Uzun Süredir Bekleniyordu: Şubesiz İhtiyaç Kredisi Veren 3 Banka 50.000 TL Kredi Dağıtıyor!

Ekonomik sıkıntıların arttığı şu son dönemlerde, insanlar kredi çekmek için uygun faiz veren ve yüksek tutar belirleyen bankalara başvurmaya başladı. Ancak bankalar bu dönemde kredi vermekten biraz çekinmeye başlamış ve kredi verirken çeşitli koşullar öne sürmüştü.

Ekonomi 17.10.2021, 22:22 17.10.2021, 22:22
58
Uzun Süredir Bekleniyordu: Şubesiz İhtiyaç Kredisi Veren 3 Banka 50.000 TL Kredi Dağıtıyor!

Ekonomik sıkıntıların arttığı şu son dönemlerde, insanlar kredi çekmek için uygun faiz veren ve yüksek tutar belirleyen bankalara başvurmaya başladı. Ancak bankalar bu dönemde kredi vermekten biraz çekinmeye başlamış ve kredi verirken çeşitli koşullar öne sürmüştü. Doğal olarak kredi notunuz yüksek olsa bile, bankalardan kredi almak oldukça zor hale gelmişti. Uzun süredir beklenen haber sonunda geldi ve vatandaşların yüzünü güldürdü. Şubesiz, hiç bankaya gitmeden kredi almak isteyen vatandaşlara, 50.000 liraya kadar kredi verilecek. Üstelik bu kredi 3 banka tarafından sağlanacak. İşte detaylar…


İhtiyacınız Olduğu Anda CEPTETEB Tek Tıkla Yanınızda


CEPTETEB, ihtiyacınız olduğu anda tek tıkla hesabınıza aktarabileceğiniz 50.000 liraya kadar kredi imkânı sağlıyor. Üstelik kendisi şubesiz bankacılık hizmeti sunduğu için banka müşterisi olan ya da olmayan herkes, başvuru için internet kanallarını kullanabiliyor. 1.000 liradan 50.000 liraya kadar alabileceğiniz bu kredinin vadesini 36 aya kadar belirleyebilme imkânınız var. Kefil ya da teminat göstermeden hemen alabileceğiniz bu krediyi, aylık eşit taksitler halinde geri ödeyebilirsiniz.


50.000 liraya kadar alabileceğiniz bu kredinin aylık faiz oranı kişiye özel olarak, kredi notunuza göre belirleniyor. En düşük faiz oranı banka müşterileri için %1,59 olurken, bankaya yeni gelen müşteriler için %1,45 olarak belirleniyor. Tabi bu oranları almak için kredi notunuzun 1849 ve üzerinde olması gerekiyor. En yüksek faiz oranı ise %1,89 olarak belirleniyor. Kredisinin geri ödemesini 3 ay sonra yapmak isteyenler, 90 gün ödemesiz dönemli avantajından da faydalanabiliyor.


Bu avantajlı krediye başvuru yapmak için mobil ya da cep şubeyi kullanabiliyorsunuz. Banka müşterisi değilseniz de başvurunuzu, web sitesindeki başvuru formunu kullanarak, dakikalar içinde yapıyorsunuz. Banka müşterisi olanlar onaylanan kredilerini hemen hesaplarına aktarabiliyor. Banka müşterisi olmayanların ise adreslerine evrakları teslim ediliyor. Evraklar alındığı gün krediler hesaplara yatıyor.


CEPTETEB ihtiyaç kredisi 50.000 TL tutarında ve 36 ay vadede alındığında, aylık ödenecek miktar en düşük faiz oranı olan %1,59’a göre 1.932,78 lira oluyor. Geri ödenecek toplam kredi tutarı da 69.580,01 lira olarak hesaplanıyor. 262,50 lira tahsis ücreti ve sigorta tutarı kesildikten sonra, kalan tutar hesabınıza yatırılıyor.


Akbank’ta Kredin Hazır


Akbank, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için ihtiyacınız olduğu anda, hazır kredisi ile yüzleri güldürmeye devam ediyor. Üstelik kredisini sigortalı ve sigortasız alabilme seçeneği sunuyor. Sigortalı kredi alanlar daha az faiz oranı öderken, sigortasız kredi almak isteyenler için biraz daha yüksek faiz oranı belirleniyor.


Akbank hazır ihtiyaç kredisi aylık faiz oranları kredi tutarına, vadesine ve kredi notuna göre belirleniyor. Bu kredi 36 aya kadar vade ile ve 3 ay ödemesiz dönemli olarak sunuluyor. Akbank müşterisi olan kişiler belgesiz, imzasız, anında hesaplarına paralarını almak için Akbank Mobil, Akbank internet şubesi ya da Akbank telefon şubesini kullanarak başvuru yapabiliyor. Banka müşterisi olmayanlar da başvuru için web sitesindeki formu doldurabiliyor. Bu sayede ne kadar kredi kullanabileceklerini hemen öğreniyorlar ve kredileri onaylanırsa, hemen en yakın Akbank şubesine giderek paralarını alabiliyorlar.


En yüksek kredi puanına göre 50.000 lira krediyi Akbank’tan sigortalı olarak ve 36 ay vadede almak isterseniz, aylık taksit tutarınız 1.962,90 lira olarak hesaplanıyor. Buradaki aylık faiz oranı %1,67 oluyor. Bu kredinin toplam geri ödeme tutarı da 70.927,01 lira olarak hesaplanıyor.


Eğer Akbank ihtiyaç kredisini 36 ay vadede, 50.000 lira tutarında ve sigortasız olarak almak istiyorsanız da aylık olarak 2.008,57 lira ödemeniz gerekiyor. Çünkü bu sefer faiz oranınız %1,79’a yükseliyor. Bu kredi için geri ödeyeceğiniz tutar da 72.571,00 TL oluyor.


Halkbank Hızlı Kredi ile Beklemeden Kredinizi Alın


Şubesiz, yani banka şubesi ile uğraşmadan kredi alabileceğiniz bir diğer banka da Halkbank. Eğer banka müşterisiyseniz mobil ya da internet bankacılığından, banka müşterisi değilseniz de web sitesindeki başvuru formundan hemen başvuru yapabiliyor ve 50.000 liraya kadar hazır kredinizi hemen alabiliyorsunuz.


Halkbank hazır kredi 50.000 liraya ve 36 ay vadeye kadar sunuyor. Eğer kredi notunuz yüksekse bu krediyi %1,63 faiz oranından, kredi notunuz düşükse %1,68 faiz oranından kullanabiliyorsunuz. Kredinizi hemen hesabınıza aktarmak için başvurularınızı Mobil şubeden, Halkbank Dialog’dan ya da internet şubesinden yapabiliyorsunuz.


Halkbank hazır krediyi 50.000 lira tutarında ve 36 ay vadede almak istediğinizde, aylık %1,63 faiz oranına göre aylık olarak 1.947,81 lira ödüyorsunuz. %1,68 faiz oranına göre ise taksit tutarınız 1.966,69 lira oluyor. Bu krediden 262,50 lira tahsis ücreti alınıyor, hayat sigortası masrafı kesiliyor ve kalan tutar hesabınıza aktarılıyor.


Halkbank hazır kredi de evraksız, kefilsiz ve imzasız olarak, banka şubesine gitmeye gerek kalmadan 7/24 başvuru yapılarak alınabiliyor. Üstelik dilediğiniz an kredinizi hesabınıza alarak, kullanabiliyorsunuz.

Yorumlar (0)