Magnum Şifre Gönderme 2023

Magnum Şifre Gönderme 2023
0

Magnum dondurma tutkunlarının bu muhteşem dondurmayı seçmesini daha da cazip hale getiren çekilişleri sayesinde uzun yıllardır en popüler dondurma statüsünü koruyor. Magnum şifre gönderme 2023 senesinde tüketilen Magnum dondurmaları ile Porsche piyango barlarının sayısı artıyor. Çünkü her Magnum tutkununun çekilişteki şansı devam ediyor. Her yıl firma, Premium otomobilleri Magnum meraklılarına ödüllendirmek için bir piyango düzenliyor. 

Magnum ise müşterilerini daha fazla satın almaya ikna etmek için bu yıl iki Porsche marka otomobili hediye etmek istedi. 1 Nisan’da ‘Gift of Pleasure 2 Porsche’ ibaresi ile başlayan Magnum kampanyası 30 Eylül 2023’de sona erecek. Kampanyaya katılmak için Magnum ürün çubuklarında bulunan katılım kodunu SMS ile 2992’ye göndermeniz yeterli olacaktır. Ad, soyad ve adres bilgilerinizi SMS ile göndermeyi unutmayınız. magnum.com.tr’ye 2023 kampanyası için şifrenizi girmeniz yeteri olacaktır. Sadece SMS göndermenize gerek yok.

Magnum Şifreleri Nereye Gönderiliyor 2023?

Kampanyaya katılmak isteyenler magnum web sitesi adresindeki formu doldurarak katılım sağlayabilirler. Magnum şifreleri nereye gönderiliyor diye merak eden kullanıcılar tek yapmanız gereken web site URL’sini almak ve ona gitmek için arama motorlarını kullanmaktır. Magnum.com.tr’ den alışveriş yapmak için öncelikle karşınıza çıkan form bilgilerini doldurmanız gerekmektedir. Peki, hangi bilgileri sağlamanız gerekiyor? 

Kısaca bahsedecek olursak; Magnum web sitesine ulaştığınızda, forma hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Parolayı formun ilk kutusuna avucunuzun içindeki Magnum çubuğundan girin. Ardından sırasıyla adınız, soyadınız ve adresiniz gibi kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Son olarak cep telefonu numaranız ve e-posta adresiniz istenmektedir. Tüm bilgileri doldurduktan sonra gönder butonundan formu göndererek çekilişe katılabilirsiniz.

Ya da Magnum çubuklarındaki katılım kodunu 2992’ye gönderebilirsiniz.

Magnum Çekiliş Kaça Gönderiliyor?

Magnum çubuklarındaki kodu gönderin ayrıca 2023 kampanyasında kullandığınız magnum çubuklarını ve şifreli ürün ambalajını saklamalısınız. Magnum çubuklarını elinizde tutmak, kampanya şifrelerinizi SMS veya internetten göndermekten çok daha güvenli olacaktır. Peki Magnum çubukları kaça gönderiliyor? Magnum çubuklarından çıkan şifrenizin yanı sıra adınız, soyadınız, adresiniz gibi kişisel bilgilerinizi de 2992 numarasına SMS ile göndermeniz yeterli olacaktır. Kampanyanızın 30 Eylül 2021’e kadar etkin kaldığından emin olun.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir