Herkes Nakit İhtiyacını Görsün Diye Düşük Faizli Kredi! Garanti Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Finansbank…

Nakit sıkıntısı çekiyorsanız, kredi notunuz düşükse, hemen kredi almaya ihtiyacınız varsa ve kredi faiz oranı da düşük olsun derseniz, krediniz hazır.

Ekonomi 05.11.2021, 07:37 Ahmet Alkan
24
Herkes Nakit İhtiyacını Görsün Diye Düşük Faizli Kredi! Garanti Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Finansbank…

Son dönemlerde artan nakit ihtiyacını karşılamak amacıyla bankalar, indirimli faiz oranlarında kredi kampanyaları başlattı. Özellikle Halkbank, Garanti Bankası, Vakıfbank ve Finansbank gibi bankalar aracılığı ile alabileceğiniz düşük faizli kredilere, tek tıkla, oturduğunuz yerden başvuru yapabilirsiniz. Detaylar haberimizde…

Garanti Bankası Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankası, hiçbir ihtiyacınızı ertelememeniz ve hemen kredinizi alabilmeniz için düşük faizli kredi kampanyası sunuyor. Üstelik bu krediyi size özel ödeme planları ile alabiliyorsunuz. Kredi geri ödemelerini kendi bütçenize göre ayarlayabiliyorsunuz. Artan taksitli, azalan taksitli, ara ödemeli gibi seçenekler ile kredi geri ödemelerinizi kendiniz belirleyip bütçenizi zorlamadan, rahat rahat geri ödüyorsunuz.

Garanti Bankasının bu kredisine 100.000 liraya kadar hemen başvuru yapabiliyorsunuz. Daha yüksek tutarlar için banka şubelerinden başvuru yapmanız isteniyor. Bu krediyi 50.000 lira ve altındaki tutarlar için 36 ay vadeyle, üzerindeki tutarlar için de 24 ay vadeyle alabiliyorsunuz. Kredi faiz oranları vadeye ve kredi tutarına göre değişiklik gösteriyor. En düşük faiz oranı %1,69’dan başlıyor. En yüksek ise %1,86 olarak uygulanıyor.

Diyelim ki Garanti Bankasından 60.000 lira kredi almak istediniz. Bu durumda vadeniz en fazla 24 ay oluyor ve faiz oranınız %1,74 olarak belirleniyor. Bu kredi için aylık olarak 3.203,98 lira ödüyorsunuz. Kredi toplam geri ödeme tutarı da 76.895,46 lira oluyor.

Garanti Bankasından 50.000 lira olan krediyi 36 ay vadede almak istediğinizde ise faiz oranınız %1,69 oluyor. Bu krediye aylık olarak 1.970,47 lira ödüyorsunuz. Toplam geri ödeyeceğiniz tutar da 71.199,62 lira oluyor.

Garanti Bankası, kredi faiz oranlarını kredi notunuza göre de belirleyebiliyor.

Garanti Bankası Nasıl Başvuru Alıyor?

Bu avantajlı krediye hemen başvuru yapmak için banka müşterisi olanlar Garanti Mobil ve Garanti İnternet şubeden başvur yapabiliyor. Onaylanan kredilerini 7/24, evrak ya da imza derdi ile uğraşmadan hemen hesaplarına aktarabiliyor.

Banka müşterisi olanlar aynı zamanda 444 0 335 numaralı anında kredi hattını arayarak da kredi başvurusu yapabiliyor ve onaylı kredilerini yine buradan, hemen kullanabiliyor.

Banka müşterisi olmayanlar başvuru için banka şubelerini ya da web sitesindeki başvuru formunu kullanabiliyor. Onaylanan kredilerini almak için gerekli evraklar ile birlikte en yakın Garanti Bankası şubesine gitmeleri gerekiyor.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Düşük faizli ve uygun geri ödeme koşullarında ihtiyaç kredisi almak için bir başka tercih edeceğiniz banka, Vakıfbank. İhtiyaç kredisi kampanyası ile tüm ihtiyaçlarınızı 36 aya varan vadelerde, cazip faiz oranlarında ve esnek geri ödeme koşullarında karşılıyor. Bu krediye özel sektör çalışanları, kamu personelleri ve emekliler başvuru yapabiliyor.

Vakıfbank’ın bu avantajlı kredisi aylık %1,55 gibi oldukça uygun faiz oranlarında sunuluyor. Bu oran, kredi notunuza göre değişiyor. Bu krediyi en fazla 125.000 liraya kadar alabiliyorsunuz. Vadeniz 50.000 lira ve altındaki tutarlar için 36 ay, üzerindeki tutarlar için de 24 ay olarak belirlenebiliyor.

Kişiye özel ödeme planı ile sunulan bu krediyi tercihinize göre aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, azalan taksitli, artan taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, son taksit balon ödemeli ya da değişken taksitli olarak alabiliyorsunuz.

