Bu 3 Banka 50.000 TL Dağıtıyor! TC İle Başvur, 2 Saat Sonra ATM'den Parayı Çekebilirsiniz!

Nakit paraya mı ihtiyacınız var? 3 dev banka kredi kampanyaları konusunda avantajlı fırsatları sizlerle buluşturuyor!

Ekonomi 17.11.2021, 23:12 Ahmet Alkan
15
Bu 3 Banka 50.000 TL Dağıtıyor! TC İle Başvur, 2 Saat Sonra ATM'den Parayı Çekebilirsiniz!

Üstelik sadece TC ile kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Sadece 2 saat içerisinde paranızı hemen ATM’den çekebiliyorsunuz! İşte ayrıntılar!

Bu gün herkes hayatını kaliteli bir şekilde devam ettirebilmek için paraya ihtiyaç duyuyor. İnsanlar rutin olarak kazandıkları para doğrultusunda harcama yapıyorlar. Ama bazen de gelir ve gider arasında dengesizlikler yaşanabiliyor. Ya da hayatın olağan akışının dışında aniden nakit paraya ihtiyaç duyulabiliyor. 

Yaşanan bir sağlık problemi veya plansız bir şekilde ihtiyaç duyulan seyahatler gibi çeşitli nedenler acil nakit ihtiyacına neden olabiliyor. Bu gün her vatandaşında beklenmedik durumlar için kenara ayırdığı nakit paraları veya borç isteyecekleri birileri olmuyor. O zamanda devreye bankalar giriyor.  İhtiyaç duyan vatandaşlar ya kredi çekiyor ya kredi kartını kullanıyor ya da karttan nakit avans çekiyor. 

Hayat şartlarının zorlaşmasıyla beraber bankaların desteğine ihtiyaç duyan vatandaşların sayısı her geçen gün artıyor. Hal böyle olunca da bankalar, hizmet veren birçok banka arasından öne çıkmak için çeşitli adımlar atıyorlar. Nakit paraya ihtiyaç duyan vatandaşlar için ise bazı noktalar yapacakları banka seçimlerinde önem arz ediyor. Öne çıkan kriter ise şu şekilde;

  • Geri ödenecek paraya uygulanacak olan faiz oranı
  • Geri ödenmesi gereken paranın ne kadar bir süreye yayılacak olması
  • Alınacak paraya ne kadar hızlı ulaşım sağlanacak olması

Bankalarda müşterileri için uyguladıkları faiz oranları ve vade süreleri için ise çeşitli seçenekler sunuyorlar. Belirli dönemlerde ise bu noktalarda özel kampanyalar düzenliyorlar. Kredi verilecek miktar yine bazı kriterlere göre değişiklik gösteriyor. Bankalar, son yaptıkları kampanya dâhilinde müşterilerine tam 50.000 TL nakit para veriyor. 

İhtiyaç sahiplerini oldukça rahatlatacak olan bu nakit parayı almak ise oldukça kolay. Ayrıca müşterilerin başvurularının onaylanması içinde günlerce beklemesine de gerek kalmıyor. Peki, 50.000 TL için kredi başvurusu nasıl yapılıyor? İşte merak edilen ayrıntılar!

50.000 TL İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

Zaman, nakitte acil ihtiyaç duyan vatandaşlar için en önemli kriter oluyor. Dolayısıyla bankalara giderek uzun uzadıya uğraşmak cazip gelmiyor. Teknolojinin nimetlerinden faydalanan ve internet dünyasındaki gelişmeleri kendi sistemlerine entegre etmeyi başaran bankalar, bu sayede müşterilerine büyük kolaylık sağlıyorlar. 

Bankaların mobil uygulamalarını kullanarak veya internet siteleri üzerinden TC kimlik numarası ile kolayca kredi başvurusu yapılabiliyor. Ya da bankalar tarafından belirlenen SMS adresine yine TC kimlik numarası gönderilerek başvuru talebi oluşturulabilir. Bu aşamadan sonra bankalar talebinizi inceleyerek en kısa sürede size dönüş sağlıyorlar. Tabi ki başvurunun onaylanması için belirli kriterler etkili oluyor. Elbette ki başvuru sırasında dikkat etmeniz de gerekiyor!

Başvuru Onayı İçin Nelere Dikkat Ediliyor?

Kredi alabilmek için bir sürü evrak ve kefil istenilen dönem artık geride kalıyor. Sektörde öne çıkan bankalar, hız çağını yakalamak ve müşterilerine en kısa sürede yardımcı olabilmek için artık kredi onay süreçlerini minimuma indiriyor. Bankaların sistemine düşen kredi talebiniz üzerine öncelikle sizin kredi notunuza bakılıyor. Anında onay alabilmeniz için ise risksiz grupta yer almanız gerekiyor. 

Eğer kredi notunuzda ve sicil kaydınızda bankalar için sorun teşkil edecek bir durum söz konusu değilse aynı gün içerisinde hızlıca işlemleriniz gerçekleştiriliyor. Ayrıca bankalar, kredi süreçlerinde kendi müşterilerine özel fırsatlar sunmanın yanında onay süreçlerinde de büyük kolaylık sağlıyor. Böylece tam da talebinize uygun bir şekilde kredi çekmeniz de mümkün oluyor!

Onaylanan Kredi ATM’den Çekilebiliyor 

ATM’ler, müşterilerin şube de sıra beklemeden kartlı veya kartsız işlem yapabildikleri sistemler olarak hayatımızda yerlerini alıyorlar. İhtiyaç sahibi vatandaşlar ATM’ler yardımıyla kredi başvurusu yapabiliyor. Direkt olarak banka sistemine düşen kredi talebi incelendikten sonra onay işlemi gerçekleşiyor. 

Bankalara gerekli olan evraklarda teslim edildikten sonra aynı gün içinde müşteriler ATM’lerden kolay bir şekilde paralarını çekebiliyorlar. Onaylanan kredinin ATM’den çekilebilmesi için başvurunun illa bu sistem üzerinden yapılmış olması da gerekmiyor. Bankaların başvuru için belirlediği tüm kanallar üzerinden yapılan kredi, onaylandıktan sonra en yakın ATM’den çekilebiliyor.

2 Saat İçinde 50.000 TL Kredi Veren 3 Banka Hangisi?

Son derece pratik bir şekilde kredi başvuru yapma noktasında üst düzeyde bir hizmet sunan 3 bankayı ve kredi kampanyalarını aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

  • Halkbank Hızlı Kredi Kampanyası
  • Akbank’ta Kredin Hazır Kampanyası
  • CEPTETEB Tek Tıkla Yanınızda Kampanyası

Halkbank Hızlı Kredi Kampanyası

Halkbank 50.000 Türk Lirasına kadar kredi kampanyasına herhangi bir şekilde şubeye gitmeden dahil olabilirsiniz. Bunun için Halkbank’ın internet şubesinde yer alan formu doldurmanız yeterli olacaktır. Sonrasında kısa bir süre içerisinde krediniz onaylandığında 50.000 TL kredinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik kredinizi tam 36 aya kadar vade yaptırabilirsiniz. Bunla birlikte şayet kredi notunuz düşükse sadece %1,63 faizle bu kredi fırsatından yararlanabilirsiniz.

Akbank’ta Kredin Hazır Kampanyası

Akbank kredi kampanyaları gündeme geldiği zaman hem sigortalı hem de sigortası seçenekler karşımıza çıkmaktadır. Şayet sigortalı kredin hazır kampanyasına dahil olursanız, daha az faiz oranıyla kredinizi alabilirsiniz. Akbank 50.000 TL kredinizi 3 ay ödemesiz ve 36 aya kadar vade fırsatıyla alabilirsiniz. Üstelik krediniz onaylandığı zaman hemen ATM’den paranızı çekebilirsiniz. Akbank kredin hazır kampanyasına başvurmak için kefil ya da gelir belgesi de gerekmiyor!

CEPTETEB Tek Tıkla Krediniz Yanınızda Kampanyası

Tek tıkla CEPTETEB aracılığıyla kredi kullanabiliyorsunuz. 1.000 Türk Lirasından 50.000 Türk Lirasına kadar kredi fırsatı sunan CEPTETEB; herhangi bir şekilde banka şubesine gitmenize de gerek görmüyor. Üstelik bu krediye başvurmak için CEPTETEB müşterisi olmanız da gerekmiyor. Böylece herhangi bir kefil ya da teminat göstermeden de tek tıkla kredi kullanabiliyorsunuz. Bankanın kendi müşterileri için %1,59 faiz oranı uygularken yeni müşteri için de %1,45 faiz oranı uyguladığı biliniyor. Üstelik CEPTETEB tam 90 günü ödemesiz bir şekilde kredi de vermektedir!

Yorumlar (0)