Esra Erol Başvuru Whatsapp 2023

featured
0

Yıllardır ilgi ve merakla izlenen Esra Erol programı, TV’de hatırı sayılı derecede büyük bir izleyici kitlesi tarafından takip ediliyor. Bu büyük ilgi neticesinde programa katılmak isteyen çoğu kişi Esra Erol başvuru WhatsApp 2023 ve diğer iletişim numaralarını merak ediyor. Sabah kuşağını kasıp kavuran ve her gün yeni reyting rekorları kırmaya devam eden Esra Erol programına ulaşmak için gereken telefon numarasını ve başvuru yollarını sizler için araştırdık. Eğer programa katılmak istiyor veya Esra Erol’a ulaşmak istiyorsanız bu yazımız sizin için faydalı olacaktır.

Esra Erol’a Nasıl Başvurulur?

ATV ekranlarının en fenomen programlarından birisi olan ve izlenmede rekor üstüne rekor kıran Esra Erol’da programı, her hafta içi her gün saat 16.20’de hayranlarının huzuruna çıkmaya devam ediyor. Boşanmak isteyenleri, kayıp akrabalarını arayanları ve yardım isteyenleri programına konuk eden Esra Erol’a ulaşmak isteyenler ise başvurunun nasıl yapıldığını merak ediyor.

Peki, Esra Erol’a nasıl başvurulur? Eğer siz de programa katılmak istiyorsanız aşağıda verilen telefonu arayarak veya Esra Erol başvuru WhatsApp 2023 telefon numarasını kullanarak, program yetkilileriyle iletişime geçmeniz gerekiyor. İletişim kurmanız halinde program yetkilileri size bir başvuru formu gönderiyor. Aynı zamanda isterseniz, internet sitesinden de başvuru formuna ulaşma şansınız bulunuyor. Bu formda istenen bilgileri eksiksiz ve tam olarak doldurmanız gerekiyor. Formu doldurup iletmenizle birlikte program yetkilileri sizinle iletişime geçecektir.

Esra Erol’un Cep Telefon Numarası

Esra Erol’da programına ulaşmak istiyorsanız 0 212 975 25 25 numarasını kullanabilirsiniz. Esra Erol’a ulaşmak için bir diğer yol ise Esra Erol’un resmi web sitesinde bulunan başvuru formunda istenen bilgileri doldurup göndermek ve yetkililerin sizinle iletişime geçmesini beklemek.

Esra Erol Başvuru Whatsapp 2023 Numarası

Programa WhatsApp yoluyla katılmak istiyorsanız, Esra Erol başvuru WhatsApp 2023 iletişim numarası 0545 746 25 25 telefon numarasıdır. Aynı numarayla ihbarlarınızı da WhatsApp aracılığıyla program ekibine bildirebilirsiniz.

Esra Erol’a Katılma Şartları Nelerdir?

Kayıp ailesini bulmak isteyenler, evi terk eden eşini arayanlar ve benzer sorunlar yaşayan kişiler; programa katılmak istiyorsa bazı şartları taşımaları gerekiyor. Peki, Esra Erol’a katılma şartları nelerdir? Esra Erol’a katılmak için gerekli şartlar şunlardır:

  • Başvuru formu ile veya Esra Erol başvuru WhatsApp 2023 iletişim numarası ile program yetkililerine ulaşarak sorununuzu dile getirmeniz gerekiyor. Aynı zamanda bu bilgileri teyit edecek konuşma ve telefon kaydı gibi kanıtları da iletmeniz şartı bulunuyor.
  • Başvurunuzun ardından tarafınıza bir davetiye iletilecektir. Davetiyenin size ulaşmasının ardından, probleminizi kanıtlarla beraber tekrar açıklamanız gerekiyor.
  • Başvurunuzun kabul edilmesi için sorununuzun büyük olması gerektiğini de ayrıca belirtelim.

Bu şartları yerine getirmeniz halinde siz de programa başvuru yapabilirsiniz.

Esra Erol Maddi Yardım İstiyorum

Kırdığı reyting rekorlarıyla gündüz kuşağındaki rakiplerine fark atan program, sadece kayıpları bulmakla da kalmıyor. Yardıma muhtaç kişileri programında ağırlayan Esra Erol, seyirciler ve hayırseverler sayesinde bu muhtaç kişilere de yardım yapılmasına yardımcı oluyor. Başlattığı ve destek olduğu sosyal sorumluluk projeleri sayesinde, yardıma muhtaç birçok kişinin sesi olmayı başarıyor. Eğer siz de Esra Erol maddi yardım istiyorum diyorsanız, yukarıdaki iletişim bilgileri ile Esra Erol’da programına katılabilirsiniz.

Esra Erol Başvuru Formu 2021

Esra Erol’a başvurmak istiyorsanız, online başvuru formuna Esra Erol’un web sitesinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda 0 212 975 25 25 numaralı telefon ve Esra Erol başvuru WhatsApp iletişim numarası ile program ekibine ulaşarak, kendinize başvuru formu gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Esra Erol’da Stüdyosu Nerede?

Esra Erol’da programının stüdyosunun nerede olduğu da pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Özellikle de programa canlı katılmak isteyenler, programın adresini araştırıyor. Program, Turkuaz Medya’nın binasında çekiliyor. Stüdyo, Güzeltepe Mahallesi, 15 Temmuz Şehitleri Caddesi, Eyüpsultan/İstanbul adresinde bulunmaktadır.

Esra Erol Başvuru WhatsApp 2023

Esra Erol başvuru WhatsApp 2023 ihbar hattı ile şikayet ve ihbarlarınızı programa iletebilirsiniz. Vereceğiniz ihbarlar ile programda yayınlan olayları çözmede yardımcı olabilirsiniz. Programa ulaşabileceğiniz ihbar hattının numarası yazımızın üst kısmında bulunmaktadır.

Esra Erol Programına Seyirci Olarak Katılmak

Sabah kuşağının fenomeni Esra Erol programına seyirci olarak katılmak isteyen kişiler, ne yapmaları gerektiğini merak ediyor. Programa seyirci olmak isteyenlerin 0 212 975 25 25 numaralı telefonu arayarak, programın yetkilileri ile iletişime geçmeleri gerekiyor. Program ekibiyle görüşmeniz sonucunda stüdyoya seyirci olarak katılma şansınız oluyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap