TEB Bankası Herkesin Yüzünü Güldürüyor… Tüm İhtiyaçlarınız için Şartsız 1,59 Faiz Oranları! Başvurmak için…

Sonbahar Kredisi Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılıyor! TEB müşterisi olun ya da olmayın, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için TEB sonbahar kredisi kampanyasından hemen faydalanabiliyorsunuz. Özellikle son dönemlerde okulların açılması, piyasanın durgunlaşması gibi nedenlerle masrafların arttığını düşünürsek, bu kredi pek çok insana ilaç gibi gelecek.

Ekonomi 13.10.2021, 10:27 13.10.2021, 10:27
13
TEB Bankası Herkesin Yüzünü Güldürüyor… Tüm İhtiyaçlarınız için Şartsız 1,59 Faiz Oranları! Başvurmak için…

Sonbahar Kredisi Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılıyor!


TEB müşterisi olun ya da olmayın, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için TEB sonbahar kredisi kampanyasından hemen faydalanabiliyorsunuz. Özellikle son dönemlerde okulların açılması, piyasanın durgunlaşması gibi nedenlerle masrafların arttığını düşünürsek, bu kredi pek çok insana ilaç gibi gelecek. TEB sonbahar kredisi ayrıca uygun ödeme planı seçeneğiyle de dikkat çekiyor. Özelliklerini merak ediyorsanız sizin için araştırdık;
  • TEB sonbahar kredisini kişiye özel faiz oranlarında alabiliyorsunuz. En düşük faiz oranı %1,59’dan başlıyor. Eğer kredi notunuz daha düşükse, alacağınız kredinin faizi biraz daha yükseliyor.

  • Aylık %1,59 faiz oranı, kredi notu 1879 ve üzerinde olan kişilere yönelik olarak sunuluyor.

  • Eğer kredinizi aldıktan sonra hemen ödemek istemiyorsanız, 3 ay erteleme seçeneğinden faydalanabiliyorsunuz. Ancak erteleme kredinin toplam vadesini değiştirmiyor. Krediye toplamda 36 ay vadede sahip olabiliyorsunuz.

  • TEB sonbahar kredisini alan kişiler ekstra masraf ödemiyor ancak hayat sigortası ve kredinizin binde beşi oranında tahsis ücreti gibi masraflar krediden tahsil ediliyor. Kalan tutar da hesabınıza yatırılıyor.

  • Kefilsiz ya da teminatsız verilen bu kredi için kredi notunuz ya da aylık gerinizi yeterli değilse, banka tarafından kefil ya da teminat istenebiliyor. Ancak bunların istenip istenmeyeceği başvurudan sonra belli oluyor.


Hangi Vadelerde Kredi Almak Uygun!


İhtiyaç kredisi vadeleri geçtiğimiz dönemlerde 60 ay iken pandemi ile birlikte sınırlandırıldı. Bu sınırlama sonucunda en fazla 36 ay vadeye kadar kredi alabiliyorsunuz. Şimdi ise vade alanında yeni bir değişikliğe gidildi. Yasal vade sınırı tutara göre belirlendi. Buna göre 50.000 liraya kadar olan krediyi fazla 36 aya kadar vade ile alabiliyorsunuz. 50.000 liranın üzerinde kredi alırsanız da vadenizi en fazla 24 aya kadar belirleyebiliyorsunuz.


TEB ihtiyaç kredileri bilindiği gibi telefon, tablet ve bilgisayar alımları için de veriyor. Eğer 3.500 liraya kadar cep telefonu almak isterseniz kredinizin vadesi en fazla 12 ay olacak. 3.500 TL’nin üzerinde telefon alımı yaparsanız vadeniz en fazla 3 ay, tablet alımlarında 6 ay ve bilgisayar alımlarında ise 12 ay olarak belirlenebilecek.


Kefille, Evrakla, Belgeyle Uğraşmadan Hemen Başvurun!


