Fotokapan Fiyatları 2023 – Gece Görüşlü Fotokapan Fiyatı

Fotokapan Fiyatları 2023 – Gece Görüşlü Fotokapan Fiyatı
0

Fotokapan Fiyatları 2023

Fotokapan fiyatları 2023 avcılık, kampçılık, belgesel yapımcıları ve çiftçilikle uğraşanlar başta olmak üzere birçok kişinin merak ettiği konu. Sizler için fotokapan fiyatlarını araştırdık, kullanım amacı ve bütçenize en uygun fotokapanı yazımız sayesinde bulacağınıza eminiz, o halde başlayalım,

 • Sjcam M50 Gece Görüşlü Fotokapan Fiyatı: 5.965 TL
 • Powermaster HH-662V2 2.36” 16 MP 1080p LED Pır Sensörlü Fotokapan Fiyatı: 1.580 TL
 • Juo JH-760 Gece Görüşlü Av Kamerası Fotokapan Fiyatı: 1.799 TL

GSM Destekli Fotokapan Fiyatları

GSM Destekli Fotokapan Fiyatları fotokapanların GSM destekli özelliği sayesinde GSM şebekesi üzerinden mail veya MMS almayı sağladığı ve fotoğraf ve videoları yanına gitmeye gerek kalmadan anlık bildirimlerle izleme imkanı sunduğu için merakla araştırılıyor. Sizlere GSM destekli fotokapan fiyatlarını araştırdık;

 • Powermaster HH-662V2 2.36” 16 MP 1080p LED Pır Sensörlü Fotokapan Fiyatı: 1.580 TL
 • Juo JH-770 Av Kamerası Fotokapan Fiyatı: 2.009 TL
 • Horuscam Wireless 4g Gsm Fotokapanı Fiyatı: 8.998 TL

2.El Fotokapan Fiyatları

2.el fotokapan fiyatları sıfır fotokapanlara göre daha uygun olduğu için daha çok tercih ediliyor ve araştırılıyor. Sizlere 2. el fotokapan fiyatlarını online alış veriş platformlarından ve mağazalarından araştırarak listeledik.

 • IP 66 Waterproof and Dustproof 1080p Fotokapan Fiyatı: 2.500 TL
 • 1080P 16 Fhd 16 mp 3 Yönlü Pır Sensörlü Kmuflaj Fotokapan Fiyatı: 1.950 TL

Online alışveriş sitelerinde satıcılara fşyat teklifleri vererek bütçenize uygun fotokapanlar alabileceğinizi hatırlatırız.

Gece Görüşlü Fotokapan Fiyatları

Gece görüşlü fotokapan fiyatları fotokapan sahibi olmak isteyenler tarafından çok yoğun bir şekilde araştırılıyor. Çünkü fotokapanların bütün kullanım amaçlarında gece görüş özelliği olmazsa olmazlar arasında yeralıyor. Gece görüşlü fotokapan fiyatları ise karşımıza aşağıdali şekilde çıkıyor;

 • Jungle Fotokapan Kamera 16 mp Full Hd Gece Görüşlü Fiyatı: 1.395 TL
 • Nanocamcoders Ftk90 Full Hd 1080p Gece Görüşlü Fotokapan Fiyatı: 1599 TL

Mini Fotokapan Fiyatları

Mini fotokapan fiyatları boyutlarının küçüklüğünün vermiş olduğu kullanım avantajlarından dolayı merak eişlen ve araştırılan bir husus. Bu konuda sizlere yardımcı olalım ve mini fotokapan fiyatlarını araştıralım dedik, sonuçlar ise şöyle;

 • Mini Trail PR300C Yüksek Çözünürlüklü Taşınabilir Fotokapan Fiyatı: 804 TL
 • PR 400C 0.8S 1920X1080P Taşınabilir Fotokapan Fiyatı: 1.049 TL

Fotokapan Sarjı Ne Kadar Gider?

Fotokapan şarjı ne kadar gider? sorusu fotokapan alırken cevabı en çok sorulan soru olarak yansıyor. Fotokapan kameralar genellikle kalem pil ile çalışır ve 8 adet pil gerektirir. Ayrıca bataryası güneş enerjisi ile çalışan fotokapanlar da vardır. Bu sayede enerji tasarrufu da sağlanabilir.

Fotokapan Kaç Metreye Kadar Çeker?

Fotokapan kaç metreye kadar çeker? sorusu fotokapanın marka modeline göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama 20 ila 25 metre arasında çekim imkanları sunuyor.

Fotokapan Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Fotokapan alırken nelere dikkat edilmeli sorusu da yine sıkça araştırılıyor. En yalın şekilde yanıt vermek gerekir de öncelikle kullanım amacınıza göre bir model belirlemeniz gerektiğini ifade edebiliriz.

İkinci en önemli husus ise kamera çözünürlüğüdür. Bekleme süreleri ve pil kapasiteleri de yine kontrol etmeniz gerekenler arasında yer alıyor. Satın alacağınız modeli almadan önce yorumlar kısmını okumak oldukça faydalı olacaktır. Fotokapan hakkında tüm detayları ve fiyatları aktardık.

Eğer içeriğimiz boyunca yanlış bilgi verdiğimizi düşünüyorsanız bunu yorum alanı üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir