26.10.2021, 14:36 0

Hemen İhtiyacınızı Görün Diye QNB Finansbank’tan Düşük Faizli 50.000 TL Kredi: 3 Ay Sonra Ödemeye Başla…

Bu zor günlerde insanların acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kampanya yapan bankalardan biri de QNB Finansbank. Tanışma kredisi adını verdiği kredisi ile nakit ihtiyaçlarınızı oldukça uygun faiz oranlarından karşılayabilirsiniz. Üstelik şimdi aldığınız krediyi 3 ay sonra ödemeye başlayabilir, bütçenizi rahatlatabilirsiniz. İşte bu avantajlı kredinin detaylar…

QNB Finansbank %1,39 Faizli Tanışma Kredisi

Hangi bankanın müşterisi olursanız olun Finansbank’ın bu avantajlı faiz oranında sunulan kredisine hemen başvuru yapabiliyorsunuz. Tanışma kredisi olmasının avantajıyla, düşük faiz oranlarından yararlanabiliyorsunuz. Bu kredinin faiz oranları kişiye özel olarak belirleniyor. Bunun anlamı, krediyi %1,39’dan başlayan ve kredi notunuza göre değişen faiz oranlarında alabiliyorsunuz.

Bu kredinin size sunmuş olduğu diğer bir avantaj ise 3 ay sonra ödemeye başlamanız. Bütçenizi yormadan krediyi ödeyebilmek istiyorsanız, 90 gün ödemesiz dönem avantajından yararlanabiliyorsunuz.

Kredinin vadesini 50.000 liraya kadar 36 ay, 50.000 liranın üzerinde ise 24 ay olarak belirleyebiliyorsunuz. Bunlar yasal olarak en uzun vade dönemi oluyor. Zaten tanışma kredisini 50.000 liraya kadar online kanallardan başvuru yaparak alabiliyorsunuz. Daha üzerinde kredi almak için banka şubelerine başvuru yapmanız gerekiyor.

Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Finansbank’ın her ihtiyacınızı kolayca karşılayabileceği bu krediyi hemen alabilmek için farklı başvuru yollarından size uygun olanlardan birini kullanabilirsiniz. Örneğin QNB Finansbank müşterisiyseniz başvuru için İnternet şubeyi ya da Mobil Bankacılığı kullanabilirsiniz. Krediler bölümünden başvuru yaparsınız. Başvurunuz onaylandığında da hemen hesabınıza aktarabilir ve dilediğiniz zaman kredinizi kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Banka müşterisi değilseniz web sitesinde bulunan başvuru formunu, “hemen başvur” kısmından doldurabiliyorsunuz. Size sorulan birkaç soruya kısa cevaplar vererek başvurunuzu gerçekleştirip, gönderiyorsunuz. Forma yazdığınız iletişim bilgilerinize başvurunuzun detayı gönderiliyor. Onaylanan krediyi size en yakın banka şubesine giderek hemen alabiliyorsunuz. Yanınıza yalnızca kimliğinizi almanız yeterli.

Bu krediden faydalanmak için bir başka yöntem de çağrı merkezi. Çağrı merkezini banka müşterisi olun ya da olmayan hemen arayabiliyor ve başvuru yapabiliyorsunuz. Banka müşterisi olanlar onaylı kredilerini hemen hesaplarına aktarabiliyor. Banka müşterisi olmayanlar da yine en yakın banka şubesine giderek kredisini alabiliyor.

Evrkasız, kefilsiz, banka şubesinde sıra bekleme derdi olmadan kredinizi almak için başvurularınızı yukarıda anlattığımız yöntemlerle yapabilirsiniz. Üstelik başvurunuzu 7/24 yapabilir ve kredinizi dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

50.000 Lira Krediye Ne Kadar Öderim?

QNB Finansbank tanışma kredisinden 50.000 lira için faydalandığınızda ne kadar geri ödeme yapacağınızı ve aylık ne kadar ödeyeceğinizi hesaplamak için bankanın sitesinde bulunan hesaplama aracını kullanabiliyorsunuz. Vadeyi ve almak istediğiniz tutarı girerek hemen hesaplamanızı yapabiliyor ve faiz oranına göre ne kadar ödeyeceğinizi görebiliyorsunuz.

Eğer bu bankadan %1,39 tanışma faizine göre 50.000 lira olan krediyi 36 ay vadede almak istiyorsanız, aylık olarak 1.858,59 lira ödüyorsunuz. Bu krediye toplam geri ödeme tutarınız da 66.909,16 lira oluyor.

Eğer 50.000 lira olan krediyi yine aynı faiz oranından 24 ay vadede alıyorsanız da aylık ödeyeceğiniz taksit tutarınız 2.545,18 liraya yükseliyor. Ancak toplam geri ödeyeceğiniz tutar 61.084,31 liraya düşüyor.

Hayat Sigortası Yaptırmak Zorunda Mıyım?

Normal şartlarda ihtiyaç kredisi alırken hayat sigortası yaptırmak zorunlu değildir. Bu sigorta, kredinin vadesi döneminde vefat etmeniz durumunda, kredinizin sigorta şirketi tarafından ödenmesi için yapılır. Yani bir nevi bu sigorta ile kredi geri ödemenizi garanti altına almış oluyorsunuz. Ancak yine de bu bir tercih. İstemezseniz, bu sigortayı yaptırmak zorunda değilsiniz. QNB Finansbank kredisini alabilmek için banka politikası gereğince, bu hayta sigortasını yaptırmak zorundasınız.

Ödeyeceğiniz hayat sigortası masrafı kişisel özelliklerinize yani yaşınıza, cinsiyetinize, bir hastalığınızın olup olmadığına, kredi tutarına ve vadesine göre değişiyor. Eğer orta yaşlardaysanız hayat sigortası tutarı zaten çok fazla olmuyor. Alınacak hayat sigortası masrafı, kredi tahsis ücretiyle birlikte toplam kredi miktarından düşülüyor. Bunlar bir defaya mahsus alınıyor ve kalan tutar hesabınıza yatıyor.

Esnek Ödeme Planı Sunuluyor Mu?

QNB Finansbank, bu kredisi için esnek ödeme planı avantajı da sunuyor. Normalde bankaların büyük bir kısmı aylık eşit taksitli ödemeler ile kredi almanızı sağlıyor. Finansbank bunun yanında, bütçenize göre oluşturabileceğiniz esnek ödeme planı da sunarak, taksitlerinizi kolayca ödeyebilmeniz için yardımcı oluyor.

Siz de tüm nakit ihtiyaçlarınızı, düşük kredi notunda olsanız bile kolayca karşılayabilmek, kefil ya da ipotek gibi teminatlar göstermemek ve oturduğunuz yerden kredinizi alabilmek için hemen QNB Finansbank tanışma kredisine başvuru yapabilirsiniz.

Yorumlar (0)