Özel İngilizce Kursu Fiyatları 2023

Özel İngilizce Kursu Fiyatları 2023
0

 Özel İngilizce Kursu Fiyatları 2023

Özel İngilizce kursu fiyatları 2023 yılında kuruma göre ve alacağınız ders türüne, sayısına göre oldukça değişkenlik gösteriyor. Dünyanın ortak dili olan İngilizceyi bilmek her alanda büyük avantaj sağlıyor. 

 • Ülkemizde İngilizce eğitimi alabileceğiniz çok sayıda özel ve devlet eğitim kurumu mevcuttur. Genel olarak özel ingilizce kursu fiyatları kur seviyelerine göre 2.000 TL ile 10.000 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Özel kurs merkezlerinin paket fiyatları ise alacağınız seviye sayısına göre aylık en az 500 TL civarından başlıyor. Burada belirleyici olan en önemli etken tercih edeceğiniz kurs merkezinin fiyat politikasıdır.

English Time Kurs Fiyatları 

English time kurs fiyatları 2023 yılında zamlandı. Güncel fiyatlar kuruma kayıt yaptırmak isteyen herkes tarafından merakla araştırılıyor. English time dil okulları dünya genelinde kabul gören 6 kurdan oluşan İngilizce eğitim sistemi sunuyor. 

Bol pratik yaptırması ve kaliteli öğretici kadrosu nedeniyle pek çok dil okuluna kıyasla daha çok tercih ediliyor. English time sistemine göre her bir kur için toplam 120 saat ders veriliyor.

 • Programa bağlı olarak bir kur ortalama 1-4 ay arası sürüyor. Kurları birer birer alabileceğiniz gibi toplu paket şeklinde de satın alabilirsiniz.  Kursa ücretleri ise 2.000 TL’den başlayarak 10.000 TL’ye kadar yükseliyor.

Amerikan Kültür Fiyatları 

Amerikan kültür fiyatları 2023 yılında güncellendi. Yurt dışı eğitim fırsatı sunmasıyla diğer dil okullarının önüne geçen Amerikan kültür dil okulları ülkemizde 2007 yılından beri aktif hizmet veriyor. Sadece İstanbul ilinde 12 farklı ilçede şubesi mevcuttur. 

Kadrosunun güçlü ve donanımlı olması ayrıca dil eğitimi konusunda ayrıcalıklı stratejiler uygulaması nedeniyle sıkça tercih edildiğini söylemek mümkündür.

 • Genel İngilizce eğitimlerinin 6 kuru için talep edilen en düşük ücreti ise 4000 TL civarından başlayarak yükseliyor.

TEOL Fiyatları 

TEOL fiyatları 2023 yılında güncellendi. Dünya çapında bilinen en iyi ve güvenilir dil okullarından biri TEOL’dur. Online İngilizce eğitimi konusunda ise başarısını dünyaya kanıtlamıştır. Kurumun ücret tarifesi ise 2023 yılında şöyle yansıyor;

 • 3 aylık program fiyatı:3750 TL
 • 6 aylık program fiyatı:7000 TL
 • 9 aylık program fiyatı:9.750 TL
 • 12 aylık program fiyatı:12.000 TL
 • 15 aylık program fiyatı:13.750 TL
 • 18 aylık program fiyatı:15.000 TL

Kredi kartı ile ya da taksitli ödeme alternatifiyle ödeme yapabilirsiniz. Kurum ile doğrudan görüşme yaparak kur fiyatları ve süreç hakkında daha detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Akademik Dil Kursu Fiyatları 

Akademik dil kursu fiyatları oldukça değişkendir. Kurs alacağınız dil okulunun fiyat politikası ve dil seviyeniz bu konuda oldukça belirleyicidir.

 • 2023 yılında dil okullarında akademik dil kursu için sunulan fiyatlar en düşük 1500 TL civarından başlarken 7500 TL civarına kadar yükselebiliyor.

Bu tamamen tercih edeceğiniz kursa göre değişir. Dilerseniz profesyonel ve öne çıkar kurs merkezlerini arayarak fiyat bilgisi hakkında detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Yurtdışı İngilizce Kursu Fiyatları 

Yurtdışı İngilizce kursu fiyatları 2023-2023 eğitim dönemi için netlik kazandır. Yurt dışı ülkelerine giderek dl öğrenmek için kursları inceliyorsanız fiyat detaylarını hemen aktaralım. 18+25 yaş arası yırt dışı dil okulu fiyatları şu şekildedir;

 • Amerika dil okulları 2 haftalık kurs ücreti: 1150 dolar 
 • Kanada dil okulları 2 haftalık kurs ücreti:990 dolar
 • Malta dil okulları 2 haftalık kurs ücreti:790 dolar 
 • Almanya dil okulları 2 haftalık kurs ücreti:850 dolar

Genel olarak sunulan güncel yabancı ülke dil kursu fiyatları yukarıdaki gibidir. Bu kurs ücretlerinin değişkenlik gösterebileceğini de göz önünde bulundurmalısınız. Kısa bir kurum araştırması ile detaylı fiyat bilgisi edinebilirsiniz. 

Ayrıca yerli bazı dil okullarında değişim programı kapsamında da yurt dışı İngilizce kursu fırsatı mevcuttur. Bunlara da göz gezdirmenizi öneriyoruz.

Özel İngilizce Dersi Fiyatları 

Özel İngilizce dersi fiyatları dil seviyesine ve eğitim veren eğitmenin seviyesine göre değişiyor.

 • Genel olarak 2023 yılında saatlik olarak ücretlendirilen ders ücreti 250 TL ile 500 TL arasında değişiyor. 

İster kurumlara bağlı ister bireysel hizmet veren İngilizce öğretmenlerinden yerinde ders alabilirsiniz. Ayrıca geliştirilen çeşitli web site ve mobil uygulamalar sayesinde online olarak da saatlik İngilizce dersi alma fırsatı bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir