Anında 60.000 TL Veren Banka! Sadece Bu Bankadan Onay Alabilirsiniz!

Ekonomik sıkıntılar yaşadığımız ve dar boğazdan geçtiğimiz şu günlerde hemen hemen herkesin nakit paraya ihtiyacı oluyor. İnsanların bankalara olan borçlarından dolayı kredi notları da oldukça düştü. Hal böyle olunca bankalardan kredi almak da oldukça zorlaşmış durumda. Kredi notunuz olmasa da artık bu banka site kredi veriyor.

Ekonomi 29.10.2021, 22:53 29.10.2021, 23:08 Ahmet Alkan
15
Anında 60.000 TL Veren Banka! Sadece Bu Bankadan Onay Alabilirsiniz!

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi ile Anında 60.000 TL Cepte

Garanti BBVA, ihtiyacı olan herkes için cebinize uygun kredi seçeneği ile bir kampanya başlattığını açıkladı. Bu bankaya hemen başvuru yaparak 60.000 TL almanız mümkün. Üstelik kredi notunuz düşük olsa bile kefilsiz ve evraksız olarak, şubeye gitmek zorunda bile kalmadan kredinizi alabiliyorsunuz. Eğer daha yüksek tutarda krediye ihtiyacınız varsa, bu kredi için 100.000 liraya kadar başvuru yapabiliyorsunuz.

Garanti Bankasından bu avantajlı krediyi kaç ay vadede alabileceğinizi de merak ediyor olabilirsiniz. Banka yasal mevzuat gereği 50.000 liranın üzerinde olan krediler için en fazla 24 ay vade, 50.000 TL ve altında olan kredi tutarı için de en fazla 36 ay vade verebiliyor. Ancak dilerseniz bu krediyi 3 ay ertelemeli olarak da alabiliyorsunuz. Toplam vadeniz değişmese bile ödemelerine 3 ay sonra başlamanın rahatlığını yaşayabiliyorsunuz.

Kredi geri ödemelerini nasıl yapacağınızı da banka sizin yerinize düşünmüş durumda. Aylık gelirinize göre artan taksitli, azalan taksitli, değişken taksitli, aylık eşit taksitli ya da 3 ayda bir eşit taksitli ödeme planı seçeneklerinden yararlanabiliyorsunuz. Banka dilerseniz balon ödemeli ya da farklı ödeme alternatiflerine göre de ödeme planınızı belirleyebiliyor. Bu sayede aldığınız kredinin geri ödemelerini, cebinize uygun şekilde rahat rahat yapabiliyorsunuz.

Garanti Bankasının bu avantajlı kredisinin faiz oranları ise kişiye özel olarak belirleniyor. Ayrıca faiz oranında, kredi vadesi ve tutarı da etkili oluyor. Buna göre en düşük faiz oranı %1,69 iken en yüksek faiz oranı %1,86 oluyor.

Nasıl Başvuru Yapmam Gerekiyor?

Anında onaylanan bu krediyi hemen almak için nereden ve nasıl başvuru yapacağınızı da detaylı olarak açıklayalım.

Eğer Garanti Banası müşterisiyseniz kredi başvurusu için Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ve 444 0 335 anında kredi hattı üzerinden hemen başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzu 7/24 yapabiliyorsunuz ve onay alan kredinizi kefilsiz, evraksız, imzasız olarak yine 7/24 kullanabiliyorsunuz.

Banka müşterisi değilseniz anında onay almak için bankanın internet sitesinde bulunan başvuru formunu inceleyip hemen dolduruyorsunuz. Cevabınız aynı gün içinde iletişim bilgilerinize gönderiliyor. Onay aldıysanız, hemen kimliğinizle birlikte en yakın Garanti Bankası şubesine giderek paranızı alabiliyorsunuz. Yine kimliğinizi yanınıza alarak size en yakın Garanti Bankası şubelerinden de başvurunuzu yapabiliyorsunuz.

Başvuru Durumunu Öğrenebiliyor Muyuz?

Eğer başvuru yaptıysanız ve başvuru sonucunuz iletilmediyse, durumuyla ilgili bilgi almanız da mümkün. Kimlik numaranızla birlikte anında kredi hattını arayarak başvurunuzun durumunu sorgulayabiliyorsunuz. Garanti Bankası müşterisi olanlar ise başvurularının durumunu mobil ya da internet bankacılığı aracılığı ile takip edebiliyor.

60.000 TL Kredi için Ne Kadar Ödüyorsunuz?

Garanti Bankasından 60.000 TL kredi almak istediğinizi ve kredi notunuzun yüksek olduğunu varsayarsak, bu krediyi en fazla 24 ay vadede alabiliyorsunuz. Kredinizin aylık faiz oranı da en düşük %1,74 oluyor. Bu durumda aylık sizden alınacak taksit tutarı 3.203,98 TL oluyor. Bu krediye geri ödeyeceğiniz toplam tutar da 76.895,46 lira oluyor. Tahsis ücreti masrafı olarak bu krediden 315 lira kesiliyor. En düşük hayat sigortası tutarı da 750 lira olarak alınıyor. Kalan tutar hesabınıza, anında yatıyor.

Kredi Notu Düşük Olanlar Anında 60.000 TL Almak için Ne Yapmalı?

Eğer kredi notunuz düşükse ve acil paraya ihtiyacınız varsa, yalnızca Garanti Bankasından anında onayla 60.000 TL kredi alabiliyorsunuz. Bunu yapmak için yalnızca banka şubelerine giderek başvuru yapmanız yeterli. Yanınıza kimlik belgenizle birlikte gelir belgenizi de alırsanız, başvurunuz anında onaylanıyor. Kredi faiz oranınız biraz yüksek olsa da 60.000 TL krediyi hemen alabiliyorsunuz ve geri ödemelerinizi de dilediğiniz gibi yapabiliyorsunuz.

Siz de cebinize uygun kredi seçeneklerinden hemen yararlanmak için Garanti Bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar (0)