Colidur 200 MG Ne İşe Yarar? Colidur 200 MG Fiyatı 2023

Colidur 200 MG Ne İşe Yarar? Colidur 200 MG Fiyatı 2023
0

Colidur 200 Mg Ne İşe Yarar? 

Colidur 200 mg ne işe yarar?, nasıl kullanılır, reçeteli mi reçetesiz mi ve benzeri sorular oldukça yoğun şekilde araştırılıyor. En yalın tanımıyla Colidur mide ve bağırsak hastalıklarının tedavisinde kullanılıyor. Kısaca;

  • Şiddetli gelişen mide-bağırsak enfeksiyonu durumlarında, 
  • Turist ishali yani yetişkinlerde görülen ateş olmadan oluşan kanlı dışkı durumları,
  • Aşırı sulu ya da yumuşak dış görülen durumlarda,
  • Kandaki amonyak ve bileşimlerinin artış göstermeye başladığı durumlarda,

Colidur yukarıda sıraladığımız tüm hastalıkların tedavisinde kullanılıyor. Ancak sadece doktoru uygun görmesi halinde reçete edildiğini söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra hastaların doz ve kullanım süresi konusunda doktorun öneriler dışına çıkmaması tavsiye ediliyor. Aksi durumda ciddi yan etkiler baş göstermeye başlayabilir.

Colidur 200 Mg Fiyatı 2023

Colidur 200 mg fiyatı 2023 yılı içerisinde ilaç guruplarına gelen zamlardan sonra güncellendi. Güncellenen yeni fiyatı ise tüm eczanelerde birebir aynı yansıyor. Kısaca 2023 güncel fiyatını aktarmak gerekirse de;

  • Colidur 200 mg 12 film tablet 2023 fiyatı: 53 TL
  • Colidur Fort 550 mg film kaplı 42 tablet fiyatı: 511,5 TL

Colidur ilacının iki versiyonu için sunulan güncel fiyat aralıkları yukarıda yer verdiğimiz şekildedir. Bu fiyatlar sağlık güvencesi olmayan vatandaşlar için geçerlidir. Ayrıca Türkiye’de hizmet veren tüm eczanelerde de sunulan güncel fiyat birebir aynıdır. 

Uyarı: Sitemizde paylaşılan her reçeteli veya reçetesiz tedaviler ve merhem, sabun, jel gibi ürünler fiyat bilgisi amaçlı paylaşılmaktadır. Sadece doktorunuzun reçete ettiği şekilde kullanınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir