Kimse Beklemiyordu! Bu Bankalar Kredi Notu Düşük Olsa da 70 Bin TL Veriyor…

Kredi notu düşük olanlara kredi imkanı! Üstelik 70 bin TL’ye kadar kredi alabilirsiniz!

Ekonomi 21.11.2021, 13:24 Ahmet Alkan
21
Kimse Beklemiyordu! Bu Bankalar Kredi Notu Düşük Olsa da 70 Bin TL Veriyor…

Özellikle kredi notu düşük olanların kredi çekmekte zorlandıkları biliniyor. İşte kredi notu düşük olanlara kredi fırsatına dair tüm ayrıntıların tamamı! 

Hiçbir bankadan kredi alamam, kredi notum yok ya da kredi notum çok düşük diyenlere müjde! Bankalardan daha önce kredi almadıysanız ya da hiç kredi notunuz oluşmadıysa akla gelen ilk soru ‘’hangi bankalar bu koşullarda kredi desteği sağlıyor’’ olurdu. Bu yönde yaptığınız araştırmalar doğrultusunda bazı bankaların kredi desteği sağladığını görebilirsiniz. 

Birçok banka artık kredi notu sıfır olanlara bile finansman desteği sağlamakta. Kredi notu düşük olanlara veya sıfır olanlara nakit imkanı sağlamakta. Bu bankalar güncel şekilde araştırılmalı ve acil bir şekilde başvuru yapılarak finansman desteği alıp sizde rahat bir nefes alabilirsiniz. Peki, kredi notu sıfır olanlara kredi veren bankalar hangileridir? İşte detaylar!

Kredi Notu Sıfır Olanlara Kredi Veren Bankalar

Türkiye’de çok fazla şehirde şubesi bulunmayan fakat internet veya mobil bankacılık aracılığıyla başvuru yapabileceğiniz birçok banka bulunmaktadır. Risk raporu ve kredi notuna bakılmadan hızlı ve kolay bir şekilde nakit desteği alabilirsiniz. Bu nakit desteğini sağlayan ve kredi notu sıfır olanlara kredi veren bankaları sizler için sıraladık;

  • Rabobank A.Ş.,
  • Odea Bank,
  • MUFG Bank Turkey,
  • Turkland Bank,
  • Citibank,
  • Arap Türk Bankası,
  • ICBC,
  • Burganbank.

Riskli müşterilerine kredi veren bu bankaların şubelerine internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Bu bankaların mobil bankacılık şubeleri de bankanın müşterileri tarafından kullanılmaktadır. Kendi bütçeniz doğrultusunda bankaların faiz oranları ve vade sürelerini hesaplayarak aralarındaki farkları değerlendirebilirsiniz. Değerlendirmeye göre tercih ettiğiniz en uygun bankaya finansman desteği için başvuruda bulunabilirsiniz.

Kredi Notu Kredi Almaya Engel Mi?

Daha önce hiç kredi almadıysanız eğer kredi notunuz oluşmamıştır. Dolayısıyla akıllara takılan ilk soru kredi notu düşük olanlara hangi bankalar finansal destek sağlar olmalıdır. Geçtiğimiz yıllarda bankalar kara listedeki veya sicili bozuk vatandaşlara kredi desteği vermiyordu. Şimdi ise bazı bankalar her türlü vatandaşa finansal destek sağlayabiliyor. Bunun için bankalar ve kampanyaları araştırılmalı ve hangi krediyi hangi faizle nasıl öderim planı yapılarak kredi başvurusunda bulunulmalıdır. 

Birtakım koşullar altında bankalar 70 bin TL’ye varan fiyatlarla kredi imkanı sunmaktadır. Yani sicil kirliliği veya kredi notunun durumu artık nakit desteği almaya engel değildir. Bankaların şubelerinden veya internet sitelerinden başvuru süreci ve işleyiş hakkında bilgiler alabilirsiniz. Bütün bu bilgiler ışığında kredi almak isteyip de kredi notu düşük olanlara farklı bankaların kredi fırsatı tanıdığını ifade etmek mümkün olmaktadır.

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankaların Koşulları 

Kredi notu düşük vatandaşlarımız için bankaların koyduğu koşulları araştırdık. Kredi notu sıfır olup bankalardan kredi kullanmak isteyen vatandaşlar ihtiyaç kredisi kampanyalarına başvurabilirler. Böylece pratik bir şekilde nakit ihtiyacını karşılayabilirler!

Bankaların verdiği ihtiyaç veya tüketici finansman desteklerine, uygun faiz oranları yardımıyla, dönem dönem vatandaşlar için düzenlenen kampanyalara başvurular yaparak imkanlardan faydalanabilirsiniz. Ayrıca kefil veya ipotek gayrimenkul gösterme şartıyla diğer kredi imkanlarından da faydalanabilirsiniz. 

Bankalar finansal destek sağlamadan önce bireylerin banka ilişkilerini kontrol etmektedirler. Genelde sicil notu yüksek olanlara destek sağlanır. Çünkü kredi almadan önce yapılan aylık ödeme planına uyabilme şartı vardır. Gelir durumuna göre limitler belirlenir. Notu düşük olanlar ise bankalara borçlarını ödeyerek sicil notunu yükseltebilir ve avantajlı nakit desteklerinden faydalanabilirler.

Yorumlar (0)