Kalıcı Yüz Dolgusu Fiyatları 2023

Kalıcı Yüz Dolgusu Fiyatları 2023
0

Kalıcı Yüz Dolgusu Fiyatları 2023

Kalıcı yüz dolgusu fiyatları 2023 yılında oldukça merak ediliyor. Yüz bölgesindeki çöküntüleri gidermek için yapılan estetik işleme yüz dolgusu adı veriliyor. Yüz dolgusu işlemleri kendi içerisinde farklılık gösteriyor. Genelde fiyatları da dozuna ve işlem yapacak yerin fiyat politikasına bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. 2023 yılında sunulan güncel fiyat aralıkları ise kısaca şu şekildedir;

 • 1 ml yüz dolgusu fiyatı ortalama 1000 TL civarından başlıyor.

En az 1000 TL civarından başlayan yüz dolgusu için fiyatlar ml oranına ve dolgu türüne göre artıyor. Elbette ki işlemi yaptırmadan önce mutlaka yaptıracağınız yerle görüşüp ön fiyat bilgisi almanız gerekiyor. 

1 ml Dolgu Fiyatı 2023

1 ml dolgu fiyatı 2023 yılında oldukça değişkendir. Fiyatın değişmesinde etkin rol oynayan sayısız faktör bulunuyor.

Bunların başında ml miktarı ve uygulamayı yapacak merkezin fiyat politikasına göre değişiyor.

Ancak piyasada verilen güncel fiyat aralıkları 1000 TL’den başlıyor. 1 ml için 1000 TL fiyat verilirken 2 ml, 3 ml ve daha fazlası için fiyatlarda doğru orantılı olarak yükseliyor.

Kristal Dolgu Fiyatları 2023

Kristal dolgu fiyatları 2023 yılı için araştırılıyor. Kristal dolgu seçeneği yüz ile en uyumlu ve doğal dolgulardan biridir. Bu noktada en çok tercih edilen dolgu seçeneği olduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır. Kalıcılığı ortalama 12 ay ile 18 ay arasında değişiyor. 

Fiyatları ise uygulamayı yapacak merkezin fiyat politikasına bağlı olarak değişkenlik gösteriyor.

 • Kristal dolgular daha pahalı malzemelerden yapıldığı için fiyatları en az 1500 TL civarından başlayarak yükseliyor.

Yanak Dolgusu Fiyatları Ne Kadar?

Yanak dolgusu fiyatları ne kadar sorusuna yaptırmak isteyen herkes yanıt arıyor. Yanak bölgesinde elmacık kemiklerinin daha belirgin olması ve kırışıklıkların giderilmesi için dolgu yapılabilir.

Yapılan bu dolgunun fiyatı uygulama türüne ve dolgu malzemesine göre değişiyor. Yanak bölgesine en az 0,5 cc en fazla 2,00 cc uygulama yapılır. Güncel taban fiyatları ise şu şekildedir;

 • 0,5 cc dolgu fiyatı: En az 500 TL 
 • 1 cc dolgu fiyatı: 1000 TL
 • 1,5 cc dolgu fiyatı: 1300 TL
 • 2 cc dolgu fiyatı: 1800 TL

Bu fiyatlar işlemi yaptıracağınız yere göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle de işlemi yaptırmadan önce fiyat konusunda ön bilgi alarak teyit etmenizi tavsiye ediyoruz.

Kimler Yüz Dolgusu Yaptıramaz?

Kimler yüz dolgusu yaptıramaz sorusuna uzmanlar yanıt veriyor. Standart estetik dolgu işlemleri herkes için uygun değildir. Özellikle de alerjik reaksiyon oluşumuna karşı tedbirli davranmakta fayda vardır. Kimlere uygulanmaz sorusuna yanıt vermek gerekirse de;

 • Hamile kadınlara
 • Emziren annelere
 • 12 yaş ve altı çocuklar 
 • İmmünsüpresif tedavi görenlere 
 • Kronik enfeksiyon sorunları olanlara 

Tüm bu durumlarda dolgu işleminin uygulanması sağlıklı ve doğru değildir. Bu nedenle belirttiğimiz durumlardan en az birini taşıyorsanız kesinlikle uygulama yaptırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Yüz Dolgusu Kalıcı Mı?

Yüz dolgusu kalıcı mı ya da kalıcılığı ne kadar sorularına işlem yaptıracak herkes yanıt arıyor. Yüz dolgusu seçenekleri arasından kalıcı olanlar da geçici olanlar da vardır. Ancak tamamen kalıcı olan işlemler kesinlikle tavsiye edilmiyor.

Bunun yerine diğer 12 ay ya da 18 ay kalıcılığı olan dolgu işlemlerini tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir