Nakit İhtiyacı Olanlar 5 Dakika İçinde 50.000 TL ATM'den Çekebilirsiniz…Tek Yapmanız Gereken Başvuru…

Acil nakit ihtiyacınız varsa ve 5 dakika içinde kredinizi kefilsiz, koşulsuz, belgesiz olarak almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken hangi bankadan kredi çekeceğinizi belirlemek ve başvuru yapmak. Bankalar, müşterilerinin acil nakit ihtiyaçlarına anında çözüm sunmak için çok sayıda kredi kampanyası sunuyor.

Ekonomi 14.10.2021, 10:34 14.10.2021, 10:34
26
Nakit İhtiyacı Olanlar 5 Dakika İçinde 50.000 TL ATM'den Çekebilirsiniz…Tek Yapmanız Gereken Başvuru…

Acil nakit ihtiyacınız varsa ve 5 dakika içinde kredinizi kefilsiz, koşulsuz, belgesiz olarak almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken hangi bankadan kredi çekeceğinizi belirlemek ve başvuru yapmak. Bankalar, müşterilerinin acil nakit ihtiyaçlarına anında çözüm sunmak için çok sayıda kredi kampanyası sunuyor. Bu kampanyalardan en çok ilgi görenleri ise hızlı kredi seçenekleri. Pek çok bankaya hemen başvuru yaparak, onaylanan kredinizi ATM’den çekebiliyorsunuz. Şubeye gitmeden, evrak imzalamadan ve daha pek çok formaliteyle uğraşmadan kredinizi hemen alabiliyorsunuz. Peki hangi bankalara, nasıl başvuru yapacaksınız? İşte detaylar…


Halkbank Hızlı Kredi ile 5 Dakikada 50.000 TL


Acil nakit ihtiyaçlarınız için kolayca alabileceğiniz Halkbank hızlı kredi, 50.000 liraya kadar ve 36 ay vade seçeneği ile sunuluyor. Başvurularınızı Bireysel internet şubesinden, Halkbank Mobil’den, Dialog’dan ya da web sitesinden yapabiliyorsunuz. Başvurunuz aynı gün içinde sonuçlanıyor ve onaylanan krediniz anında hesabınıza yatırılıyor. Kredinizi kullandığınız sırada dilerseniz otomatik ödeme talimatı da veriyorsunuz ve dilediğiniz hesaptan kredi ödemlerinizin, her ay otomatik olarak yapılmasını sağlıyorsunuz.


Halkbank hızlı krediyi 50.000 liraya ve 36 ay vadede, aylık 1.947,81 TL ödeyerek, 262,50 lira tahsis ücreti ödeyerek ve %1,63 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Eğer krediniz için hayat sigortası yaptırmak istemezseniz de kredinizin aylık faiz oranı %1,68 oluyor.


CEPTETEB İhtiyaç Kredisi, İhtiyacın Olduğu Anda Tek Tıkla Hesabında…


Tüm ihtiyaçlarınız için aylık %1,59’dan başlayan avantajlı faiz oranlarında kredi almak için bir başka alternatif CEPTETEB’dir. CEPTETEB, dijital bir banka olduğu için başvurularınızı dijital kanallardan alır. Yerinizden kalkmadan, sıra beklemeden, şubeye gitmek zorunda kalmadan kredi almanıza olanak sağlayan CEPTETEB ihtiyaç kredisi, 50.000 liraya kadar ve 3-36 ay vade seçeneğiyle verilir.


CEPTETEB ihtiyaç kredisinin en önemli avantajlarından bir diğeri de kefil ya da teminat göstermenize gerek kalmamasıdır. İhtiyacınız olduğu anda tek tıkla kredinizi almak ve 5 dakikada ATM’den çekebilmek için başvurularınızı web sitesindeki başvuru formundan, CEPTETEB mobil üzerinden ya da CEPTETEB internet şubesinde yapabilirsiniz.


Henüz TEB ya da CEPTETEB müşterisi olmayanlar, bu krediye avantajı hoş geldin faizinden sahip olabilirler. Kredi notunuz 1879 ve üzerindeyse %1,45 gibi oldukça uygun faiz oranında kredinizi alabilirsiniz. Müşteri olanlar ise aylık %1,59’dan başlayan faiz oranında kredilerini alabilirler. Bu kredinin aylık faiz oranı kredi notunuza göre belirlendiği için en yüksek uygulanan oran %1,89’dur.


CEPTETEB ihtiyaç kredisini 36 ay vadede 50.000 lira olarak almak istediğinizde, aylık %1,59 faiz oranına göre ödeyeceğiniz taksit miktarı 1.932,78 lira olur. Bu kredi için tahsisi ücreti ve hayat sigortası masrafı alındığını unutmayın. Bunlar kesildikten sora kalan tutar hesabınıza aktarılıyor. Krediye toplam ödeyeceğiniz tutar da 69.580,01 TL oluyor.


Akbank Direkt Kredi ile Paranız Anında Hesabınızda


Akbank, nakit ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde karşılayan diğer bir banka. Bu bankanın müşterisi olanlar Akbank Direkt Mobil’i cep telefonlarına indiriyor ve yalnızca telefonlarını sallayarak, ne kadar kredi alabileceklerini görüyor. Eğer banka müşterisi değilseniz de üzülmeyin. Direkt Kredi, müşteri olun ya da olmayın en hızlı şekilde hesabınıza aktarılıyor. Üstelik hafta içi ya da hafta sonu fark etmeden.


İhtiyaçlarınızı hemen karşılayabilmek için Akbank Direkt Krediyi 50.000 liraya kadar ve 36 ay vadede kullanmanız mümkün. Krediyi sigortalı ya da sigortasız olarak kullandığınızda, faiz oranlarınız değişiyor. Ayrıca kredi vadesine ve tutarına göre de farklı faiz oranları uygulanıyor. Kişiye özel uygulanan faiz oranına göre uygun ödeme seçenekleri belirleniyor. Bütün bunlar 5 dakika içinde yapılıyor ve onaylanan krediniz, anında hesabınıza yatıyor. Kredinizi hemen çekebilmek için tek yapmanız gereken Akbank Mobil, Akbank İnternet Şubesi ya da Akbank çağrı merkezinden başvuru yapmak. Müşteri değilseniz başvuru için web sitesindeki başvuru formunu da hızlı şekilde doldurabilirsiniz.


Akbank Direkt Krediyi 50.000 lira olarak, 36 ay vadede ve sigortalı olarak almak isterseniz aylık ödeyeceğiniz tutar 1.951,58 lira oluyor. Kredinizin faiz oranı %1,64 olarak hesaplanıyor. 262,50 lira tahsis ücreti ve hayat sigortası kesintisinden sonra kalan tutar hesabınıza yatıyor. Bu kredinizin toplam yıllık maliyet oranı da %26,8352 oluyor.


ING İhtiyaç Kredisi


Her ihtiyacınız olduğunda yanınızda olan ING, yeni bir kredi kampanyası ile gönülleri fethetmeye devam ediyor. Eğer henüz ING müşterisi değilseniz %1,35’ten başlayan oldukça avantajlı faiz oranında kredinizi alabiliyorsunuz. Ancak bu oran 20.000 TL’ye kadar olan krediler için veriliyor. Eğer 50.000 lira kredi almak istiyorsanız faiz oranınız %1,59’dan başlıyor ve kredi notunuza göre değişiyor. En yüksek uygulanan faiz oranı ise %2,59 oluyor. 36 ay vadeye kadar alabileceğiniz bu krediye hemen sahip olmak için ING Mobil’den ya da ING internet şubesinden başvuru yapabiliyorsunuz. ING müşterisi değilseniz, kredi başvurunuz için web sitesindeki formu doldurmanız yeterli oluyor.


Başvurunuz kabul edildiğinde kredinizi anında ATM’den alabiliyorsunuz. Eğer bu bankadan 50.000 lira olan krediyi 36 ay vadede almak isterseniz, aylık %1,49’dan başlayan faiz oranına göre taksit olarak 1.895 lira ödüyorsunuz. 250 lira tahsis ücreti ve hayat sigortası kesildikten sonra kalan tutarı hemen çekebiliyorsunuz. Krediye toplam geri ödemeniz gereken tutar da 68.237,28 TL oluyor.

Yorumlar (0)