Instagram’da Fotoğraf-Video Nasıl İndirilir?

Instagram’da Fotoğraf-Video Nasıl İndirilir?
0

Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır? 

Instagram’dan fotoğraf indirmek için ise beğendiğiniz içeriklerin sağ üst kısmında bulunan üç noktaya tıklayın. Ardından bağlantı sembolünün üzerine tıklayarak bağlantı URL’yi kopyalayabilirsiniz. İndirdiğiniz bağlantıyı herhangi bir URL indirme sitesine kopyalayarak indirebilirsiniz.  

Insatgram Fotoğraflarını Nasıl Kaydederim?

Hergün binlerce izlediğimiz beğendiğimiz fotoğrafların etkisinde kalabiliyoruz. Tekrar tekrar bakmak hatta fotoğraflar için klasör bile oluşturmak istediğimiz zamanlar vardır. Bu oldukça doğal ve aynı zamanda oldukça kolaydır.

Instagram fotoğraflarını kaydetmek için sağ alt kısımdaki kaydet simgesine tıklamanız yeterli olacaktır. Basılı tutarak yaptığınız klasörleri görebilir, isterseniz yeni klasörler oluşturabilirsiniz.  

Instagramdaki Fotoğraflar Telefona Nasıl İndirilir?

Instagramdaki fotoğrafları telefonunuzun galerisine indirmek için yine aynı yöntemi kullanmanız yeterli olacaktır. Sağ üst kısımdaki üç noktaya tıklayarak URL’yi kopyalayın ve herhangi bir indirme sitesinden indirin. Artık galerinizde fotoğrafı bulabilirsiniz.

Instagram Foto İndirme İOS

Instagramdan fotoğraf indirme İOS için daha farklı olsa da ana mantık aslında aynıdır. Apple kullanıcıları AppStore üzerinden ‘kestirmeler’ adlı bir uygulama indirerek kolaylıkla fotoğraflarını galerilerinde bulundurabilecekler.

Instagram’a girin ve beğendiğiniz resmin URL’sini aynı şekilde kopyalayın. Bunu yapmak için sağ üst köşede bulunan üç noktaya tıklamanız ve bağlantı simgesinin üstüne basmanız yeterli olacaktır.

Sonrasında yüklediğiniz kestirmeler uygulamasına girip bağlantıyı yapıştırın. Karşınıza ‘SaveInstagram Image’ imgesi çıkacaktır. Tıklayarak fotoğrafın galerinize düştüğünü göreceksiniz. İşte instagramdan fotoğraf indirmek bu kadar kolay. 

Instagramdan Video İndirme Nasıl Yapılır?

Sosyal medya denilince Instagram ilk sıralarda gelmektedir. Sosyal medya platformları içerisinde en renkliler arasında yer alan bu platformda çok çeşitli medya araçları kullanılmaktadır. Video bu araçlar arasında yer almaktadır.

Özellikle hemen hemen yeni olan ‘reels’ kısmı sayesinde kullanıcıları daha çok ekran başında tutan instagram aynı zamanda beğendiğiniz videoları da indirme imkânı sunuyor. Beğendiğiniz videoları indirmek için yine instagram uygulamasına girin.

Karşınıza çıkan beğendiğiniz herhangi bir videonun sağ üst köşesine tıklayarak URL’sini kopyalayan. Tarayıcıya yazdığınız ‘instagram video indirme’ kelimeleri ile karşınıza on binlerce site çıkacaktır. Güvendiğiniz bir siteye URL’yi kopyalayarak videonuzun galerinize düşmesini sağlayabilirsiniz. Oldukça kolay olan bu işlemi saniyeler içinde yaparak videoları galerinizde bulundurabilirsiniz. 

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir