PUBG Mobile Hilesi Nasıl Yapılır 2023?

featured
0

Pubg Mobile Hilesi Nasıl Yapılır 2023?

Pubg mobile hilesi nasıl yapılır 2023 yılında en çok araştırılan soruların başında yer alıyor. Bildiğiniz üzere ülkemiz başta olmak üzere dünya ülkelerinin genelinde Pubg mobile oyunu son derece yüksek bir oyuncu kitlesine sahiptir. 

Bu kitlenin her geçen gün artış göstermeye devam ettiğiniz de söylemek mümkündür. 90 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Pubg mobile oyunu için hile yöntemleri sıkça merak ediliyor. Hile hakkında bilgilendirme amaçlı detaylar sunmak gerekirse de;

 • Pubg mobile oynarken komut dosyasını uygulayıp kolay bir şekilde değişiklik yapabilirsiniz.
 • Komut dosyası hileyi içeriyor. Hileyi uygulamanız halinde duvarların arka kısımlarını görebilirsiniz.
 • Oyundaki diğer oyuncuları kolay bir şekilde öldürebilir ve düşmanlara daha fazla zarar verebilirsiniz.
 • Hileyi uygulayabilmeniz için öncelikle hile kodunu indirmeniz gerekiyor.
 • Eğer duvar arkasını görmek ve nişan almak için hile istiyorsanız wallhacks kodlarını kullanmanız gerekiyor.
 • Wallhacks kodlarını ise direk https://hackerbot.net/download linkinden indirerek hile yapmaya başlayabilirsiniz.

İçeriğimizde yer verdiğimiz tüm detaylar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Hileye teşvik etme amacıyla kaleme alınmamıştır. Bildiğiniz üzere Pubg mobile oyunu hile yaptığınızı algıladığı anda sizi tamamen oyundan atıyor.

Pubg Mobile Hile Nasıl Yapılır Android 

Pubg mobile hile nasıl yapılır Android telefonlarda yapılır mı gibi soruları merak eden sayısız oyuncu bulunuyor.

Eğer telefonunuz Android işletim sistemine sahipse ve hile kullanmak istiyorsanız öncelikle hile kodlarını indirmeniz gerekiyor. İndirdiğiniz bu kodları APK formatına çevirerek kullanmanız gerekir.

 • Bunun yanı sıra mobil mod hilelerini de Android cihazlarınız için tercih edebilirsiniz. APK dosyasına hemen ulaşmak için https://kingmodapk.com/tr/pubg-mobile-mod-apk-2/ adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Bu link üzerinden hileleri indirebilir, APK’ye çevirip cihazınızda saklayabilirsiniz.

Telefondan Pubg Mobile Hile Nasıl Yapılır?

Telefondan pubg mobile hile nasıl yapılır ya da yapılır mı diye merak edebilirsiniz. Hile normalde Pubg mobile oyununda tamamen yasaktır. Hatta yaptığınız anlaşıldığı anda direk oyundan atılıyorsunuz. Ancak pek çok oyuncu telefondan çeşitli hileleri kurarak kullanıyor. Oyundan atılmamak için hileleri dikkatlice kullanmanız yeterli olacaktır.

 • Telefondan hile yapmak için Wallhack kodlarını kullanabilirsiniz. Bu kodların linklerini yukarıda sizlerle paylaştık. 
 • Böylece düşmanlarınızı daha kolay öldürebilir ve aynı zamanda silah ve diğer ekipmanları da görüntüleyebilirsiniz. 
 • Bu hile ile normalinden daha fazla hayatta kalabilir ve düşmanlarınıza karşı avantajlı stratejiler uygulayabilirsiniz.

Bunların yanı sıra oyun puanınızı da normalinden çok daha hızlı şekilde yükseltebilirsiniz. Sadece hile yaptığınızın anlaşılmaması için dikkatle davranmanızı öneriyoruz.

Pubg Mobile Sınırsız UC Hilesi 

Pubg mobile sınırsız UC hilesi kazanmak için uchilesi.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Ziyaret ettikten sonra ana sayfada yer alan şu adımları izlemeniz yeterli olacaktır;

 • Ana sayfada yer alan kısma talep ettiğiniz UC ve BP miktarlarını belirterek seçin.
 • Pubg Mobile kullanıcı adınızı girdikten sonra oyuna giriş yapmak istediğiniz platformu seçin.
 • Ardından ise ekrana yansıyan doğrulama adımlarını eksiksiz bir şekilde tamamladığınızdan emin olun.

Belirtilen bu adımları sırasıyla takip ederek kolayca UC hilesine ulaşabilirsiniz. Ancak oyun içerisinde hilenin yasak olduğunu ve anlaşıldığı zaman oyundan atılacağınızı de belirtmek gerekiyor.

Pubg Mobile Hile Bedava 

Pubg mobile hile bedava seçeneklerini kullanabilirsiniz. Ancak bu konuda son derece dikkatli olmanız gerekiyor. Oyun hile konusunda oldukça hassastır.

Eğer hile yaptığınız belli olursa anında sizi oyundan atar. Bedava hile seçeneklerine ulaşabileceğiniz birkaç adresi içeriğimizin başında sunduk. 

Ancak yer verdiklerimiz dışında bedava Pubg mobile hilesi sunan siteler de mevcuttur. Basit bir araştırmayla siteler arasından seçim yaparak hile kodlarını indirip cihazınıza kurulum yapabilirsiniz. Ancak güvenilir siteleri tercih ettiğinizden de emin olmanızı öneriyoruz.

Pubg Mobile Hile İndirme

Pubg mobile hile indirme nasıl yapılır diye merak eden oyuncular için tüm ayrıntıları hazırladık. Öncelinle bedava hileleri indirmek için kodları kullanmanız gerekiyor. Hile türlerini indirmeden önce VPN kurulumu yapmanız gerekiyor.

 • VPN kurulumunun hemen ardından Zarchiever uygulamasını da indirin. Daha sonra ise alt kısımda yer alan tüm kodları Android cihazınızdan tamamen çıkarmanız gerekiyor.
 • Game Guardian, Pubg game ve strange detayları için VPN kurulumu yeterlidir. Tüm bu işlemlerden hemen sonra Game Guardian’ı açın ve dile kodu dosyasını çalıştırın.
 • Bu kodları hemen indirmek üzere http://www.mediafire.com/file/is3ua1ugk1j67dc/Pubg_script.zip/file linkini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Wallhack Kodu

Bu kod sayesinde oyuncunuz ile duvarlardan düşmanları, silahları, ekipmanları rahatlıkla görebilirsiniz.

Düşmanlarını öldürmek daha kolay. Uzun süre hayatta kalabilir ve puanınızı yükseltebilirsiniz.

Aimbot Kodu

Otomatik olarak nişan almak için PUBG mobile hilesi konusunda en çok tercih edilen bu nişan alma robotunu kullanabilirsiniz. Düşmanı öldürmek için sadece düğmeye basmanız yeterli.

Adı Türkçe olarak ‘Hedef ve Ateş Kodu’ diye bilinmekte olan bu kodu kullanırken kesinlikle duvarlardan ateş etmeye çalışmayın her seferinde oyuncuları vurmayın ve kodu kullandığınızı kimseye belli etmeyin. Aksi taktirde oyundan ban yiyebilirsiniz.

Speed Kodu

Bu kod ile oyuncunuzun hızını artırabilirsiniz, bu kadar basit. PUBG koduna etkinleştirmeniz gerekir ve PUBG hız kodunu etkinleştirdiğinizde, giden paketin ön ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Loot Kodu

Bu kod ile yakınınızda bulunan tüm malzemeler haritada belirgin hale gelir. Bu sayede tüm malzemelerden ilk önce siz yararlanır ve rakiplerle olan savaşlarınızda onlara üstünlük kurarsınız.

 

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 26 Ortalama: 3.7]

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap