Çırağan Sarayında Düğün Fiyatları 2023

Çırağan Sarayında Düğün Fiyatları 2023
0

Çırağan Sarayında Düğün Fiyatları 2023

Çırağan sarayında düğün fiyatları 2023 yılında değişti. Değişen fiyatlar Çırağan Sarayında benzersiz bir düğün yapmayı planlayan tüm vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Çırağan sarayı ünlülerin düğün yapmayı tercih ettiği en popüler adreslerden biridir. Herkes buranın güncel fiyat aralıklarını merak ediyor.

Çırağan sarayında düğün yapma tutarı ortalama 20 Bin TL ile 350 Bin TL arasında değişiyor. Ancak bu fiyata ek hizmet ücretleri dahil değildir. Kalem kalem fiyatları listelemek gerekirse de;

  • Kişi başı yemek ücreti 650 TL
  • Orkestra için talep edilen tutar 50 Bin TL (Tercih edeceğiniz sanatçının popülerliğine göre fiyatları değişecektir.)
  • Kamera hizmeti için 7.000 TL 

Ek hizmetler ve alanı kiralama için talep edilen en güncel fiyatlar yukarıda yer verdiğimiz gibidir. Bu fiyatlar sürekli değişkenlik gösteriyor. Bu nedenle hizmet almadan önce direk irtibata geçerek güncel fiyatlar hakkında bilgi almanızı tavsiye ediyoruz.

Çırağan Sarayı’nda Düğün Fiyatı 2021

Çırağan Sarayı’nda düğün fiyatı 2021 yılında bu yıla nazaran çok daha düşüktü. Yemekli ve yemeksiz şekilde sunulan fiyatları 2023 yılında ise adeta dudak uçuklatıyor. 2021 yılında yemeksiz kiralama ücreti ortalama 3 Bin TL civarından başlayarak yükseliyor. 

Eğer yemekli kiralanacaksa kişi başı ek yemek ücreti 2021 yılında 10 ile 30 TL arasında değişiyordu. Bu fiyatlar hafta içi için geçerlidir. Hafta sonu kiralama ücreti 5 Bin TL civarından başlayarak yemek için se kişi başı 30 TL ile 50 TL arasında ücret talep ediliyordu.

Çırağan Sarayı Kapasite

Çırağan sarayı kapasite detayları hem misafir hem de otopark açısından araştırılıyor. Güncel olarak otopark kapasitesi en fazla 50 araçlık olarak aktarılmıştır. Yani 50 araçtan daha fazlasını park edecek alan bulamıyorsunuz. Misafir kapasitesi ise 300 kişi ile 400 kişi arasında değişiyor.

Çırağan Sarayı Yemekli Fiyatları 2023

Çırağan sarayı yemekli fiyatları 2023 yılında kişi başı üzerinden hesaplanıyor. Ayrıca hafta içi ya da hafta sonu olmasına göre de fiyatlar değişiyor. 2023 yılında kişi başı yemek için talep edilen net tutar 650 TL civarında yansıyor. Alacağınız ek hizmetler de bu fiyatlara dahil değildir.a

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir