Bu Zor Günlerde Denizbank’tan Düşük Faizli Acil İhtiyaç Kredisi: Anında 10.000 TL Hemen Kullanmak…

Denizbank, bu zor günlerde acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek amacıyla, size özel ihtiyaç kredisi kampanyası yaptığını açıkladı. Bu kampanya ile anında 10.000 TL kredinizi hemen alabiliyor ve dilediğiniz zaman kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Üstelik oldukça uygun faiz oranlarında ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz. 10.000 TL krediyi hemen kullanmak için tek yapmanız gerekense, yalnızca başvuru yapmak. Nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız, işte detaylar…

Ekonomi 26.10.2021, 18:02 29.10.2021, 19:14 Ahmet Alkan
49
Bu Zor Günlerde Denizbank’tan Düşük Faizli Acil İhtiyaç Kredisi: Anında 10.000 TL Hemen Kullanmak…

Denizbank Size Özel İhtiyaç Krediniz Hazır!

Ekonomik sıkıntılar yaşadığımız ve her geçen gün paraya daha çok ihtiyacımızın olduğu bu günlerde Denizbank, sıkıntılarınızı gidermek için başlattığı kampanyası ile herkesin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Başvuru yapan herkesin kolaylıkla alabileceği bu kredi ile bütçenizi hemen rahatlatabilir, üstelik uygun geri ödeme koşullarından da yararlanabilirsiniz. Peki Denizbank bu kredisi ile neler sunuyor?

  • Kredinizi %1,65’ten başlayan, uygun faiz oranlarında alabiliyorsunuz.
  • Her türlü kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak için bu krediyi 36 ay vadeye kadar kullanabiliyorsunuz.
  • Kredi faiz oranı kredi notunuza göre belirleniyor. Eğer kredi notunuz düşükse, en fazla %1,97 oranında krediyi alabiliyorsunuz.
  • Krediyi 65.000 liraya kadar alabiliyorsunuz. Ancak 50.000 liranın üzerinde olan kredi için vade en fazla 24 ay olarak belirlenebiliyor.
  • Aylık %1,65 faiz oranından yararlanmak için krediyi 3.000 lira ve altındaki tutarlarda, 12 ay vadeyle almanız gerekiyor. Eğer vade ve tutar değişirse, uygulanacak faiz oranı da değişiyor.

Nasıl Başvuru Yapacaksınız?

Bu krediyi hemen kullanmak ve bütçenizi rahatlatmak için size en yakın Denizbank şubesine gitmeniz yeterli. Banka müşterisi olun ya da olmayın yanınıza yalnızca kimliğinizi alarak başvuru yapabiliyorsunuz. Başvurunuz hemen değerlendirmeye alınıyor ve 5 dakika içinde sonuçlanıyor. Siz çayınızı içerken kredi evraklarınız hazırlanıyor ve paranızı alarak bankadan ayrılıyorsunuz. İhtiyaçlarınızı karşılamak, Denizbank’ta işte bu kadar kolay.

10.000 Lira için Ne Kadar Ödeyeceksiniz?

Eğer 10.000 lira kredi aldığınızda faiz oranına göre ne kadar ödeme yapacağınızı merak ediyorsanız, bankanın resmi web sitesindeki tablolara göz atabilirsiniz. Sizlere yardımcı olması açısından vade ve faiz oranındaki değişikliğe göre ne kadar ödemeniz gerektiğinden bahsedelim;

Denizbank’tan 10.000 lira tutarındaki kredinizi 12 ay vadeyle alırsanız faiz oranınız %1,97 oluyor. Bu durumda kredi için 966,86 lira taksit ödüyorsunuz. Kredi için tahsis ücreti olarak 50 lira alınıyor. Yaşınıza ve kredi durumuna göre değişen tutarda hayat sigortası da alındıktan sonra kalan tutar hesabınıza yatıyor. Bu kredi için aylık toplam maliyetiniz %2,8096 olurken, yıllık toplam maliyet oranınız da %33,7148 oluyor.

Diyelim ki 10.000 lira olan krediyi 24 ay vadede almak istediniz. Bu durumda aylık faiz oranınız değişmiyor ve yine %1,97 oluyor. Şimdi ödeyeceğiniz taksit tutarı ise 550,76 lira oluyor. Tahsis ücreti ve hayat sigortası tutarı alınıyor ve kalan tutar hesabınıza yatıyor. Önemli olan bu vadeye göre kredinizin aylık ve yıllık toplam maliyeti. Bu durumda aylık maliyet oranı %2,7583 olarak değişirken, yıllık toplam maliyet oranı da %33,1002 oluyor.

10.000 liralık krediyi 36 ay vadede zorlanmadan ödemek isterseniz de yine aylık faiz oranı %1,97 oluyor. Kredi için 415,63 lira taksit ödüyorsunuz. 50 lira tahsis ücreti ve hayat sigortası ücreti alındıktan sonra kalan tutarı harcamaya başlayabiliyorsunuz. Bu koşullardaki kredinizin aylık maliyet oranı %2,7406 olurken, yıllık toplam maliyet oranı da %32,8870 olarak değişiyor.

Farklı Kredi Alternatifleri Var Mı?

Denizbank, banka müşterisi olan ya da olmayan herkes için farklı koşularda ve yine uygun faiz oranlarında kredi kampanyaları da sunuyor. Mesela krediye oturduğunuz yerden başvuru yapmak ve onay alır almaz hemen krediyi kullanmak istiyorsanız, Cebimde Kredi seçeneğini deneyebilirsiniz.

Cebimde kredi, Denizbank müşterisi olan ya da olmayan herkesin kolaylıkla başvuru yapabileceği bir kredi. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için cep telefonunuza yalnızca KREDİM yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı yazarak 3280’e kısa mesaj gönderiyorsunuz. Başvuru cevabınız 5 dakikaya cebinize geliyor. Başvurunuz onaylanandıysa banka müşterisi olanlar hemen İnternet Bankacılığına girerek evraksız olarak kredilerini hesaplarına aktarıyor. Banka müşterisi olmayanlar ise onay alan krediyi almak için kimliğiyle birlikte, en yakın Denizbank şubesine gidiyor.

Cebimde Kredi evrak ya da kefil derdi olmadan, banka şubelerinde sıra beklemekle uğraşmadan kolay ve hızlı şekilde kullanabileceğiniz bir kredi olarak sunuluyor. 55.000 liraya kadar alabileceğiniz bu krediyi 36 aya varan vadeyle kullanabiliyorsunuz. Ancak 50.000 liranın üzerindeki tutarlar için vadenizi en fazla 24 ay olarak belirleyebiliyorsunuz.

Eğer Denizbank müşteriyseniz onay alan kredinizi hafta sonu da dahil olmak üzere 9:00 ile 21:00 saatleri arasında, Denizbank internet ya da mobil şubeden kullanabiliyorsunuz. Bu kredinin aylık faiz oranı %1,89’dan başlıyor. Bu oran kredi notu 1900 olanlar için geçerli oluyor. Eğer kredi notunuz düşükse, kredi faiz oranınız da yükseliyor.

Denizbank bu kredisinden masraf olarak hayat sigortası ve bir defaya mahsus olmak üzere tahsis ücreti alıyor. Kalan tutarsa hemen hesabınıza yatıyor. Siz de tüm acil nakit ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilmek için Denizbank’ın sunduğu bu kredi avantajlarından faydalanabilir, düşük faizle kredi alarak bütçenizi rahatlatabilirsiniz.

Yorumlar (0)