Silva Cam Bezi Fiyatları ve Yorumları

Silva Cam Bezi Fiyatları ve Yorumları
0

Silva firmasının deyim yerindeyse efsane ürünlerinden olan Silva cam bezleri sayesinde derinlemesine temizlik yapmak artık çok daha kolay. Mikro fiber teknolojisi olan bu bezleri yıllarca yıpranmadan kullanabilirsiniz. Silva cam bezi fiyatları ve yorumları da internette sık araştırılan başlıkların başında geliyor. Kullanımındaki kolaylık ve uzun yıllar yıpranmadan kullanıldığı düşünülünce fiyatının çok makul bir rakam olduğu görülür. 

Bezin dokusunun mikro fiber olmasından dolayı bez yıllarca kullanılabiliyor. Aksi durumda bir bezin yıllarca kullanılması çok mümkün değil. Cam ve ayna gibi yüzeylerde pürüzsüz bir parlaklık bırakması ve tüy bırakmaması bezin ayrı bir güzel özelliğidir. Tozları kolay bir şekilde içine çeker ve hapseder bu şekilde dokunduğu tüm yüzeyi parlatır.

Silva Cam Bezi Fiyatları 2023 ve Yorumları

3 adet mikro fiber Silva cam bezi 68 TL’dir. Silva cam bezini online olarak birçok siteden kolaylıkla satın alabilirsiniz. Fiyatlar hemen hemen tüm sitelerde benzerlik göstermektedir. 

Kullanıcıların çoğundan tam puan almış olan bu bezlerle ilgili olarak kullanıcılar bezi ellerine aldıkları andan itibaren temizliğin çok daha kolay olduğunu söylemişlerdir.

Temizliğin vazgeçilmez bir parçası olan bu bezler günlük hayatta her şeyde elinizin altında olacağı gibi temizlik süresini de kısaltacaktır. Temizliğe ayrılan sürenin kısa olması herkesin tartışmasız ilk tercih edeceği şey olacaktır.

Silva Cam Bezi Nasıl Temizlenir?

Bezin kullanım talimatlarına uyulması bezin ömrünü çok daha uzatacaktır. Daha verimli kullanım ve sonuç için bu talimatlara uyulmalı. Silva cam bezini kullanmadan önce ilk olarak yapılması gereken talimatlara uyulmasıdır. Silva cam bezi nasıl temizlenir? Biraz bunlardan bahsedelim. 

Talimata göre bezi kullanmadan önce yarım saat kadar ılık suda bekletilmelidir. Aynı renkleri aynı kabın içerisinde, farklı renkleri farklı kapta bekletmeniz önemli bir detaydır. Yarım saat kadar bekletme işlemi tamamlandıktan sonra bezi dörde katlayıp rulo yapıp sıkarak sudan arındırınız. Bezin daha uzun ömürlü olması için bu işlemi her üç ayda bir tekrarlamanız önerilir. Bezleri kullandıktan sonra temiz bırakmanız çok daha iyi olacaktır.

Silva Cam Bezi Özellikleri

Silva cam bezi diğer bezlere göre çok daha mükemmel sonuçlar ortaya koyduğundan Silva cam bezi özellikleri de saymakla bitmemektedir. İlk olarak bu bez toz iz ve leke bırakmaması ile bilinmektedir. Hassas olan tüm yüzeylerde içiniz rahat olacak şekilde kullanabilirsiniz. Asla yüzeylerde çizme yapmaz. 

Temizlediğinizin yüzeyin çok daha geç tozlanmasını sağlar. Deterjan kullanmadan yalnızca temiz su ile mükemmel temizlik yapabilirsiniz. Yüzeye tamamı ile temas edecek şekilde temizlik yapılması önemli bir detaydır. Bezi temizlemek için yalnızca doğal deterjan ve su kullanılmalıdır. Onun haricindeki kimyasallar bezin yapısını bozar. Ebat olarak da gayet yeterli büyüklüktedir. 42 x 42 cm büyüklüğündedir. 

Yukarıda bahsettiğim özelliklere sahip olduğundan dolayı da bu üç bez tüm ihtiyacınızı karşılayacaktır. 

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir