TEB, Denizbank, Garanti Müşterilerine Müjde: Kefilsiz, Belgesiz 50.000 TL Nakit Kredi…

Acil nakit ihtiyacı olanlar için üç banka kefilsiz ve belgesiz 50.000 TL nakit kredi duyurusunu açıkladı.

Ekonomi 21.11.2021, 11:17 Ahmet Alkan
31
TEB, Denizbank, Garanti Müşterilerine Müjde: Kefilsiz, Belgesiz 50.000 TL Nakit Kredi…

Zamansız bir şekilde ortaya çıkabilen birçok sorun veya plan için toplu kredi imkanı sunan bankalar kefil veya belge talep etmiyor. Vatandaşlar; sağlık, tatil veya düğün gibi durumlar için toplu paraya ihtiyaç duyuyor. 

Toplu paraya sahip olanlar için bu tip durumlar bir sorun oluşturmaz iken, acil durumlarda nakit sıkıntısı çekenler kredi için bankalara başvuruyor. Banka kredilerine artan talep bankalar arasında bir tür rekabet ortamı yaratmaktadır. Yaratılan bu rekabet ortamında ise birçok fırsatı vatandaşlara sunan bankalar yeni bir kampanya düzenlemiş durumdalar. Kefilsiz, belgesiz 50.000 TL krediyi vatandaşlara sağlıyorlar. 

Kampanyaya bir tek yüksek meblağ dahil değil. Bununla birlikte düşük faiz ücretleri ve uzun vade süreleri de yanına ekleniyor. Bu kampanyaları açıklayan; TEB, Garanti ve Denizbank, müşterilerine düşük faizli ve uzun vadeli ödeme fırsatını sunuyor. 

Denizbank’tan Anında Kredi

Hızlı bir şekilde kredilere onay veren bankalar arasında gelen Denizbank, 50.000 TL krediyi müşterilerine sağlıyor. Üstelik krediye ihtiyacı olan müşteriler banka şubelerine gitmeden anında online bir şekilde başvuruda bulunabiliyor. 

Elbette ki sadece müşterilerine değil, müşterisi olmayan kişilere de anında kredi imkanını sağlamaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken SMS ile Denizbank belirlenen numaraya mesaj atmak… KREDIM yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı girebilirsiniz. Daha sonra 3280 olarak belirlenen hatta SMS atabilir ve onay cevabını bekleyebilirsiniz.

Denizbank müşterileri ise başvurularını, internet bankacılığı üzerinden aldığı şifre ile mobil uygulamadan başvuruda bulunabilirler. Bu başvurunun ardından 5 dakika içinde Denizbank müşterileri internet bankacılığı hesaplarından onaylanan kredilerine ulaşabilirler. Hemen hesaplarına para aktarımı yapabilirler. 

TEB’ten Müşterilerine ve Müşterisi Olmayanlara 50.000 TL Kredi Fırsatı

50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen TEB müşterileri, TEB şubeleri üzerinden işlem yapabiliyor. Bununla birlikte internet bankacılığı üzerinden de kredi başvurusu yapabiliyor. 

Elbette ki TEB’e bağlı olmayan müşteriler de SMS ile kredi başvurusu yapabilir ve anında onay alabilirler. TEB müşterileri, hesap numaralarından alacakları şifre ile mobil uygulamadan kredi sorgulayabilir ve anında kredi talebinde bulunabilir. Onaylanan kredi sonrası parayı banka hesabına aktarabilir. Bunun yanında 3 ay ertelemeli ödeme ve 36 ay vade avantajı sunan TEB, müşterilerinin nefes almasını da sağlıyor. 

Müşterisi olmayan kişiler ise SMS kredi başvuru sisteminden yararlanabilir. T.C. kimlik numarasını mesaj bölümüne yazarak, 4466’ya gönderenler ne kadar limitte kredi onayı alabileceğini görüntüleyebilir. 

Garanti Bankası’ndan 50.000 TL Kredi Müjdesi

Garanti Bankası’nın düşük faizli kredi verme kararı, acil nakde ihtiyaç duyan müşterilerini oldukça sevindirdi. Krediye başvurmak isteyen kişiler ise başvuruların nereden ve nasıl yapılacağını merak ediyor. Müşterisi olmayanlar için de kefilsiz, belgesiz kredi imkanı sunan Garanti, 36 ay vadeli ödeme imkanını da beraberinde sunuyor. 

Yalnızca kimliğinizle giderek Garanti Şubelerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Onay almanız durumunda da krediyi anında alabilirsiniz. Kredi, kişilerin kredi notlarına göre alınabildiği için ancak başvuru yaptıktan sonra kredi alıp alamayacağınız öğrenmeniz mümkündür. Bununla birlikte yine kredi notuna göre faiz oranları da belirlendiği için belli faiz oranlarında kredi almak mümkündür. 

Bankaların kredi verme işlemleri yeni müşteri kazanımını içinde etkili olduğu için başlangıç paketlerinden yararlanma imkanı sunmaktadır. Herkes için özel bir kredi paketi hazırlayan bankalar, kolay ödeme seçeneklerini de müşterilerine sunmaktadır. Kredi çekmek için gerekli olan kefil, dosya, maaş bordrosu vb. işlemleri bir süreliğine erteleyen bankalar, acil nakit ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 

Siz de 50.000 TL kredi için size en uygun bankaya başvuru yaparak, kredi avantajlarından yararlanabilirsiniz.  Böylece son derece avantajlı bir şekilde kredi kullanmanız da mümkün olacaktır. Bunun için TEB, Denizbank ya da Garanti Bankası’na başvuruda bulunmanız yeterli olacaktır!

Yorumlar (0)