Denizbank, Garanti BBVA, Finansbank Müşterisi Olanlar! Anında Onaylı 15 Bin TL Krediyi Gece 1’de Bile ATM den Çekebilirsiniz!

Denizbank, Garanti BBVA ya da Finansbank müşterilerine iyi müjde! Anında tam 15 bin TL kredi kullanabilirsiniz!

Ekonomi 22.11.2021, 11:00 Ahmet Alkan
23
Denizbank, Garanti BBVA, Finansbank Müşterisi Olanlar! Anında Onaylı 15 Bin TL Krediyi Gece 1’de Bile ATM den Çekebilirsiniz!

Her 3 banka da müşterileri için son derece kolay bir şekilde başvuru yapabilecekleri bir kampanya düzenliyor! İşte detaylar!

Hayat pahalılaştıkça nakit paraya duyulan ihtiyaçta artıyor. Denizbank, Garanti BBVA, Finansbank da müşterilerinin eğitim, tatil, sağlık, seyahat gibi bireysel olarak hangi konuda nakitte ihtiyaç duyuyorlarsa gerekli desteği sağlıyor. Böylece müşterilerinin ihtiyaçlarını ertelemeden anında gidermelerini sağlıyor. Bazı durumda ise acil olarak nakit paraya ihtiyaç duyuluyor. O zamanda, banka kredileri birçok vatandaş için öncelikli seçenek oluyor. 

Bankalar arasından kredi işlemlerini en hızlı yapan ise rakiplerinden bir adım önde oluyor. Bahsi geçen bu 3 bankanın da bu konuda oldukça iddialı olduğu görülüyor. Kredi başvurusu yapmak, onay süresi ve paranın ATM’den çekilmesi gibi adımlar, bir pürüz çıkmaması halinde aynı gün içerisinde halledilmiş oluyor. Peki, anında 15 bin TL kredi başvurusu nasıl yapılıyor? İşte detaylar!

Anında 15 Bin TL İçin Nasıl Başvuru Yapılır?

Artık hız çağında yaşıyoruz ve ihtiyacımız olan her şeyi de hızlı bir şekilde halletmek istiyoruz. Çünkü günlük hayatın koşuşturması içinde çok az şeye vakit ayırabiliyoruz. Hal böyle olunca da hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmalarında bu hıza ayak uydurmaları neredeyse bir zorunluk haline dönüşüyor. 

Denizbank, Garanti BBVA ve Finansbank bu değişen ve gelişen çağın öncü bankaları olarak göze çarpıyor. Kurdukları sistemler ile öncelikle hız ve internet çağını yakalıyorlar. Artık müşterilerinden yapacakları her işlem için bankaya gelmelerini ve sıra beklemelerini istemiyorlar. Bunun yerine akıllı telefonlarla uyumlu geliştirdikleri mobil bankacılık sistemine geçiş yapıyorlar. Böylece müşterileri birçok işlemi ellerindeki akıllı telefonlarla anında gerçekleştirebiliyorlar. 

İşte anında yapılabilen işlemlerden biride kredi başvurularıdır! Adı geçen bankaların müşterileri mobil uygulamaları, internet bankacılığı, kredi başvurusu için belirlenen hatları kullanarak anında kredi başvurusu yapabiliyorlar. Ayrıca internet bankacılığı veya mobil uygulamalar kullanılarak yapılan kredi başvuru için bankalar sizden her hangi bir evrak talebinde de bulunmaz. Peki, bu avantajlı kredi kampanyasında süreç nasıl ilerliyor? İşte merak edilen ayrıntılar!

Kredi İçin Süreç Nasıl İlerler?

Denizbank, garanti BBVA, Finansbank belirledikleri kanallardan başvuru yapan müşterilerin kredilerini en kısa sürede onaylar. Burada müşterilerin kredi notu önemlidir. Kredi başvurusu yapmak için kefil gösterme şartı aranmaz. Fakat onay sürecinde bankaların gerekli görmeleri halinde böyle bir talepte bulunma hakları vardır. 

Eğer bir sıkıntı yoksa kefilsiz ve şartsız kredi onayı verilir. Daha sonra en geri ödeme için en uygun vade süresine karar verilir. Yine taksit seçenekleri müşterilerinde istekleri doğrultusunda şekillenir. Bankalar vade süreleri ve taksit seçenekleri için esnek davranırlar. Ayrıca bankalar müşterileri için taksit erteleme gibi çeşitli avantajlarda sunabilirler.

Onaylanan Krediyi Anında Çekebilirsiniz?

Bankalar ihtiyaç duyulan krediyi başvuru yaparken müşterilerine gösterdikleri kolaylığı bütün süreç boyunca göstermeye devam ederler. Başvuru yapıldıktan sonra mümkün olan en kısa sürede gerekli incelemeler yapılır ve onay verilir. Kredi onayı mobil uygulamalardan veya internet bankacılığı aracılığıyla takip edilebilir. 

Onay işlemi gerçekleştikten sonra, başvuruyu yaptığınız bankada ki hesabınıza krediniz anında yatırılır. Üstelik parayı çekebilmek için şubeye gitmenize gerek de yok. Size en yakın banka ATM’sine giderek dilediğiniz saatte paranızı kolayca çekebilirsiniz. Böylece tam da talebinize uygun bir şekilde kredi kullanmak konusunda üst düzeyde bir avantaj elde edebilirsiniz!

Yorumlar (0)