Postegro Nasıl Kullanılır? Postegro Nasıl Girerim?

Postegro Nasıl Kullanılır? Postegro Nasıl Girerim?
0

Instagram’da stalklama gibi bir hastalığınız var ise bu paylaşacağımız bilgiler oldukça işinize yarayacaktır. Instagram’da Postegro nasıl kullanılır? Postegro nasıl girerim? Bu soruların yanıtları ile detaylı olarak bilgilendirileceksiniz. 

Stalklamak istediğiniz profil bilgiler kapalı ise yani gizli ise ve profil ilgilerini görmek için sabırsızlık yaşıyorsanız, postegro uygulaması bu aşamada adeta imdadınıza yetişecektir. İlk olarak yapmanız gereken Google Play’den Postegro uygulamasını indirmelisiniz.

Daha sonraki aşamada ise hesaplara bak butonuna tıkayıp kendi hesabınızı açmalısınız. Arama kısmından akmak istediğiniz kullanıcının hesabına erişebilirsiniz. 

Postegro Nedir?

Bu tarz uygulamalar geçmiş senelerde oldukça popüler olan arayanı bil uygulamaları tarzında çalışmaktaydı. Postegro güvenilir mi dersek bunu şu şekilde açıklayabiliriz. Yani B kişinin hesabının gizli olduğunu düşünelim. C kişisi onun takipçisi olduğu için onun profilini rahatlıkla görebiliyor.

C kişisi uygulamayı kendisine yüklediği an uygulamada olan diğer kişiler C kişisinin hesabı üzerinden B kişisinin bilgilerine erişebilmektedir. 

Şimdiye dek bu uygulama üzerinden hesabını çaldıran kişi görülmemiştir. Ancak sonuç itibari ile 3. parti bir yazılımdır. Bilgilerinizi paylaşıp paylaşmamak size kalmış bir durumdur. Herhangi bir endişeniz varsa eğer sahte profil bilgileri ile de giriş yapabilirsiniz. Stalklama yapacağınız kişinin takipçileri arasında

Postegro uygulamasını yüklemiş kimse yoksa eğer ne yazık ki hesabına ulaştığınız kişinin bilgilerini göremezsiniz. Bu sorun henüz çözülebilmiş değil. Programı yüklediniz ve eğer böyle bir sıkıyla karşılaşırsanız bu programın başarısız olduğunu göstermez. 

Postegro Hesap Silme Nasıl Yapılır? 

Postegro uygulaması üzerindeki postegro hesap silme için yapmanız gereken ilk adım uygulamadan çıkışınız yapmaktır. Çıkış yaptıktan sonra Instagram şifrenizi değiştirmelisiniz.

Postegro uygulamasından korunma yolarını arıyorsanız, o durum biraz zor. Çünkü kendi takipçilerinizin bir kısmı dahi uygulamayı indirse profili görünebilir olacaktır. En güvenilir korunma yolu ise görsel paylaşmamaktır.

Herhangi bir görsel paylaşmazsanız ve uygulamayı kullandıktan sonra çıkış yaptığınıza emin olup akabindeki süreçte tedbir amaçlı instagram şifrenizi de değiştirirseniz yapabileceğiniz tüm güvenlik önlemlerini almış olursunuz. Tabi bunlar yalnızca önlem amaçlı yaptığınız adımlar. 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir