Getir İlk Sipariş 30 TL İndirim Nasıl Yapılır?

Getir İlk Sipariş 30 TL İndirim Nasıl Yapılır?
0

Türkiye’nin en çok kullanılan ve hatta dünyanın pek çok ülkesinde hizmet veren Getir’e ilk defa mı müşteri oldunuz? Eğer uygulama üzerinde alışverişinizi yeni yapacaksınız size ilk kullanım için indirim veriliyor. Peki, Getir ilk sipariş 30 TL indirim nasıl yapılır? İşte tüm detayları ve kullanım şekli buradaki açıklamalarda mevcut.

Getir İlk Sipariş 30 TL İndirim Kodu

Uygulama üzerinde ilk defa sipariş verdikten sonra hesabınızı incelemeniz gerekir. Çünkü alışveriş sonrası göreceğiniz üzere kodlar hesabınıza aktarılacaktır. Getir ilk sipariş 30 TL indirim kodu kullanmak için uygulamada hesabınızı açın. Bu indirim kodunun belirli bir süresi yoktur ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Bunun yanında, Getir üzerinden yapacağınız alışverişlerle sadece 30 TL değil daha farklı miktarlarda kod ve yüzdelik indirimlerden faydalanabilirsiniz. Yaptığınız alışverişler sonucu sahip olduğunuz tüm bu kodlara uygulamanın internet sitesinden giriş yaparak ulaşabilirsiniz.

Getir İlk Sipariş 30 TL İndirim Nasıl Yapılır?

İlk alışveriş ve ilk defa kullanılan uygulama sonucu edinilen indirim kodu ile diğer alışverişlerde avantajlı bir taraf oluyorsunuz. Getir ilk sipariş 30 TL indirim nasıl yapılır? Soruya cevap uygulama üzerinden de yönlendirmeler ile de ulaşılabiliyor.

İlk siparişinizde 130 TL ve üzerinden alışveriş yaparsanız eğer hesabınıza 30 TL indirim kodu tanımlanıyor. Siparişinizi verirken ekrana seçenekler geliyor ve ödemeniz indirimli fiyatı ile gerçekleşiyor. Mesela 130 TL siparişiniz var ve ödeme ekranında bu fiyat 100 TL olarak karşınıza çıkıyor.

Bu 30 TL indirim kodu sonradan kullanılmak üzere diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Ancak sonraki alışverişlerinizde ayrıca bu kodu tek başına kullanabilme imkanına sahip oluyorsunuz.

Getir İlk Sipariş İndirim Kampanyası Bitti Mi?

Getir ilk sipariş indirim kampanyası bitti mi, çok sık gelen sorulardan biridir. Getir’den yapacağınız ilk alışverişe size tanınan indirim kampanyası hala devam ediyor. Bu indirimden faydalanmak adına uygulamada yapmanız gereken, alışveriş fiyatı miktarına ulaşmaktır.  

İlk sipariş indiriminden faydalanmak adına belirli limitin üstünde alışveriş yapmanız gereklidir. Aksi takdirde indirim kodundan faydalanamazsınız.

Bunun dışında bölgelere ve bulunduğunuz konuma göre alışveriş olanakları farklılık gösteriyor. Bu farklılık içerisinde, yararlandığınız ilk sipariş indirim kodu fiyatı da vardır. Yani eğer, hesabınızda alışveriş sırasında Sipariş Ver ekranında karşınıza çıkan indirim puanı 25 TL ise şaşırmayın. Çünkü bazı bölgelerde bu ilk sipariş indirim kodu fiyatı farklılık gösterebiliyor.

Getir İlk Sipariş İndirim Kodu Görünmüyor

Getir üzerinden ilk alışverişinizde hesabınıza indirim kampanyasına dair bir eklenti yoksa eğer, alışveriş hakkında bazı noktalara dikkat etmeniz tavsiye edilir. Öncelikle, Getir ilk sipariş indirim kodu görünmüyor ise sepetinizdeki toplam ürün fiyat listesine bakmanız önerilir. Eğer sepetinizde bulunan ürünlerin fiyatı toplamda 130 TL limitinin altında kalıyor ise indirim kodundan yararlanamazsınız. Çünkü ilk sipariş indirim kodu uygulamasından faydalanmak için bir şart vardır. O şart da alışveriş limitinizin 130 TL ve üzerinde olması gerektiğidir.

Bunun dışında bütün şartları sağlıyor ve yine de 30 TL indirim koduna rastlamadıysanız eğer bulunduğunuz bölgenin farklılığından kaynaklı olabilir. Yani, indirim kodu size alışveriş sırasında 30 TL altında bir değer ile karşınıza çıkmış olabilir. Böylelikle bu değeri gözden kaçırmış olabilirsiniz.

Bu tip olaylar dışında sistem üzerinden bir açıklık ve müşteriyi mağdur edecek bir durum söz konusu değildir. Eğer, buna rağmen hala sorun devam ediyor ve indirim kodundan yararlanamıyorsanız Getir müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilirsiniz.

Getir İndirim Saatleri

Bildiğiniz üzere Getir size uygulamayı ilk defa kullanmanıza yönelik ilk siparişinizde 30 TL’lik indirim kodu hediye ediyor. Bu indirim kodu dışında yapacağınız diğer alışverişlerde gerekli şartları karşılamanız takdirinde daha yüksek fiyatlı indirimlerden ve yüzdelik indirimlerden de faydalanabilirsiniz.

Yukarıdaki olayların ve şartlı durumların dışında, müşteri odaklı hizmet veren Getir indirim saatleri ile de kullanıcılar için dikkat çekici bir unsur oluşturuyor. Getir üzerinden her gün yenilenen ve güncelliği devam eden indirim saatleri bulunuyor. Bu indirim otomatik olarak tanımlanıyor. Gün içerisinde saat 10.00:16.00 arasında Mor Saatler indirimi oluyor. Bu indirim yapacağınız alışverişe bağlı %50 gibi indirim rakamları ile değişim gösteriyor.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir