Acil Paraya İhtiyacım Var Diyene 1 Saat İçinde Nakit

Hayatta karşılaştığınız pek çok sorun nedeniyle acil paraya ihtiyacınız olabilir. Çok acil bir şey satın almanız gerekebilir, sağlık nedeniyle acil paraya ihtiyacınız olabilir ya da icraya düşmemek için acil para bulmanız gerekebilir.

İhtiyaç Kredisi 27.10.2020, 03:04 27.10.2020, 03:04
37
Acil Paraya İhtiyacım Var Diyene 1 Saat İçinde Nakit

Hayatta karşılaştığınız pek çok sorun nedeniyle acil paraya ihtiyacınız olabilir. Çok acil bir şey satın almanız gerekebilir, sağlık nedeniyle acil paraya ihtiyacınız olabilir ya da icraya düşmemek için acil para bulmanız gerekebilir. Bu gibi durumlarda acil para veren ya da senetle para veren yerler ile karşılaşabilirsiniz. Acil paraya ihtiyacım var diyene 1 saat içinde nakit veren çok sayıda yer bulunur. Acil parayı nasıl ve hangi yöntemler ile bulabileceğinizi detaylı olarak açıklayalım;


Bankalardan acil paraya ihtiyacım var diyene 1 saat içinde nakit kredi;


Çok acil paraya ihtiyacınız varsa, hiç kimseye minnet etmeden para alabileceğiniz en güvenli yol bankalardır. Her ne kadar bankalara kredi için faiz ödeseniz de acil olan nakit ihtiyacınızı anında karşılayabilirsiniz. Bankalar kendi müşterilerine anında kredi imkânı sunarlar. Bir banka ile çalışıyorsanız, hesaplarınıza sürekli para giriş çıkış oluyorsa ya da bir bankadan maaş alıyorsanız, hemen internet bankacılığına ya da mobil şubeye giriş yaparak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Çalıştığınız bankalar sizden kredi için evrak ya da kefil istemez. Anında kredi başvurunuzu yaparsınız ve onaylanan kredinizi evrak imzalamaya bile gerek kalmadan, hemen hesabınıza aktarabilirsiniz.


Bankalardan saydığımız yollar ile para çekme işlemini toplamda yarım saat içinde gerçekleştirebilirsiniz. Bu yolla hemen kredi almak için kredi notunuzun yüksek olması, aylık düzenli gelir elde etmeniz, son altı ay içinde diğer bankalara olan borçlarınızı düzenli olarak ödemiş olmanız ve sigorta primlerinizin ödeniyor olması gerekir. Eğer bunların hiçbirine sahip değilseniz, vadeli mevduat hesabınızın ya da bireysel emekliliğinizin olduğu bankaya kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu yatırım hesaplarına sahipseniz de hemen kredi başvurunuz onaylanacaktır.


Acil paraya ihtiyacım var diyene 1 saat içinde nakit veren bankalardan para alabileceğiniz bir diğer seçenek de nakit avanstır. Bir bankadan yüksek limitli kredi kartınız varsa, kredi kartınızın nakit avans limit tutarı kadar parayı anında alabilirsiniz. Nakit avansınızı dilerseniz, taksitli olarak da ödemeniz mümkündür. Çok sayıda banka nakit avans ya da taksitli nakit avans için 20.000 liraya kadar limit sunmaktadır. Bu limitten yararlanabilmeniz için kredi kartı limitinizin de en az 20.000 lira olması gerekir.


Acil paraya ihtiyacım var diyene 1 saat içinde nakit sağlayan diğer yöntemler nelerdir?


Çok acil paraya ihtiyacınız varsa, bankalarla aranız iyi değilse, icralık olduysanız ya da bankalardaki kredi notunuz çok düşükse, para bulabileceğiniz başka alternatifler de vardır. Öğrenci ya da ev hanımı olsanız bile aşağıda sayacağımız yöntemlerden birini kullanarak acil nakit ihtiyacınızı hemen karşılayabilirsiniz.


Cep telefonu satma yöntemi ile nakit bulma;


1 saat içinde acil olarak nakit para bulmak için cep telefonunuzu satabilirsiniz. Türkiye’de çok sayıda bulunan elektronik mağazalardan birine telefonunuzu satmanız mümkündür. İkinci el telefon alan yerler de bulunmaktadır. Eğer kendi telefonunuzu satmak istemezseniz, senetle telefon satan yerlerden hemen bir telefon satın alabilir ve hiç paketini açmadan başka bir yere götürüp satabilirsiniz. Bu durumda az miktarda zarar etseniz bile hemen nakit para bulma imkânınız olacaktır.


Kredi kartı olmadan 36 ay taksitle, yalnızca senete bağlı olarak cep telefonu satan çok sayıda mağaza bulunmaktadır. Büyük şehirlerde Vatan, EVKUR, Vestel gibi pek çok mağazadan senetle telefon satın alabilirsiniz.


