İşbankası Onay Verilen Kişilere 100.000 TL Verecek!

İşbankası, ekonomik sıkıntıların giderilmesi için herkese destek olmaya çalışan bankalardan biri. Bu kapsamda, yapmış olduğu ihtiyaç kredisi kampanyası ile 100.

Ekonomi 15.10.2021, 22:02 15.10.2021, 22:02
18
İşbankası Onay Verilen Kişilere 100.000 TL Verecek!

İşbankası, ekonomik sıkıntıların giderilmesi için herkese destek olmaya çalışan bankalardan biri. Bu kapsamda, yapmış olduğu ihtiyaç kredisi kampanyası ile 100.000 liraya kadar olan kredi ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Üstelik tüm ihtiyaçlarınız için bu krediyi kullanabilir, cazip faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Bu krediyi alabilmek için yalnızca onay verilmesi yeterli. Peki onay nasıl verilecek? Kredinin özellikleri neler? İşte detaylar…


İşbankası İhtiyaç Kredisi Hangi Özelliklerde Sunuluyor?


İşbankası ihtiyaç kredisi ile her türlü ihtiyaçlarınızı cazip faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri ile karşılıyor. Bu ihtiyaç kredisi ile sizlere esnek geri ödeme tercihleri sunuluyor. Bu sayede kredinizin geri ödemelerini hiç zorlanmadan, kolayca yapabiliyorsunuz. Bu kredi ile yüksek tutarda olan beyaz eşya, eğitim masrafları, elektronik eşya gibi ihtiyaçlarınız varsa, hemen nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.


İşbankası tarafından herkese kolaylıkla verilen bu krediyi, kişiye özel faiz oranlarında alabilirsiniz. Yani kredinizin faiz oranı kredi notunuza göre belirlenir ve kredi notunuz ne kadar yüksekse, kredinizin faiz oranı da o kadar düşük olacaktır. Bu kredinin ödeme planını dilerseniz kişiye özel esnek taksitli seçeneklerden de belirleyebilirsiniz.


Bu kredi ile elde edeceğiniz diğer bir avantaj ise 3 ay sonra ödeme seçeneği. Kredinizi şimdi alıp 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. Ancak bu avantajdan faydalanmak için kredi başvurunuzu İşcep ya da İnternet Şubeden yapmanız gerektiğini unutmayın.


Bu kredinin diğer bir özelliği ise toplam vadenin 36 ay olmasıdır. 50.000 liranın üzerinde kredi alacaksanız vadeniz toplamda 24 ay, 50.000 liranın altındaki kredi tutarı içinde vadeniz toplamda 36 ay olarak belirlenir.


Krediniz Nasıl Onaylanacak?


İşbankası 100.000 TL kredi avantajından faydalanmak için öncelikle başvuru yapmanız gerekir. Siz başvuruyu yaptıktan sonra banka tarafından onay verilirse, 100.000 liralık krediniz anında hesabınıza geçer. Üstelik hafta sonu ya da mesai saatleri dışında onay alsanız bile kredinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Onay almanız için başvuru yapabileceğiniz seçenekler ise şöyledir;


İşcep yani İşbankası mobil uygulaması aracılığı ile hemen başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Bu başvuruyu banka müşterisi olanlar gerçekleştirebiliyor. Başvuru için yalnızca krediler bölümüne, buradan da kredi başvurusu ve anında kredi seçeneklerine ilerlemeniz gerekiyor. Sizden istenen bilgileri giriyorsunuz ve başvurunuz onaylandıktan sonra hiçbir imzaya ya da evraka gerek kalmadan paranızı alıyorsunuz.


İşbankası internet şubesi üzerinden de banka müşterisi olanlar başvuru yapabiliyor. Bunun için internet şubesine giriş yaparak kredilerim bölümünden anında kredi seçeneğine tıklamanız yeterli. Bununla birlikte ana sayfadaki hemen başvur bölümünden de başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Başvurunuz onay alır almaz, 100.000 TL’ye kadar olan krediniz 5 dakika içinde hesabınıza yatıyor.


Eğer banka müşterisi değilseniz bankanın resmi web sitesindeki başvuru formunu kullanarak hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylanırsa size en yakın banka şubesine giderek, kredinizi hemen alıyorsunuz.


İşbankası anında krediyi ATM’lerden de alabiliyorsunuz. Kartlı ya da kartsız işlem seçeneklerinden birini seçerek başvurular kısmından, hemen başvurunuzu tamamlıyorsunuz. Başvurunuz onay alırsa cep telefonunuza mesaj geliyor ve krediniz anında hesabınıza yatıyor.


Eğer ben yukardaki işlemlerle uğraşamam diyorsanız da tek bir mesajla başvuru yapabiliyorsunuz. SMS bankacılığından başvuru için 4402’ye NAKİT yazıp aralarında birer boşluk bırakarak kimlik numarası, istediğiniz kredi tutarı, aylık gelir gibi bilgileri yazarak gönderiyorsunuz. Başvurunuz onay alırsa kredinizi en yakın İşbankası şubesine kimliğinizle giderek, hemen alabiliyorsunuz.


Banka müşterisiyseniz başvuru için telefon şubesini de kullanabiliyorsunuz. Karşınıza çıkan operatöre kredi almak istediğinizi söylüyorsunuz ve işlemleriniz hemen yapılıyor. Başvurunuz onay alırsa da paranız anında hesabınıza yatıyor. Siz de hemen kullanmaya başlıyorsunuz.


100.000 TL Krediye Ne Kadar Geri Ödeyeceksiniz?


İşbankası anında kredi avantajından 100.000 lira için faydalanmak istiyorsanız vadeniz en fazla 24 ay olacak. Buna göre ne kadar ödeyeceğinizi hesaplamak için bankanın web sitesindeki hesaplama aracını kullanabilirsiniz.
  • Diyelim 24 ay vadede 100.000 lira alacaksınız. Bu durumda en düşük aylık faiz oranı %1,60 olacak. Bu kredi için aylık olarak sizden 5.239,32 lira tahsil edilecek. Krediye geri ödemeniz istenecek olan toplam tutar da 125.743,68 lira olacak.

  • Eğer 100.000 liralık krediyi 12 ay vadeli olarak alacaksanız da yine en düşük faiz oranı %1,60 üzerinden, aylık olarak 9.409,56 lira taksit ödemeniz gerekecek. Sizden isteyecekleri toplam geri ödeme tutarı da 112.914,72 lira olacak.


Tabi bu krediden 525 lira tahsis ücreti ve krediyi çeken kişinin özelliklerine ve kredi özelliklerine bağlı olarak değişen tutarda hayat sigortası masrafları da alınacak. Bu masraflar kesildikten sonra kalan tutar da hesabınıza yatacak.


Siz de anında 100.000 TL krediyi evraksız, imzasız, şubede sıra beklemeden ya da teminat verme derdi olmadan almak istiyorsanız, hemen hareket geçin ve başvurunuzu yapın.

Yorumlar (0)