Mana Coin Nedir? Mana Coin Geleceği ve Analiz Yorumları 2023, 2025, 2030

Mana Coin Nedir? Mana Coin Geleceği ve Analiz Yorumları 2023, 2025, 2030
0

Mana coin ile alakalı gelecek ve fiyat tahminleri konusunda bilgiler vereceğiz.

Mana Coin Nedir?

Mana coin kullanıcıların içerik ve uygulamalar oluşturması ve deneyimleyip para kazanmasına imkan tanıyan Ethereumblockhain destekli sanal gerçeklik platformu olan Decetraland (Mana) yerel para birimidir. 

Mana Coin Arzı

Günlük arzı ve saatlik işlem hacmi değişmektedir. Güncellenen fiyatlardan haberdar olmak için takip etmekte yarar vardır. Dolaşımdaki arzı bilmek büyük avantaj sağlayacaktır. İşleminde en büyük borsalardan sayılan OKX, Bybit, Binance ve FTX gibi yerleri ziyaret edebilirsiniz.

Mana coin alarak sanal dünyada gezilecek, bina inşa edilebilecek ve para kazanabilecekleri araziler satın alabilirsiniz.

Mana Coin Fiyat Tahmini

İlk token arzını 2017 senesinde ve yirmi dört milyon dolarla yapan mana coin, kullanıma açılmıştır. Oluşturulan sanal evren 2019 senesinde kapalı beta aşamasına geçmiştir. 2020 yılının Şubat ayında ise tüm kullanıcılar için açılmıştır.

Mana coinlerDecentraland piyasası içinde avatar, isim, giyelebilen varlık ve benzeri kozmetik sanal varlık ödemeleri için tercih edilmektedir. 

Mana Coin Yorum

Kullanıcıların içerik ve uygulamalar oluşturabilir olmalarıyla öne çıkmaktadır. Deneyimler yoluyla para kazanmak mümkündür.

Platformun ana özelliklerinden olan sanal gerçekliğin arazi satın alımı ve inşaat yapma yeteneği önem kazanıyor. Aynı zamanda mana coin madenciliği yapılan tokenler arasında yer almaktadır. 

 

Mana Coin Hangi Ülkenin?

Eğlence kaynağı, yeni sanatsal ortam ve iş fırsatı için ideal bir ortam sunan Decentraland, bireysel ve işletmeler için tasarlanmıştır. Metaverse evreni olarak hazırlanan bu oyun dünyası kullanıcılarına pek çok şey sunmaktadır.

Kendilerine ait olan arsaları istedikleri gibi geliştirerek alım satım işlemleri yapabilmektedir. Yönetişim kararları söz konusu olduğunda merkeziyetsiz otonom organizasyon yapısı tercih edilmektedir. 

Mana Coin Nereden Alınır?

Mana coin sahipleri yönetimdeki güncellemeler, land açık artırma özellikleri gibi izin verilen içerik türleri hakkında öneri verebilir ve oylama hakkını kullanabilir.

Bu kripto parayı almak için çeşitli platformlar kullanılabilir. Buralarda alım satım ve takas mümkündür. Bitcoin, Ethereum, ve Tether gibi yerlerden temin edilebilir.

Mana Coin Kimin?

Blokzincir projeleri kapsamında yaratıcılığıyla bilinen EstebanOrdano ve ArielMeilich tarafından kurulmuştur.

Şimdilerde ise görevlerinden ayrılmış olan bu iki isim danışman olarak destek veriyor. Ayrıca bu coinkripto para borsası noktasında en yaygın bilinen Ethereum blok zincir tarafından da desteklenmektedir. 

Mana Coin Neden Düştü?

Proje liderliğini 2017 ve 2020 yılları arasında yürütün ArielMeilich oldukça etkili bir isim olarak öne çıktı.

2021 yılının Ocak ayı itibariyle dolaşıma giren 1,49 milyarın üstünde mana coin bulunmaktadır. Piyasanın durumuna göre düşme ve yükselme eğilimleri farklılık göstermektedir. 

Mana Coin Geleceği Nasıldır?

Başlangıç aşamasında ilk yıl içinde yüzde sekiz gibi bir oranla büyüme ve enflasyon oranı belirlenmişti. Zamanla kademeli bir düşüşü olacak şekilde bir tasarım vardı.

Fakat enflasyon süreci şu noktada devre dışıdır. Gerekli görülene kadar enflasyon başlatılması planı bulunmamaktadır. Bu da geleceği olan bir yatırım olarak görülmesini sağlamaktadır. 

Mana Coin Geleceği 2023

ERC-20 standardı üzerine kurulu bir coin olan mana, olası saldırılara karış Ethereum ağı tarafından korunmaktadır.

Büyük ölçekli merkeziyetsiz madenci ağı tarafından güvence altına alınması önemlidir. Bu özelliklerinden dolayı Ethereum blokchain ağı olmayan kripto paralar içinde oldukça popüler bir ağdır. 

Mana Coin Geleceği 2023

Yüksek oranda likiditeye sahip olan ve yüz farklı platform üzerin alım satım gibi işlemlerin yapılabileceği mana coin yakın gelecekte yükselmeye devam etme performansı gösterecektir. 

Mana Coin Geleceği 2025

Decentraland sanal dünyasının kullanmakta olduğu iki coin bulunmaktadır. Bunlardan biri mana diğeri ise land olarak bilinmektedir. Sanal sistemin gelişmesiyle birlikte bu iki paranın da değerinin artacağını söylemek mümkündür. 

Mana Coin Geleceği 2030

Sanal ekonomi günümüzde oldukça ilgi çekmektedir. Gelecek için bir girişim olduğu için gerek bireysel gerekse kurumsal pek çok ilgili bulunuyor. 

 

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.     

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir