Yapıkredi, Akbank, INGBank Elini Taşın Altına Koydu: 90 Gün Ödemesiz 60 Bin TL Nakit Fırsatı..

Nakit ihtiyaçlarınızın karşılanması için bankalar tarafından kampanyalar sunulmaya devam ediliyor.

Ekonomi 21.11.2021, 11:34 Ahmet Alkan
11
Yapıkredi, Akbank, INGBank Elini Taşın Altına Koydu: 90 Gün Ödemesiz 60 Bin TL Nakit Fırsatı..

Fatura borçları, yeme içme, acil nakit gereksinimi durumlarda artık bankaların kapısını çalarak destek alabileceksiniz. 

Bankacılık sektöründe talepler artmaya başladık sıra birbirleriyle kızışan bir rekabet ortamı içerisine girmeye başlar. Bu durumda finansal kullanıcıların işine yaradığı gibi düşük faizli, anında ihtiyaç kredisi çekebilme fırsatına sahip olur. 

Yapı Kredi, İng Bank, Akbank gibi sektörün sevilen bankaları tarafından müşterilerine özel kampanyalar duyuruldu. Elini taşın altına koyan üç banka 90 gün ödemesiz 60 bin TL nakit fırsatı sağlıyor. 

Akbanklı Olanlar 90 Gün Ödeme Yapmadan Kredi Kullanabiliyor!

Akbanklı olanların yaşadığı bir dönem bizleri bekliyor. Akbank kredi başvurularını yapacaklar 3 ay ertelemesiz bir şekilde kredi çekebilme şansına sahip oluyor. Böylece çekeceğiniz kredileri anında ödemek mecburiyetinde kalmayacak ve elinizin de rahatlamasını sağlamış olacaksınız. 

Akbank kredi başvurularınız 60 Bin TL limitle sınırlı kalmıyor. Bankanın müşterilerini memnun edebilmek adına kredi limitlerini 75 bin TL ‘ye kadar çektiğine şahit olabiliyoruz. %1,63 gibi düşük bir faiz oranlarıyla müşterilerinin acil para ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı oluyor. 

Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi İmkanı Başladı!

Akbank 3 ay ertelemeli kredi imkanlarından yararlanmanız çok kolay. Akbank tarafından istenen kriterleri yerine getirerek kolay krediden yararlanmanız mümkün oluyor. Akbank bu olanaklarından yararlanmak isteyenler başvurularını şube ya da mobil bankacılık üzerinden gerçekleştirebiliyor. 

Başvuru esnasında nüfus cüzdanı, sürücü belgesi fotokopisi, adres bilgisi, gelir belgesi, SGK döküm belgesi bankaya ilettiğiniz taktirde çok kolay şekilde kredi çekim imkânı sağlanıyor. ING Bank da kredi noktasında ayrıcalıklı fırsatları tüketicilerle buluşturmaya başladı. İşte ayrıntılar!

ING Bank’tan Kredi İhtiyacı Olanlara Müjde Var!

Elini taşın altına koyarak müşteri memnuniyeti yaratan bankalardan biri de ING bankası oluyor. %1,54 faiz oranlarıyla kredi çekebilme kolaylığı sağlıyor. Maddi anlamda rahat bir nefes almanıza yardımcı olacak ING bankla artık kredi çekme engeline takılmazsınız. 

ING Banka kartına sahipseniz ve her ay bin TL civarında bir alışveriş yapıyorsanız o zaman bankanın sunacağı fırsatlardan yararlanmaya hazır olun. 3 ay ertelemeli şekilde 80.000 TL kadar kredi çekebilmenizi sağlayan ING bankla acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmanız kolay oluyor. 

Ing Bankası tarafından yararlanacağınız kredilerinizi 36 ay vadeyle geri ödeyebilirsiniz. Çekeceğiniz yüksek limitli kredilerinizin 3 ay ertelemeli şekilde limitleri aylık 3.063 TL şeklinde olacak. 

Yüksek nakit ihtiyacı olan ve bir an önce bu nakde kavuşmak isteyenler hemen bankanın yolunu tutmaya başlayabilir. Üstelik bu krediden yararlanmak için illa ki şubenin yolunu tutmanıza gerek yok. ING BANK mobil şube uygulamasıyla da kredi taleplerinizi kolayca iletebilirsiniz. 

Yapı Kredi 36 Ay Vadeli Ertelemeli Krediye Hazır Ol!

Finans kuruluşları içerisinde yürütmüş olduğu kampanyalarıyla adını etkin şekilde duyuran Yapı Krediyle, finansal kullanıcılar gülüyor. Yapı Kredi’nin müşterisi olanlar fırsatlarla dolu bir sürece de adım atmaya başlamış olacak. 

Dönem dönem kampanyalarına yer vererek müşterilerini mutlu etmeyi amaçlayan finans bankla yüksek limitli kredi çekebilirsiniz. 90 gün boyunca hiçbir şekilde ödeme yapmanıza gerek kalmadan 60 bin TL kredi çekebilmeniz mümkün oluyor. Bu sayede hemen kredi çekip bir sonraki ay ilk taksiti ödeme yükümlülüğü altına girmemiş oluyorsunuz. 

Yapı kredi tarafından müşterilerinin yüzünü güldürecek bir diğer önemli detaysa, çekeceğiniz kredinizi 36 ay vadeli geri ödemelerle ödeyecek olmanız. Böylelikle her ay yüksek limit ödemek zorunda kalmadan taksitlerinizi rahat bir şekilde ödeme şansına sahip olacaksınız. Yapı kredi bankası tarafından kullanıcılara yönelik sunacağı kredinin faiz oranı ise %1,79 şekilde olacak. Çok yüksek faiz oranları ile bundan sonra kredi çekmek zorunda kalmamış olacaksınız. 

Yapı kredi, Akbank, ING Bank ile artık 90 gün ödemesiz 60 bin TL fırsatları hizmetinize sunuluyor. Bu fırsatları kaçırmadan yararlanmak adına bankalara başvurularınızı yapabilirsiniz. 

Yorumlar (0)