Ev Hanımları, Çalışmayanlar, Öğrenciler Müjde! Herkese 10.000 TL Limitli Kredi Kartını Bu Bankalar Veriyor…

Kredi kartı, acil durumlarda en büyük kurtarıcımız durumunda. Bankalar, genellikle kendi müşterilerine ve geliri olan kişilere kredi kartı vermeyi tercih ediyor.

Ekonomi 13.10.2021, 13:45 13.10.2021, 13:45
18
Ev Hanımları, Çalışmayanlar, Öğrenciler Müjde! Herkese 10.000 TL Limitli Kredi Kartını Bu Bankalar Veriyor…

Kredi kartı, acil durumlarda en büyük kurtarıcımız durumunda. Bankalar, genellikle kendi müşterilerine ve geliri olan kişilere kredi kartı vermeyi tercih ediyor. Ancak son dönemlerde pandemi ve ekonomik sıkıntıların artması gibi sebeplerle artık pek çok banka öğrenciye, ev hanımlarına ve çalışmayanlara da kredi kartı veriyor. Size ise bu kartların içinde en çok avantaj sunanları seçmek kalıyor. Ev hanımıysanız, öğrenciyseniz ya da çalışmıyorsanız 10.000 TL limitli kredi kartını alabileceğiniz bankaları açıklayalım;


Akbank Axess ile Avantajlı Dünyaya Adım Atın


Akbank, geliri olmayan kişilere kredi kartı vermeye henüz yeni başlayan bankalardan biri. Bu nedenle ev hanımlarının, öğrencilerin ya da çalışmayanların Axess kredi kartı alma ihtimali oldukça yüksek. Üstelik Axess, pek çok avantajı da beraberinde getiriyor. Hemen hemen her noktadan yapacağınız alışverişlerde ekstra Chip para kazanırken, çok sayıda markanın indirimlerinden de faydalanabiliyorsunuz. Axess Mobil uygulamasını indirerek her ay katılabileceğiniz kampanyaları görebiliyor ve hemen katılım sağlayabiliyorsunuz. Bu da yapacağınız alışverişlerden ekstra Chip para kazanarak, bedavaya harcayabilmeniz anlamına geliyor. Axess bununla da sınırlı kalmayıp anında kredi, anında 500 TL, taksit isteme, borç erteleme, ücretsiz havale ve EFT gibi pek çok avantajı da kullanıcılarına sunuyor.


Gelir belgesiz ve evraksız olarak kredi kartınıza hemen sahip olmak için Akbank Mobil ya da Axess Mobil uygulamasını indirip, başvurunuz yapabilirsiniz. Dilerseniz Akbank internet şubesinden ya da resmi sitesindeki başvuru formunu doldurarak da başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz kısa sürede sonuçlandıktan sonra, kartınız elinize ulaşmadan bile kullanma imkanına sahipsiniz.


Harcarken Kazandıran TEB Bonus Card


TEB Bonus kart, tüm Bonus özelliklerine sahip olarak sunuluyor. Yani tüm Bonus noktalarında geçeli olarak kartınızı kullanırken, ekstra Bonus puan kazanma imkanı elde ediyorsunuz. Bu kartla birlikte anında kredi, taksit erteleme, taksit isteme, ekstre erteleme gibi pek çok avantajdan da faydalanabiliyorsunuz. Ev hanımları, öğrenciler ve çalışmayaların 10.000 liralık limite kadar alabileceği bu kredi kartı, TEB tarafından farklı avantajları da beraberinde sunuyor.
  • TEB Bonus kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı vererek tüm faturalarınızın gününde ödenmesini sağlıyorsunuz ve takip etmek zorunda kalmıyorsunuz. Faturalarınızın ödenip ödenmediği derdini düşünmüyorsunuz.

  • Kartınızdan yapacağınız son harcamanızın en az 1.000 TL olması durumunda, tüm sinema ve tiyatro harcamalarından %50 indirim alabiliyorsunuz.

  • Bu kredi kartını ilk defa kullanacaksanız harcama sözü veriyorsunuz ve hemen 500 TL Bonus paranızı alıyorsunuz. Bunu da bedava alışveriş için kullanabiliyorsunuz.

  • Bu kredi kartı ile dilerseniz nakit avans çekebiliyor, dilerseniz de tüm banka işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Bu sayede bankaya gitmek için de uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.


Kartınıza hemen sahip olmak için CEPTETEB mobil, CEPTETEB internet şubesi, TEB mobil ve TEB internet şubesi üzerinden başvuru yapabiliyorsunuz. Ayrıca bankanın resmi web sitesindeki başvuru formunu da kullanabiliyorsunuz.


Yılda 3.000 TL Bonus Kazandıran Garanti


Garanti Bankası, kredi notu düşük olanlara bile kredi verebilen bankalardan biri olarak bilinir. Bunun yanında ev hanımlarına, öğrencilere ve çalışmayanlara da 10.000 liraya kadar kredi kartı vererek, destek olur. Garanti Bonus, tüm Türkiye’de ve dünyada en çok kullanılan, çok farklı avantajlar sunan ve kullanıcılarına bedava alışveriş yapmaları için bol bol Bonus dağıtan bir karttır.


Gelir belgeniz yoksa hemen başvuru yapmak için bankanın internet sitesine girmeniz yeterli. Başvurunuzu 5 dakikada tamamlarsınız. Başvuru onayınız hemen cep telefonunuza gelir. Onay aldıktan sonra, kartınızın gelmesini beklemeden hemen sanal kartınızla alışveriş yapmaya da başlayabilirsiniz.


Garanti Bonus kredi kartı, her ay düzenli harcama yapanlara bir yılda toplam 3.000 TL Bonus puan veriyor. Bu da 3.000 TL’lik harcamanızı bedavaya getirmeniz anlamına geliyor. Üstelik bu kartla ücretsiz taksitli nakit avans, nakit avans, anında kredi, ekstre erteleme, borç öteleme gibi pek çok avantajdan da faydalanabiliyorsunuz.


Ömür Boyu Aidat Ödemek Yok! Enpara Kredi Kartı


Enpara, piyasaya oldukça iddialı giriş yapan ve giriş yaptığı günden beri çok sayıda müşterisi olan bir dijital banka. Bu banka, ev hanımlarına, çalışmayanlara ve öğrencilere kredi kartı ve kredi vermesiyle biliniyor. Piyasadaki en kolay krediyi ve kredi kartını alabileceğiniz bu banka, tüm başvurularını mobil ve internet şubeden alıyor. Bu sayede evraklarınız ayağınıza kadar geliyor. Bu banka ile oturduğunuz yerden müşteri olma keyfini yaşayabiliyorsunuz.


Enpara kredi kartı, ömür boyu aidat almayan bir kart. Diğer bankaların her yıl aldıkları ve her yıl arttırdıkları miktara bakıldığında bu, kart kullanıcıları için büyük bir avantaj sağlıyor. Bu kredi kartının bir başka avantajı ise harcamalarınızı faizsiz ve ücretsiz olarak taksitlendirebilmeniz. Her ay 3 harcamanızı, toplamda 3.000 liraya kadar ücretsiz olarak taksitlendirebiliyorsunuz. Taksitli nakit avans da alabileceğiniz bu kartı, bir limit belirleyerek internet alışverişlerinizde de güvenle kullanabiliyorsunuz.


Bu karta başvuru yapmak için de tek yapmanız gereken Enpara.com adresindeki başvuru formunu doldurmak. Başvurunuz hemen sonuçlandıktan sonra kartınızı en kısa sürede alabilir ve alıverişlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Yorumlar (0)