Akbank’tan Kredi Puanına Göre 25 Bin TL’den 200.000 TL’ye Kadar Kredi Fırsatı

Kurumsal bankalardan biri olan Akbank, acil nakit ihtiyacı olan herkes için bütçelerine uygun seçenekler ile kredi kampanyası başlattı.

Ekonomi 30.10.2021, 15:14 30.10.2021, 18:56 Ahmet Alkan
18
Akbank’tan Kredi Puanına Göre 25 Bin TL’den 200.000 TL’ye Kadar Kredi Fırsatı

 Kredi almanın oldukça zor olduğu şu günlerde nakit sıkıntısı çeken herkes için farklı kredi alternatifleri sunan Akbank’tan, kredi notunuza göre dilediğiniz tutarda kredi almanız mümkün. Farklı ihtiyaç kredisi alternatifleri ile kredinizin tutarını hemen belirleyebilir ve avantajlı faiz oranlarından hemen yararlanabilirsiniz. Nasıl mı? İşte detaylar…

Akbank’tan Ne Kadar Kredi Kullanabilirim?

Akbank, ihtiyaçlarınız için en uygun kredi çeşidini ve tutarını belirlemek için güzel bir hizmet sunuyor. Akbank müşterisiyseniz hemen internet bankacılığından ya da mobil bankacılıktan giriş yaparak telefonunuzu sallıyorsunuz. Kredi notunuza göre ne kadar kredi kullanabileceğinizi anında öğrenebiliyorsunuz. Üstelik hangi kredi çeşidini seçmeniz gerektiği, yani size en uygun kredinin hangisi olacağı hakkında da bilgi alabiliyorsunuz. Banka müşterisi değilseniz ve Akbank’tan ne kadar kredi kullanabileceğinizi merak ediyorsanız yapmanız gereken, Akbank resmi web sitesindeki başvuru formunu doldurmak, bu kısa başvuru formunda sizden istenen bilgileri hemen giriyorsunuz ve anında ne kadar kredi kullanabileceğinizle ilgili, tarafınıza dönüş yapılıyor. Banka yetkilileri sizi arıyor ve hangi kredi seçeneğinden ne kadar tutarda alabileceğiniz hakkında bilgilendiriliyorsunuz.

Akbank, tüm nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için sunduğu uygun faiz oranının yanında 25.000 liradan başlayan ve 200.000 liraya varabilen tutarda kredi almanızı da sağlıyor. Ne kadar kredi alabileceğiniz ise kredi notunuza göre belirleniyor. Direkt Kredi ile Anında 100.000 TL Hesabınızda! Akbank, Direkt kredi seçeneği ile dijital kanallardan başvuru yapan müşterilerine, 7/24 kredi alabilme imkânı sunuyor. Bu krediyi 100.000 liraya kadar ve en fazla 36 ay vadede alabiliyorsunuz. 50.000 liranın üzerinde kredi almak için toplam vadeyi, kanunlar gereğince en fazla 24 ay olarak belirleyebiliyorsunuz. Bu kredinin en büyük avantajı kişiye özel ödeme planlı olarak sunulması. Tüm nakit ihtiyaçlarınızı kolayca karşılamanız için Akbank müşterisi olmasanız bile bu krediden faydalanabiliyorsunuz. Bu kredinin aylık faiz oranları kişiye özel olarak belirleniyor. Faiz oranında, krediye nereden başvuru yaptığınız, kredi tutarı ve vadesi de etkili oluyor. Bu krediyi sigortalı ve sigortasız olarak iki seçenekle alabiliyorsunuz. Eğer sigortalı olarak kredi alırsanız faiz oranınız biraz daha düşük oluyor. Sigortasız kredi almak isteyenlere ise daha yüksek faiz oranı sunuluyor.

Direkt Krediye Nasıl Başvuru Yapılıyor?

