Hemen Para Kazandıran Oyunlar 2023 | Oynayarak Kazan!

Hemen Para Kazandıran Oyunlar 2023 | Oynayarak Kazan!
Gerçek Para Kazandıran Oyunlar
0

Para Kazandıran Oyunlar 2023

Para kazandıran oyunlar 2023 yılında en popüler konular arasında yer alıyor. Artık günümüzde nerdeyse pek çok yerli yabancı oyun seçeneği ile para kazanmanın mümkün olduğunu söyleyebiliriz.

Sizde aşağıda verdiğimiz oyunları oynayarak ayda 15 Bin TL gibi bir rakam kazanmanız mümkündür.

2023 yılında gerçek para kazandıran oyun listesi ise şu şekilde yansıyor;

 • Counterstrike GO
 • Metin2
 • Mobil PUBG oyunu
 • League of Legends
 • Oyna Kazan
 • Pokemon GO
 • Call of Duty
 • Slingo
 • Minecraft
 • MistPlay

Yer verdiğimiz oyunların tamamı gerçek para kazandıran oyun seçenekleri olarak sıkça tercih ediliyor. Oyunlara dair tüm detayları içeriğimizin devamından hemen inceleyebilirsiniz.

1. Counterstrike GO Oyunu

Counterstrike GO oyunu ile 2023 yılında para kazanmak son derece basittir. Özellikle de genç kişilerin ilk tercih ettiği oyun seçenekler arasında yer alıyor.

Özellikle gençlerin çok sevdiği oyunlardan biri olan Counterstrike GO ile para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz?

 • Uzun süre adını sıkça duyduğumuz bu oyun ile güvenilir para kazanma yolunu sizlere aktaracağız. Multiplayer nişancı oyunu olarak bilinen bu oyun içerisinde ekipman satışı yapıp, turnuvalara katılıp ve canlı yayın açıp para kazanmak mümkündür.

Oyun içerisinde birden fazla mod mevcuttur. Oyun içi faaliyetlerinize göre kazanç miktarlarını da değişiyor. Genel olarak en çok kazandıran oyunlardan biri olduğunu da belirtmek yanlış olmayacaktır.

2. Metin2 Oyunu

Metin2 oyunu oyun piyasasının ilk seçenekleri arasında yer alıyor. Bu nedenle de neredeyse bilmeyen yoktur demek yanlış olmayacaktır.

2005 yılından bu yana aktif olarak devam eden Metin2 oyunu ile de büyük kazançlar elde edebiliyorsunuz.

 • Metin2 oyunuyla kazanç sağlamak için hesap satışı yapmanız gerekiyor. Bu işlemleri steam oyun platformu üzerinden kolayca yapabilirsiniz.  En düşük düzenli olarak ayda 5.000 TL ve üzeri gelir etme fırsatı sunuyor. Yang satışı size düzenli şekilde daha fazlasını da kazandırabilir.

3. Mobil – PUBG Oyunu

Dünya çapında en çok para kazandıran bir diğer oyun Mobil PUBG oyunu olarak dikkat çekiyor. Bazı ülkelerde yasaklansa da hala ülkemizin en çok tercih edilen oyunu olarak yansıyor.

 • PUGB ile para kazanmak için item satabilir ya da direk yayınlar yapabilirsiniz.

Kullanıcı sayısı pandemi döneminde yoğun artış gösterdiği için para kazanma olasılığı da benzer oranda artmıştır. Oyunun kazanç oranı ise tamamen size bağlı olarak değişiyor.

4. League of Legends Oyunu

League of Legends oyunu adını sıklıkla duyduğumuz LOL oyunudur. Bu oyun sadece ülkemizde değil dünya genelinde yoğun popülerlik kazanan bir oyundur. 

 • Oyun Multiplayer seçeneği barındırıp ciddi kazanç elde etme fırsatı sunuyor. Mobil olarak oynayabileceğiniz bu oyunda kazanç miktarınız size göre değişiyor. Ancak en düşük 2500 TL bandından başlayan kazançlar elde edebilirsiniz.

5. Oyna Kazan Oyunu

Oyna kazan oyunu Türk yapımı bir oyun seçeneğidir. Ülkemizde hızlıca popülerlik kazanmayı başarmıştır. Çünkü gerçek para kazandıran nadir oyunlardan biridir. Bu oyun özellikle de son bir iki yıldır popülerleşip ciddi bir kullanıcı sayısına ulaşmıştır.

 • Oyna kazan oyununda tamamen bilgi yarışması formatı mevcuttur. Bu format ile ücretsiz katılım sağlayıp puan topladıktan sonra gerçek para kazanabiliyorsunuz. Oyun içerisinde 100 OK puanı aldığınız zaman 1 TL kazanmış oluyorsunuz.

Puanınız biriktikçe kazanç miktarınız da artıyor. Level atlayıp VİP yarışmalara da katılarak daha fazla kazanç elde edebiliyorsunuz.

6. Pokemon GO Oyunu

Pokemon GO oyunu için bilmeyen yoktur diyebiliriz. Oldukça popülerlik kazanan bu oyun da yine gerçek para kazanma kapılarından biri olarak sıkça tercih ediliyor.  Oyunda yapmanız gereken tek şey sanal gerçeklik içerisinde Pokemonlar yakalamanızdır.

Hem eğlenceli hem de kazançlı olan bu oyunu gerçek para kazanmak için hemen deneyebilirsiniz.

 • Oyun içinde yer alan haritalar üzerinden Pokemonları buldukça para kazanıyorsunuz. Ayrıca oyunda kazanmanın bir diğer yöntemi ise video çekmek, turnuvalara katılmak ve canlı yayınlar açmaktır.

Haritada bulduğunuz Pokemonlar size para kazandıracak. Bu oyundan para kazanmak için videoya çekebilir, canlı yayın açabilir veya turnuvalara katılabilirsiniz. Ne kadar canlı yayın yaparsanız o kadar çok gelir elde edersiniz.

7. Call of Duty Oyunu

Call of Duty oyunu ile büyük miktarlarda kazanç elde etmeniz 2023 yılında hayal değildir. Çünkü bu oyunda gerçek para kazandıran en popüler seçenekler arasında yer alıyor. Adını sıkça duyduğumuz call of duty oyunu ilk olarak 2003 yılında piyasaya sürülmüştür. 

 • Bu oyunun diğerlerinden farkı ise dolar para birimi ile kazanç elde etmenizi sağlamasıdır. Oyun içerisinde para kazanmak için amatör turnuvalara katılım sağlayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra daha büyük kazançlar elde etmek için de LAN adı verilen büyük ölçekli turnuvalara katılabiliyorsunuz.

8. Minecraft Oyunu

Minecraft oyunu pek çok oyuncu tarafından keşfedilmeyi başaran nadir gerçek para kazandıran bir seçenektir. 

 • Oyunda para kazanmanın yöntemi ise oyunda mevcut olan değerli eşyaları, harita ya da skinleri satmanızdır. Tabi bunları profesyonel olarak yapabilmeniz için öncelikle oyunda bolca zaman geçirmeniz gerekiyor. 

Gerçek para kazanmak istiyorsanız siz de tercihinizi bu oyundan yana kolayca kullanabilirsiniz.

9. MistPlay Oyunu

MistPlay oyunu da bir diğer gerçek para kazandıran oyun seçeneğidir. Hatta tam olarak oyuncuların para kazanması için tasarlanan bir oyun olduğunu söylemek dahi yanlış olmayacaktır.

 • Oyunun içerisinde kazanç elde edebilmeniz için tek yapmanız gereken şey oyunu oynamanızdır.

Mobil olarak oynayabileceğimiz bu oyunla yüksek kazançlar elde etmek istiyorsanız oyunda bolca zaman geçirmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü kazanç miktarlarınız ne kadar zaman ayırdığınızla doğru orantılı şekilde değişkenlik gösteriyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 22 Ortalama: 4]

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir