Bu 3 Banka İsteyen Herkese Anında 50.000 TL Kredi Veriyor!Akbank, Ziraat Bankası, Garanti BBVA Başvurular…

Günümüzde bankalara gitmek, sıra beklemek, para çekmek, para yatırmak ya da kredi başvurusu yapmak gibi işlemler bir hayli zorlaştı. Bunun nedeni pandemi ve sosyal mesafe kuralları.

Ekonomi 13.10.2021, 18:56 13.10.2021, 18:56
19
Bu 3 Banka İsteyen Herkese Anında 50.000 TL Kredi Veriyor!Akbank, Ziraat Bankası, Garanti BBVA Başvurular…

Günümüzde bankalara gitmek, sıra beklemek, para çekmek, para yatırmak ya da kredi başvurusu yapmak gibi işlemler bir hayli zorlaştı. Bunun nedeni pandemi ve sosyal mesafe kuralları. Bankalar da insanların birbirleriyle olan etkileşimini azaltmak ve müşterilerine daha kolay ulaşmak için dijital kredi seçenekleri sunmaya başladı. Artık hemen hemen her bankaya ait işleminizi dijital ortamdan gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu da oturduğunuz yerden tüm bankacılık işlemlerinizi yapmanızı sağlıyor. Peki yine oturduğunuz yerden, anında 50.000 TL kredi almak ister misiniz? O zaman sizleri aşağıdaki 3 bankayla tanıştıralım…


Akbank, Tüm Nakit İhtiyaçlarınızı Karşılamak İçin Nakit Hazır Kredisi ile Sizlerle


Akbank müşterisi olun ya da olmayın, cazip faiz oranlarıyla oturduğunuz yerden hemen kredi almanız mümkün. Akbank, nakit hazır kredisi ile 50.000 liraya kadar ve 36 ay vadede, hemen kredi imkanı sunuyor. Evraksız, gelir belgesiz ve kefilsiz olarak bu krediyi alabiliyorsunuz. Kredinize başvuru yaptıktan sonra paranız anında hesabınıza geçiyor. Üstelik hafta sonu ya da gece saatleri fark etmeksizin.


İhtiyaç anında hazır kredisi ile yanınızda olan Akbank, hemen başvuru yapmanız durumunda 3 ay erteleme imkanı da sunuyor. Yani isteğiniz halinde aldığınız kredinin geri ödemesine 3 ay sonra başlayabiliyorsunuz. Belgesiz, imzasız, anında hesabınıza geçen bu krediye Akbank Mobil, Akbank İnternet şubesi, Akbank çağrı merkezi ya da banka şubelerinden başvuru yapabiliyorsunuz.


Henüz Akbank müşterisi değilseniz, web sitesindeki başvuru formunu dolduruyorsunuz ve kredi limitinizi, yani ne kadar kredi alabileceğinizi anında öğreniyorsunuz. Kredinizi de size en yakın Akbank şubesinden, yalnızca kimlik belgenizle alabiliyorsunuz.


Akbank 50.000 TL kredisi için faiz oranı kişiye göre değişiyor. Kredi notunuz ne kadar yüksekse, faiz oranınız da o kadar düşük oluyor. 50.000 liralık kredi için 36 ay vadede en düşük faiz oranı %1,64 oluyor. Tabi bu, sigorta yaptırmanız durumunda geçerli. Bu şartlar altında krediye aylık, 1.951,58 lira ödüyorsunuz. Toplam geri ödemeniz istenen kredi tutarı da 70.519,23 lira oluyor.


Akbank hazır krediyi sigorta yaptırmadan almak isterseniz de 36 ay vadede 50.000 lira için en düşük faiz oranı %1,76 oluyor. Bu koşullarda aylık cebinizden çıkan kredi ödemesi 1.997,10 TL oluyor. Bu krediye toplam cebinizden çıkacak rakam da 72.158,08 TL oluyor.


Her Türlü İhtiyacınız için Tüketici Kredisi Ziraat Bankası’nda!


İsteyen herkesin hemen kredi alabileceği ve uygun faiz oranlarından yararlanabileceği bir diğer banka Ziraat Bankası. Dijital tüketici kredisi ürün paketi kapsamında çok sayıda müşterisine ulaşabilen Ziraat, aynı zamanda esnek geri ödeme planı da sunuyor. Yani krediyi aldıktan sonra ödemelerinizi istediğiniz gibi yapabiliyor, ödeme planınızı kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Bu da bütçeniz için büyük avantaj sağlıyor.


Ziraat Bankası tüketici kredisi 50.000 liraya kadar 36 ay vade ile veriliyor. Bu kredi için en düşük faiz oranı ise %1,59 olarak uygulanıyor. Tabi bu oran, kredi notunuza göre değişiyor. Bu kredi için hayat sigortası masrafı ödemek zorundasınız çünkü, banka bunu zorunlu tutuyor.


Ziraat Bankası tüketici kredisine hemen sahip olmak için Ziraat Mobil, Ziraat İnternet Şubesi, ATM, Çağrı Merkezi, Web sitesi ve banka şubeleri aracılığıyla başvuru yapabiliyorsunuz. Eğer mobil ya da internet şubeden başvuru yaparsanız, krediniz anında hesabınıza aktarılıyor ve hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Tabi banka müşterisi olan herkes de kredisini hemen kullanma avantajına sahip. Ancak müşteri değilseniz, başvuru için banka şubelerini ya da web sitesindeki başvuru formunu tercih etmeniz gerekiyor.


Ziraat Bankasından hemen 50.000 TL almak istiyorsanız ve 36 ay vade belirlediyseniz, en düşük faiz oranına yani %1,59’a göre aylık kredi ödeme masrafınız 1.932,78 lira oluyor. Bu kredinin yıllık toplam maliyet oranı da %25,9407 olarak hesaplanıyor.


Avantajlı Faiz Oranları için Garanti BBVA Dijital İhtiyaç Kredisi


Dilediğiniz anda kredi alabileceğiniz ve uygun faiz oranlarıyla geri ödeyebileceğiniz bir başka banka, Garanti BBVA. Garanti Bankası, dijital ihtiyaç kredisi seçeneği ile 7 gün 24 saat yanınızda olmaya devam ediyor. Üstelik kişiye özel faiz oranı ve kişiye özel ödeme planı belirleyerek de avantajlı olmanızı sağlıyor.


Garanti BBVA dijital ihtiyaç kredisine Garanti Mobil, Garanti İnternet şubesi, banka şubeleri ve Alo Kredi Hattından hemen başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığında kredinizi anında kullanabiliyorsunuz. Evraksız, belgesiz ve imzasız kullanabileceğiniz bu kredi ile acil nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabiliyorsunuz. Yine her bankada olduğu gibi bu krediyi 50000 liraya kadar 36 ay vadede alabilirsiniz.


Bu kredinin aylık faiz oranı kişiye özel olarak, vadeye ve tutara göre belirleniyor. Kredi notunuz yüksekse, aylık %1,69’dan başlayan faiz oranlarında kredinizi alabiliyorsunuz. Eğer 50.000 liralık kredinizi 36 ay vadede almak isterseniz, %1,69 faiz oranına göre aylık olarak 1.970,47 lira ödüyorsunuz. Tahsis ücreti olarak 250 lira alınıyor ve hayat sigortası da kesiliyor. Kalan tutar da hesabınıza geçiyor. Bu kredi için toplam maliyetiniz de 71.199,62 lira oluyor.

Yorumlar (0)