Acil nakit ihtiyaçlarınızı hemen ve uygun faiz oranlarında karşılamak için tabi ki evrak ve belgeyle uğraşmadan kredi alabileceğiniz yerleri tercih etmek istersiniz. TEB, bu konuda oldukça çok tercih edilen bankalardan biri. Üstelik CEPTETEB üzerinden pek çok kullanıcısına hafta sonu ve akşam saatleri de dahil olmak üzere ulaşabiliyor. 24 saat içinde, canınız ne zaman isterse ya da ne zaman paraya ihtiyaç duyarsanız kredinizi hemen almak için TEB sonbahar kredisini tercih edebilirsiniz. Peki nasıl başvuru yapacaksınız?


Bu bankanın müşterisi değilseniz ve oturduğunuz yerden müşteri olmak istiyorsanız CEPTETEB üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz. Zaten bir dijital bankacılık platformu olan CEPTETEB, müşteri değilseniz bile başvurunuz onaylanırsa, evraklarınızı hemen kurye ile gönderiyor ve kredinizi ayağınıza kadar getiriyor. İmzaladığınız evraklar ile hemen müşteri oluyorsunuz ve krediniz anında hesabınıza yatıyor.


TEB sonbahar kredisine banka müşterisi olanlar TEB Mobil ve TEB internet şubesinden kolayca başvuru yapabiliyor. Zaten var olan hesabınıza, onaylanan krediniz hemen aktarılıyor. Üstelik hiçbir evraka, kefile, belgeye ya da imzaya gerek kalmadan kredinizi hemen alıyorsunuz. Hafta sonu ya da mesai saatleri dışında olsa bile kredi kullanmanın keyfini yaşıyorsunuz ve ihtiyaçlarınızı hemen karışlıyorsunuz.


Banka müşterisi olmayanlar TEB resmî web sitesinde bulunan başvuru formunu da kullanma imkanına sahip oluyor. Bu formda yer alan bilgileri eksiksiz doldurup göndererek başvurunuzu tamamlayabiliyorsunuz ve 24 saat içinde başvurunuz sonuçlanıyor. Krediniz onaylanırsa hemen bankaya gidip, kimliğinizle birlikte paranızı alabiliyorsunuz.


Eğer internetle ya da mobil uygulamayla uğraşmadan kredimi almak istiyorum diyorsanız da size en yakın TEB şubesine giderek hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Siz çayınızı içerken başvurunuz alınır ve işlemleriniz hemen tamamlanır. Bankadan en kısa sürede, paranızı cebinizeyken ayrılabilirsiniz.


10.000 Lira Krediye Ne Kadar Ödeyeceksiniz?


İhtiyacınız olan kredi tutarını belirlediyseniz ve bunun karşılığında ne kadar faiz ödeyeceğinizi hesaplamak istiyorsanız, bankanın resmi web sitesinde bulunan hesaplama aracını kullanabilirsiniz. Buradan dilediğiniz miktarı ve istediğiniz vadeyi girerek ne kadar geri ödeme yapacağınızı, toplam masrafınızı ve toplam faiz oranını da görebilirsiniz.


Diyelim ki TEB aracılığıyla 6 ay vade ile 10.000 lira kredi almak istediniz. Eğer faiz oranınız %1,59 olursa bu krediye aylık cebinizden çıkacak para 386,56 lira olacak. Krediden alınacak masraf 52,50 lira olacak. Ayrıca sigorta bedeli için en düşük tutar da 491,09 lira olarak alınacak. Bu tutar yaşa ve kredi tutarına göre de değişecek. Kredinizin yıllık toplam maliyet oranına baktığınızda da yıllık %25,9406 olduğunu göreceksiniz.


Siz de acil nakit ihtiyaçlarınızı dilediğiniz ödeme planına göre ödeyebilmek ve uygun faiz oranlarıyla hemen karşılayabilmek için bu avantajlı TEB sonbahar kredisi fırsatını kaçırmayın ve hemen başvurunuzu yapın.

Yorumlar (0)