İhtiyacı Olan Vatandaşlara Akbank, İşbank Kayıtsız, Şartsız 75 Bin TL Vermeye Başladı: Her İhtiyacınıza Derman Olacak!

Son dönemlerde en çok kullanılan krediler, ihtiyaç kredileri olmuş durumda. Peki hangi bankadan yüksek miktarlı ve uygun faizli kredi alabilirsiniz? Her ihtiyacınızı karşılayabilmek için kolayca kredi nasıl alınır? İşte detaylar… Hem günlük ihraçlarınızı hem de aniden ortaya çıkan ihtiyaçları karşılayabilmek için bankaların bireysel ihtiyaç kredileri kullanılabilir.

Ekonomi 12.10.2021, 15:07 12.10.2021, 15:07
12
İhtiyacı Olan Vatandaşlara Akbank, İşbank Kayıtsız, Şartsız 75 Bin TL Vermeye Başladı: Her İhtiyacınıza Derman Olacak!

Son dönemlerde en çok kullanılan krediler, ihtiyaç kredileri olmuş durumda. Peki hangi bankadan yüksek miktarlı ve uygun faizli kredi alabilirsiniz? Her ihtiyacınızı karşılayabilmek için kolayca kredi nasıl alınır? İşte detaylar…


Hem günlük ihraçlarınızı hem de aniden ortaya çıkan ihtiyaçları karşılayabilmek için bankaların bireysel ihtiyaç kredileri kullanılabilir. Her ihtiyacınızı anında karşılayabilmek ve kredinizi kolayca alabilmek için pek çok bankadan faydalanmanız mümkün. Ancak her bankanın kredi faiz oranı ve kredi koşulları değişiklik gösterir. Eğer 75 bin TL krediye uygun faiz oranlarında sahip olmak istiyorsanız, bu bankalar arasından İşbank ve Akbank’ı tercih etmeniz gerekir. Peki bu krediler hangi özelliklere sahip, nasıl alabilirsiniz?


Akbank 3 Ay Ödemesiz Dönemli İhtiyaç Kredisi;


Akbank, kredisini şimdi alanlara 3 ay sonra ödemeye başlama avantajı sunan, nadir bankalardan biri. Özellikle kredi tutarı yüksek olduğunda, genellikle bankalar ödemesiz dönem sunmak istemezler. Ancak Akbank, 100.000 liraya kadar olan kredi ihtiyaçlarınızı, üstelik çok uygun faiz oranları ile 3 ay ödemesiz dönemli olarak karşılıyor.


Akbank ihtiyaç kredileri sigortalı ve sigortasız seçenekler ile sunulur. Eğer kredinizi sigortalı olarak alırsanız faiz oranınız oldukça düşük olur. Sigortasız kredi almak isteyenlere daha yüksek faiz uygulanır. Akbank kredilerinin faiz oranı vadeye, tutara ve kredi notunuza göre değişir. Buna göre 75.000 TL kredi için 24 ay vade ile %1,53 faiz oranında, 12 ay vade ile de %1,72 faiz oranında kredinizi alabilirsiniz. Kredi tutarı 50.000 liranın üzerinde olduğunda maksimum vade 24 ay olur.


Bu krediye nasıl başvuracaksınız?


Kredinizi hemen almak için Akbank mobil ya da Akbank internet şubeden başvuru yapabilirsiniz. Üstelik Akbank müşterisi olanlar bu kanallardan daha uygun faiz oranlarında kredi kullanma avantajına da sahip olabiliyor. Kredinizi almak için dilerseniz ATM’lerden, banka şubelerinden ya da çağrı merkezinden de başvuru yapabilirsiniz.


Akbank’ın müşterisiyseniz, ne kadar tutarda kredi kullanabileceğinizi öğrenmenin kolay bir yolu da var. Cep telefonunuza Akbank Mobil’i indirdikten sonra giriş yaparak, telefonunuzu sallamanız yeterli. Anında size tanımlanacak olan kredi tutarını görebilirsiniz.


İşbank Avantajlı İhtiyaç Kredisi;


Tüm ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabileceğiniz bir diğer banka da İşbank. Oldukça uygun geri ödeme seçenekleri ve faiz oranları sunan bu banka, 75.000 liraya kadar kredinizi alabileceğiniz en iyi seçeneklerden biri. İşbank, tüketici kredisi ya da bireysel ihtiyaç kredisi adı da verilen ihtiyaç kredisi seçeneği ile ihtiyaçlarınızı kolay yoldan karşılayabilmeniz için esnek ödeme planı sunuyor.


Bu kredi ile eğitim, beyaz eşya, elektronik gibi farklı alanlarda ya da daha pek çok alanda ihtiyacınız olan nakit parayı kolayca alabiliyorsunuz. Üstelik İşbank ihtiyaç kredisi, bütçenizi yormayacak uygun geri ödeme seçenekleri ile veriliyor.


İşbank’ın bu kredisinin başka bir avantajı ise size seçenek sunabilmesi. Krediyi dilerseniz size özel belirlenen faiz oranında, dilerseniz aylık eşit taksitli ödeme planıyla, dilerseniz de kişiye özel esnek taksitli şekilde alabilirsiniz.


Kredisini aylık eşit taksitli ödemek isteyenlerin bir başka avantajı ise 3 ay ödemesiz dönemli olarak kredisi alabilmesidir. Yani kredinizin taksitlerini 90 gün sonra ödemeye başlayabilirsiniz. İşbank ihtiyaç kredisi 50.000 liraya kadar olan krediler için en fazla 36 ay vadeyle, 50.000 liranın üzerinde olan krediler için de en fazla 24 ay vadeyle sunuluyor. Bu bankanın 75.000 liralık olan ihtiyaç kredisine aylık %1,60’dan başlayan faiz oranları ile sahip olabiliyorsunuz.


Kredinizi En Kısa Yoldan Nasıl Alırsınız?


İşbank ihtiyaç kredisini en kısa yoldan alabilmek için İşbank Mobil ya da İşbank internet şubeden başvuru yapmalısınız. Banka müşterisiyseniz hemen başvurunuzu yapabilir ve anında onaylanan kredinizi, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.


İşbank müşterisi olmayanlar da kredilerini hemen alıp kullanabilmek için ATM’lerden çağrı merkezlerinden, banka şubelerinden, web sitesindeki başvuru formuyla ya da SMS bankacılığından hemen başvuru yapabilirler. Bu bankanın en güzel avantajı 100.000 liraya kadar olan kredi başvurularının olumlu olması sonucunda, kredi tutarının hemen hesabınıza aktarılmasıdır. Hafta sonu ya da hafta içi fark etmeden başvuru yapabilir ve kredinizi hemen alarak, ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.


Banka şubelerine gitmek istemeyenler için alternatif sunan İşbank, telefon şubesinden müşteri olmanızı da sağlar. Yalnızca bir telefonla oturduğunuz yerden müşteri olabilir, hesabınızı açtırabilir ve hemen kredinizi alabilirsiniz.

Yorumlar (0)