Denizbank Başvuran Herkese 50.000 TL’ye Kadar Belgesiz Kredi İmkanı Sunuyor! Krediyi Alabilmek İçin…

Denizbank, ihtiyacı olan herkese 50.000 TL’ye kadar kefilsiz evraksız kredi vereceğini açıkladı.

Ekonomi 02.11.2021, 18:45 Ahmet Alkan
15
Denizbank Başvuran Herkese 50.000 TL’ye Kadar Belgesiz Kredi İmkanı Sunuyor! Krediyi Alabilmek İçin…

Ekonomik sıkıntı yaşadığımız bu zor günlerde herkese ilaç gibi gelecek olan bu kredi, herhangi bir evrak istemeden ve bankada sıra bekleme derdi olmadan, hemen veriliyor. Başvurmak için yapmanız gerekenler de açıklandı. İşte detaylar… Denizbank Cebimde Kredi ile Hayatınızı Güzelleştiriyor Hayatınızı kolaylaştıracak ve tüm acil nakit ihtiyaçlarınızı 50.000 liraya kadar karşılayacak olan Cebimde Kredi, banka müşterisi olan ya da olmayan herkese verilecek. Denizbank bu kredisini 36 ay vadeye kadar ve uygun faiz oranlarında veriyor. Evrak ve kefil olmadan başvuru yaparak alabileceğiniz bu krediye, %1,89’dan başlayan faiz oranlarında, hemen sahip olabilirsiniz. Bu faiz oranı kredi notu 1900 ve üzerinde olanlar için veriliyor. Eğer kredi notunuz daha düşükse, alacağınız kredinin faiz oranı da yükseliyor. Tek bir mesajla bile hemen sahip olabileceğiniz bu kredinin sonucu 5 dakika içinde cebinize geliyor. Eğer başvurunuz onaylanırsa, aynı gün içinde kredinizi alabiliyorsunuz.

Cebimde Kredi için Nasıl Başvuru Yapılıyor?

Denizbank Cebimde Kredi, tek bir mesajla başvuru yapabileceğiniz bir kredi türü. Cep telefonunuzun mesajlar kısmına gelerek KREDİM yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numaranızı yazıyor ve 3280 numarasına kısa mesaj gönderiyorsunuz. Başvuru için tek yapmanız gereken 2 dakikanızı ayırmak. Başvurunuz 5 dakika içinde sonuçlanıyor. Eğer banka müşterisiyseniz onaylanan kredinizi hemen Mobil ya da İnternet bankacılığından kullanabiliyorsunuz. Banka müşterisi değilseniz yalnızca kimlik belgenizle birlikte en yakın Denizbank şubesine giderek, paranızı hemen alabiliyorsunuz. Banka müşterisi olanlar bu krediyi hafta sonu da dahil olmak üzere saat 9:00 ile 21:00 arasında hesaplarına aktarabiliyor. Hesabınıza aktarmak için yalnızca mobil ya da internet şubeden onay vermeniz isteniyor. Başka bir evrak ya da imza istenmiyor.

Denizbank Masraf Alıyor Mu?

Her bankanın ihtiyaç kredilerinden almış olduğu gibi Denizbank da Cebimde kredisinden bazı masraflar alıyor. Alacağınız krediden ilk olarak tahsis ücreti alınıyor. Bu ücret, alacağınız kredinin binde beşi oranında tahsil ediliyor. Ayrıca her kredi alan müşteri için hayat sigortası da yapılıyor. Kredi hayat sigortası kredi vadesi boyunca vefat etmeniz durumunda, kredinin kalan tutarının sigortanız tarafından ödenmesi için yapılıyor. Eğer krediyi vadesi bitmeden kapatırsanız, verdiğiniz sigorta parasının kalan kısmını alabiliyorsunuz. Örneğin; 36 ay vadeli kredinizi 12. Ayında kapattıysanız, kredi hayat sigortasından kalan 24 ay vadeli parayı geri alabiliyorsunuz. Krediyi alırken yaşınıza, kredi tutarına ve vadeye göre belirlenmiş olan kredi hayat sigortası tutarı da kesiliyor ve kalan para hesabınıza aktarılıyor.

50.000 TL için Ne Kadar Öderim?

Denizbank cebimde krediyi hangi tutarda ve hangi vadede aldığınızda ne kadar ödeyeceğinizi ne kadar masraf alınacağını merak ediyorsanız, bankanın resmi web sitesinde bulunan hesaplama aracını kullanabiliyorsunuz. Ayrıca bu hesaplamayı mobil ya da internet şubeden de yapabiliyorsunuz. Bu sayede aylık gelirinize göre kredi ödemelerini ayarlayabiliyor ve ödemelerinizi rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Fikir edinmeniz için sizlere birkaç örnek hesaplama yapalım; Denizbank cebimde krediyi 10.000 lira tutarında ve 36 ay vadede aldığınızda, aylık %1,89 faiz oranına göre ödeyeceğiniz taksit tutarı 409,41 lira oluyor. Bu tutardaki kredi için 10 TL tahsis ücreti ve ortalama 238,57 lira hayat sigortası masrafı alınıyor. Buna göre kredinin yıllık toplam maliyet oranı da %31,3960 oluyor. Toplam geri ödeyeceğiniz kredi tutarı ise 14.738,88 lira oluyor. Diyelim ki aynı koşullardaki krediyi 12 ay vadede almak istediniz. Bu durumda aylık taksit tutarınız 961,23 lira oluyor. Tahsis ücreti masrafı değişmezken kredi vadesi değiştiği için hayat sigortası tutarı 142,43 liraya düşüyor. Ancak yıllık toplam maliyet oranı %32,2153’e yükseliyor. Bu durumda toplam ödenecek kredi tutarı da 11.534,78 lira olarak değişiyor. Denizbank cebimde kredi avantajından aylık %1,89 faiz oranında 50.000 TL için ve 36 ay vadede faydalanmak isterseniz de aylık olarak 2.047,06 lira taksit ödüyorsunuz. Bu krediden tahsis ücreti olarak 262,50 lira alınıyor. Hayat sigortası ise ortalama olarak bir yıl için 393 lira şeklinde tahsis ediliyor. Bu kredinin yıllık toplam maliyet oranı %31,39 oluyor. Bu krediye toplam geri ödeyeceğiniz tutar da 73.694,06 lira olarak hesaplanıyor.

Yorumlar (0)