ING Bank'tan Yine Dev Atak! ING Kredi Kartı Kullanıyorsanız 30.000 TL Krediniz Hazır…

Kredi ihtiyaç olan herkese, düşük faizli ve oldukça uygun çözümler sunan ING Bank, bu sefer de bir ilke imza attı. ING Bank müşterisi olan ya da olmayan herkese 30.

Ekonomi 17.10.2021, 13:51 17.10.2021, 13:51
18
ING Bank'tan Yine Dev Atak! ING Kredi Kartı Kullanıyorsanız 30.000 TL Krediniz Hazır…

Kredi ihtiyaç olan herkese, düşük faizli ve oldukça uygun çözümler sunan ING Bank, bu sefer de bir ilke imza attı. ING Bank müşterisi olan ya da olmayan herkese 30.000 TL düşük faizli kredi sunacak. Üstelik bu kredi, herhangi bir bankadan ya da ING Bank’tan kredi kartı olan herkse verilecek. Faizlerin artığı bu dönemlerde, ihtiyacı olan vatandaşlara ilaç gibi gelecek bu kredinin detayları ise şöyle…


Herkes Başvuru Yapabilecek


ING Bank, resmi web sitesinden yaptığı açıklamada, kredi kartı olan herkese düşük faizli ve uygun ödeme seçenekleri ile 30.000 TL kredi vereceğini açıkladı. Yapılan açıklamada başka bankalardan kredi kartı olan ya da ING Bonus kredi kartına sahip olan ve bu kartın ödemlerini düzenli yapan kişilerin hemen başvuru yapabileceği bildirildi. Yani ING Bank müşterisi olun ya da olmayın herhangi bir kredi kartına sahipseniz ve bu kredi kartını düzenli şekilde ödüyorsanız, 30.000 TL kredinizi oldukça düşük faizle, hemen alabilirsiniz. Üstelik kredinizin vadesini 36 aya kadar belirleyebilirsiniz. Krediyi almak isteyenlerin başvuruları hemen değerlendirmeye alınacak ve faiz oranının ne kadar olduğu hemen bildirilecek.


Nasıl Başvuru Yapılacak?


Herhangi bir bankadan ya da ING Bank’tan kredi kartı olan kişiler başvuru yapmak için birden fazla yöntem kullanabilecek. Banka müşterisi olmayanlar hemen en yakın banka şubesine giderek ya da SMS bankacılığından mesaj atarak, kredi başvurusu yapabilecek. Ayrıca bankanın web sitesi üzerinde bulunan başvuru formu kullanılarak da hemen başvuru yapılabilecek. Başvuru yapan kişilerin değerlendirmeleri hemen yapılacak ve onay alan kişiler, kredilerini almak için en yakın ING Bank şubesine gidebilecek.


Banka müşterisi olanlar yani ING Bank Bonus kredi kartı sahipleri başvuru yapmak için mobil bankacılığı ya da internet bankacılığını kullanabilecek. Kredi notu ve ayık geliri bu kredi için yeterli olan herkes onayını alabilecek. Onay verilen kişiler, hafta sonu ya da gece saatleri de olsa hesaba hemen aktarılabilecek. Banka müşterileri kredilerini kullanmak için yalnızca mobil ya da internet şubeden onay verecek.


Kredi Faizi Nasıl Belirlenecek?


ING Bank tüm müşterilerinin kredi faiz oranlarını kişiye özel olarak belirler. Yani kredi notunuz ne kadar yüksekse, alacağınız kredinin faizi de o kadar düşük olur. Kredi notunuz bu krediyi almak için uygunsa yani 1500 ve üzerindeyse, en düşük faiz oranından 30.000 TL kredinizi hemen alabilirsiniz. Kredi notunuz 1500’ün altındaysa, banka politikalarına göre faiz oranınız belirlenecektir. Faiz oranı ve aylık ödeme miktarı hakkında kredi başvurunuz onaylandıktan sonra, tarafınıza bilgi verilir. Eğer size sunulan teklifi kabul ederseniz, kredinizi hemen alabilirsiniz.


Turuncu Ekstra kampanyasına dahil olan kişilerse, yüksek faiz oranıyla kredi alsalar bile, bu krediden geri ödeme alabilecekler. Eğer kredi kartından ya da banka hesabından aylık 750 TL’lik harcama yaparlarsa hemen turuncu ekstra kampanyasına katılacaklar. Bu katılım otomatik olarak gerçekleşecek. Böylece, çekmiş oldukları kredinin faizinin bir kısmı, bu kişilere nakit iadesi yapılarak geri ödenecek. Yani toplama bakıldığında, kredi notunuz yüksek olsa bile turuncu ekstra kampanyasına katılarak, kredinizin faiz oranını daha uygun hale getirebilirsiniz.


30.000 TL Kredi, Hangi Özelliklerde Verilecek?


ING Bank 30.000 TL kredisini 36 ay vadeye kadar sunar. Bu kredinin aylık faiz oranı kişiye özel olarak belirlenir. Krediden hayat sigortası ve tahsis ücreti masrafları alındıktan kalan tutar, hesaba aktarılır. Bu kredi, başvuru yapan ve kredi notu orta seviyede olan herkese, kefilsiz, koşulsuz ve evraksız olarak verilir. Doğal olarak 30.000 lira ihtiyacı olan herkes, hemen bu krediye başvuru yapabilir ve kredilerini herhangi bir evraka gerek kalmadan alabilir.


ING Kredi Kartı Hangi Avantajları Sunar?


Eğer henüz ING kredi kartı sahibi değilseniz ve 30.000 TL düşük faizli kredi avantajından faydalanmak istiyorsanız, hemen kredi kartı başvurusu yaparak kartınızı alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. ING Bonus kredi kartı ile sayısız avantaja sahip olursunuz. Türkiye’nin her yerinde geçerli Bonus puan kazanabilir, ekstra taksit yapabilir ve çok fazla markadan indirimli alışveriş yapma imkanı elde edebilirsiniz.


Eğer ilk Defa ING kredi kartını alıyorsanız, faizsiz 1.000 TL nakit avans alabilirsiniz. Üstelik bunu taksitli olarak da kullanabilirsiniz. Dilerseniz bunun yerine 100 TL Bonus puanı da hemen alabilir ve alıverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz. Eğer kredi kartınızdan aylık en az 750 TL harcama yaparsanız, turuncu ekstra kampanyasına katılarak kart aidatından da kurtulmuş olursunuz.


Kredi kartınızdan ekstre erteleme, nakit avans, taksitli nakit avans, ücretsiz kredi alma, taksit erteleme gibi pek çok avantajdan da faydalanabilirsiniz.

Yorumlar (0)