Direkt Krediye hemen başvuru yapmak, kredinizi hemen hesabınıza aktarmak, nakit sıkıntınızı evraksız, kefilsiz, imzasız ve banka derdiyle uğraşmadan hemen kullanmak için Akbank Mobil ya da Akbank internet şubeden başvuru yapabiliyorsunuz. Banka müşterisi olanlar hemen başvurularını gerçekleştiriyor ve onaylı paralarını diledikleri zaman kullanabiliyor. Banka müşterisi değilseniz cep telefonunuzu kullanarak da anında başvuru yapabiliyorsunuz. Mesajlar kısmına gelerek KREDİ yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numaranızı yazıyorsunuz ve 4425 numarasına kısa mesaj gönderiyorsunuz. Onaylı kredinizi kefil ve başka bir evraka gerek kalmadan, yalnızca kimlik belgenizle banka şubelerinden alabiliyorsunuz. Ancak SMS bankacılığı ile yalnızca 36 ay vadeye kadar ve 20.000 liraya kadar kredi alabiliyorsunuz.

Akbank müşterisi olun ya da olmayın tek tıkla başvuru yapmak için web kredi başvuru formunu da kullanabiliyorsunuz. Başvurunuzu buradan yaptığınızda cevabınız cep telefonunuza geliyor. Banka müşterisi olanlar dijital kanallardan onaylı kredilerini kullanabiliyor ancak banka müşterisi olmayanlar yine banka şubelerine giderek kredilerini alabiliyor. Banka müşterisi değilseniz diğer bir başvuru kanalı da banka şubeleri. Yanınıza kimlik ve gelir belgenizi alarak, kefilsiz ve koşulsuz kredinizi hemen almak için Akbank şubelerinden herhangi birine başvuru yapabiliyorsunuz. Siz çayınızı ya da kahvenizi içerken krediniz anında onaylanıyor ve paranızı alarak bankadan ayrılıyorsunuz. Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Kampanyası Akbank, yine acil nakit ihtiyacı olan ve ödemekte zorlanan müşterileri için 3 ay ertelemeli kredi kampanyası sunuyor.

Bu sayede 100.000 liraya kadar olan krediyi 3 ay ertelemeli olarak alabiliyorsunuz. Tabi bu tutar, dijital kanallardan başvuru yapanlar için geçerli. Banka şubelerinden ise 200.000 liraya kadar kredi alabiliyorsunuz. 92 gün ödemesiz dönemli olan bu krediden, uygun faiz oranlarında yararlanabiliyorsunuz. Bu krediye hemen sahip olmak için Akbank Direkt kanallarından yani mobil veya internet şubeden, Akbank telefon şubesinden ya da web sitesinde bulunan başvuru formundan, başvuru yapabiliyorsunuz. Banka müşterisi değilseniz gelir ve kimlik belgenizle birlikte en yakın Akbank şubesine başvuruda bulunuyorsunuz. Onay alan kredinizi hemen kullanmak için Akbank mobil, Akbank internet şubesi ya da Akbank telefon şubesini kullanabiliyorsunuz. Tabi banka şubelerinden de hemen kredinizi kullanabiliyorsunuz.

Kredi Faiz Oranları Nasıl?

Akbank, banka şubelerinden başvuru yapan müşterileri için farklı ve uygun faiz oranları sunuyor. Eğer mobil ya da internet şubeden başvuru yaparsanız, faiz oranları yine farklı uygulanıyor. Ayrıca telefon bankacılığından başvuru yapanlar için de faiz oranları değişebiliyor. Dijital kanallardan genellikle daha uygun faiz oranları belirleniyor. Eğer kredi notunuz yüksekse ve Akbank müşterisiyseniz oldukça uygun faiz oranlarından yararlanabiliyorsunuz. Akbank banka şubelerinden başvuru yapan müşteriler için uyguladığı faiz oranını, web sitesinden duyurmuş. Buradaki tabloya bakarak tutara ve vadeye göre banka şubelerinden uygulanacak olan faiz oranını görebilir ve hesaplamanızı yapabilirsiniz. Bu tabloya bakıldığında en düşük uygulanan faiz oranının %1,60 ve en yüksek faiz oranının %2,04 olduğu görülüyor. %1,60 faiz oranı, vadesi 24 ay olan ve 75.000 liranın üzerinde olan krediler için uygulanıyor.  Siz de hem bütçenize uygun ödeme oranlarından yararlanmak hem de kredi notunuza göre 200.000 liraya kadar uygun faiz oranlarında kredi almak için hemen Akbank’a başvurunuz yapabilir, kredinizi anında kullanabilirsiniz.

Yorumlar (0)