Kuyumcular yoluyla nakit bulma;


Hali hazırda bir kredi kartı kullanıyorsanız ve nakit avans çekme limitiniz yoksa, herhangi bir kuyumcuya giderek kredi kartınız ile altın alabilir ve bu altını başka bir kuyumcuya hemen satabilirsiniz. Burada altın bozdurma işinden zarar etmemek için küçük ve işçiliği az olan altınlardan almanızı tavsiye ederiz. Gram altın ya da külçe altın alırsanız, en az zararla alıp satma işlemini yapabilirsiniz. Ayrıca kredi kartınızla internet üzerinden de taksitle altın alma imkanız bulunmaktadır. Bu altını, elinize ulaşır ulaşmaz hemen satabilir ve nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz.


Senetle kredi veren yerlerden nakit bulma;


Paraya ihtiyacınız olduğunda, internette çok sayıda senetle kredi veren firma bulabilirsiniz. Bu firmalar genellikle faktöring firmalarıdır ve büyük şehirlerde bulunur. Bu firmalar size nakit vermesinin karşılığında bir miktar faiz de üzerine koyarak vadeli senet yaparlar. Bu nakitin karşılığında ev ya da araba gibi veya kefil gibi teminatlar da isteyebilirler. Faktöring şirketleri yasal olarak çalıştığı için güvenle paranızı alabilirsiniz. Ancak senetlerinizi zamanında ödemeniz gerekir.


Faturalı hatlara kredi veren firmalardan nakit bulma;


Faturalı hat kullanıyorsanız, bu hattın faturasını düzenli olarak ödüyorsanız ve acil paraya ihtiyacınız varsa, faturanızın üzerinden kredi alabilirsiniz. Türkiye’de acil paraya ihtiyacım var diyene 1 saat içinde nakit veren yerlerden biri de faturalı hatta kredi sağlayan firmalardır. Bu firmaların büyük şehirlerde ofisleri bulunur. Küçük şehirlerde ise online siteler üzerinden kredi almanız mümkündür. Faturalı hatta kredi alırken sizden kefil ya da evrak talep edilmez. Faturanızı son altı ay içinde düzenli olarak ödemiş olmanız yeterlidir. Bu yolla 10.000 liraya kadar nakit para almanız mümkündür. Bu krediyi veren firmalar size, hattınızın üzerinde tanımlı olan puanlara karşılık gelen değerde bir cep telefonu satar. Ancak bu cep telefonunu size vermez. Cep telefonu yerine nakit paranızı alırsınız. Bu cep telefonu bayide kalırken siz 12 ay taksitle kredinizi almış olursunuz ve faturanıza yansıyan taksitlerinizi her ay ödemeye devam edersiniz.


Yorumlar (6)
Paul Loan 1 ay önce
%3 Kredi sunuyoruz. WhatsApp: +91 834 690 9683
Max Bent 3 hafta önce
Hello ladies and gentlemen, do you need financial help? I'm Max Bent. I am a lender and also a financial advisor.

Do you need an urgent loan to clear your debts or do you need an equity loan to improve your business? Have you been rejected by banks and other financial agencies? Do you need a loan consolidation or mortgage? Search no more as we are here to make all your financial problems a thing of the past. Contact us by email:

oceanfmortgages@gmail.com
oceanfmortgages@gmail.com

This is Ocean Finance Mortgages. We offer loans to those interested in a reasonable interest rate of 2%. The range ranges from 5,000.00 Euro to a maximum of 100,000,000.00 Euro.
Trinidad Ceroila 2 hafta önce
Bu krediyi almama yardım ettiği için Susan James'e teşekkürler. Size sonsuza kadar minnettar kalacağım hanımefendi, sonsuza dek iyi şirketiniz hakkında tanıklık edeceğim. Krediye ihtiyacı olan herkese yardım için Bayan Susan James kredi şirketiyle iletişime geçmesini tavsiye edeceğim. Bu onun doğrudan e-postası: (susanjamesloanfirml07@gmail.com) Veya WhatsApp: +1 (716) 939-9747.
Cem kutlu 1 yıl önce
Pazartesi günü saat 11 kadar para bulmam lazım Allah rızası için yardım edin yoksa intihar edecem yalvarırım ne olur 4000tl
Trinidad Ceroila 2 hafta önce
Bu krediyi almama yardım ettiği için Susan James'e teşekkürler. Size sonsuza kadar minnettar kalacağım hanımefendi, sonsuza dek iyi şirketiniz hakkında tanıklık edeceğim. Krediye ihtiyacı olan herkese yardım için Bayan Susan James kredi şirketiyle iletişime geçmesini tavsiye edeceğim. WhatsApp: +1 (716) 939-9747.
Dr. Camden Thompson 3 ay önce
Merhaba, Benim adım Texas Üniversitesi Eğitim Hastanesinden Dr. Camden Thompson, Organ Cerrahisi uzmanıyım ve satmak isteyen insandan organ alımıyla ilgileniyoruz ve Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunuyoruz, ancak kafamız ofisi ABD Taxas'ta. Böbreğinizi Satmakla veya vücut organınızın herhangi bir bölümünü satmakla ilgileniyorsanız, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin. aracılığıyla bize ulaşın E-posta:camdenthompson995@gmail.com Whatsapp Numarası : +13252521944 Sizden duymak umuduyla. Saygılarımızla, Dr. Camden Thompson CEO EĞİTİM HASTANESİ ÜNİVERSİTESİ.