Diyelim ki Vakıfbank ihtiyaç kredisine 40.000 lira için ve 24 ay vadede başvuru yaptınız. Kredi notunuz 1850 ve üzerindeyse aylık faiz oranınız %1,55 oluyor. Taksit tutarınız 1.534,25 lira oluyor. Bu krediden 250 lira tahsis ücreti alınıyor. Kredinin yıllık toplam maliyet oranı da %25,2293 oluyor.

Vakıfbank’ın bu avantajlı kredisine banka şubelerinden başvuru yapabileceğiniz gibi mobil ya da internet şubeyi kullanarak da başvuru yapabiliyorsunuz. Eğer tek bir mesajla başvuru yapmak isterseniz aralarında birer boşluk bırakmak şartıyla KREDİ, Kimlik numarası ve aylık gelir bilgilerini yazarak 5724 numarasına kısa mesaj gönderiyorsunuz. Başvurunuz onaylandığı anda banka şubelerinden kredinizi hemen alabiliyorsunuz. Banka müşterisi olanlar onaylı kredilerini mobil ya da internet şubeden hesaplarına aktarabiliyor.

Halkbank Hızlı Kredi

Halkbank hızlı kredi, acil nakit ihtiyacınız olduğunda hemen kredinizi alabilmeniz ve uygun faiz oranlarından yararlanabilmeniz için sunuluyor. Bu krediyi 50.000 liraya kadar ve 36 ay vadeli olarak alabiliyorsunuz. Başvurularınız için internet şubesini, Halkbank Mobil şubeyi, web sitesindeki başvuru formunu ya da Dialog telefon bankacılığını kullanabiliyorsunuz. Banka müşterisi olanlar onaylı kredilerini Dialog’dan, Mobil şubeden ya da internet bankacığından anında kullanabiliyorlar.

Halkbank bu kredisini tahsis ücreti ödemek isteyen ya da istemeyen kişiler için farklı faiz oranlarında sunuyor. Eğer tahsis ücreti ödemek istiyorsanız kredinizi %1,63 faiz oranında alabiliyorsunuz. Tahsis ücreti ödemek istemezseniz de %1,68 faiz oranında kredinizi alabiliyorsunuz. Ayrıca kredi faiz oranları, kredi notunuza göre değişiklik gösterebiliyor.

Halkbank’ın bu avantajlı kredisine 50.000 lira ve 36 ay vade ile başvuru yaptığınızda, 262,50 lira tahsis ücreti ödeyerek aylık %1,63 faiz oranında sahip olabiliyorsunuz. Bu durumda 1.947,81 lira taksit ödüyorsunuz. Yıllı kredi maliyetiniz toplam olarak %26,6558 oluyor.

Finansbank Tanışma Kredisi

Henüz Finansbank müşterisi değilseniz ve acil nakit ihtiyaçlarınızı en düşük faiz oranıyla karşılamak istiyorsanız, Finansbank ile tanışmalısınız. Bu sayede aylık %1,39 hoş geldin faizinden yararlanabilir ve uygun geri ödeme seçenekleriyle kredinizi rahat rahat ödeyebilirsiniz. Üstelik hangi bankanın müşterisi olursanız olun bu krediye 7/24 başvuru yapabilir ve onaylı kredinizi dilediğiniz zaman alabilirsiniz.

Bu krediye başvuru yapmak için banka şubelerini, web sitesindeki kısa başvuru formunu, çağrı merkezlerini, internet şubesini ya da QNB mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Onaylı kredinizi hemen kullanabilmek için 7/24 çağrı merkezini, mobil uygulamayı ve internet şubeyi kullanabilirsiniz.

Finansbank tanışma kredisi 150.000 liraya kadar sunuluyor. Bu krediden kredi notunuza göre değişen faiz oranlarında faydalanabiliyorsunuz. Dilerseniz kredinizin taksitlerini 3 ay erteleyebiliyorsunuz. 50.000 liranın üzerindeki tutarlar için maksimum 24 ay vade belirleyebiliyorsunuz. Altındaki tutarlar için de vadeniz 36 aya kadar yükselebiliyor.

Finansbank bu kredisinde, en yüksek aylık %1,98 faiz oranı uyguluyor. Eğer kredinizi 3 ay ertelemeli olarak alırsanız en yüksek faiz oranı %2,17 olarak belirleniyor. Ayrıca 3 ay ertelemeli kredinin aylık faiz oranları %1,50’den başlıyor.

Diyelim ki Finansbank’tan 50.000 liralık kredinizi 36 ay vadede almak istediniz. Bu durumda tanışma faiz oranından yani aylık %1,39’dan ödeyeceğiniz taksit tutarı 1.858,59 lira oluyor. Bu krediye toplam ödeyeceğiniz tutar da 66.909,16 lira oluyor.

Siz de acil nakit ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilmek ve uygun faiz oranlarından yararlanabilmek için yukarıdaki 4 bankadan birine, hemen başvuru yapabilirsiniz. Onaylı kredinizi banka şubesine gitmek zorunda kalmadan, evrak ya da kefil derdi olmadan hemen kullanabilirsiniz.

Yorumlar (0)