2023 BMW 5.30i Xdrive Fiyatları

2023 BMW 5.30i Xdrive Fiyatları
0

Yeni nesil teknolojiyi ve otomobil şıklığını bir araya getiren BMW 5 serisi ile beğenilerin odağında yer alıyor. 2023 yılında yeni BMW 5.30i Xdrive otomobil modellerini piyasaya sürmesi büyük yankı uyandırdı. Oldukça zarif ve şık görünen araçlar dış cephe konusunda sınıftan geçti diyebiliriz. Araçların iç özellikleri de en gelişmiş teknolojiyi kullanıcılarına sunması bakımından ilgi görüyor. Hem görsel bir albeni sağlayan hem de oldukça donanımlı olan 2023 BMW 5.30i Xdrive fiyatları fazlasıyla merak ediliyor. Bu konudaki net açıklamayı yakın zamanda BMW gerçekleştirdi. Bu bağlamda markanın Sedan Xdrive 5.30i araç modellerini satın alabileceğiniz fiyatlandırmayı görebilirsiniz. Hem Luxury Line hem de M Sport modellerinde büyük yenilikler bulunuyor.

BMW 5.30i Xdrive Otomobil Modelleri

Sıra dışı özelliklere sahip olan BMW 5.30i Xdrive Sedan araç modelleri araba tutkunları tarafından yoğun ilgi görüyor. Henüz 2023’nin ilk yarısındayken 5.30i Xdrive modelleri için büyük bir talep var diyebiliriz. Özlü bir yenilik ile müşterilerinin karşısına geçen BMW yeni model araçlarıyla piyasayı hareketlendirmeyi başarıyor. Elektrikli araç yolculuğunu mümkün kılan yeni araçlarıyla BMW 5.30i Xdrive otomobil modelleri ikiye ayrılıyor. Luxury Line ve M Sport otomobil modelleri aynı zamanda BMW 5 serisinin tüm araç modellerinde bulunuyor. Çok daha kapsamlı ve donanımlı nitelikleriyle beraber 2023 BMW 5.30i Xdrive fiyatları da merak konusudur. Fiyat performans açısından değerlendirildiğinde iki model için de en uygun meblağlar sunuluyor diyebiliriz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : 2023 BMW 5.20i Fiyatları

2023 BMW 5.30i Xdrive Sedan Luxury Line Özellikleri

BMW 5.30i Xdrive Sedan Luxury Line araç özellikleri ilgili kullanıcılar tarafından fazlasıyla merak ediliyor. 2021 üretimi olan araçlara nazaran 2023 modellerde daha fazla nitelik yer alıyor. Hem atletik hem de estetik bir dış tasarıma sahip olan modelde albeni olmasına rağmen sade bir görünüm söz konusu. Aynı zamanda iç tasarım bakımında da modern ve işlevsel nitelikler bulunuyor. Ayrıca aracın içerisinde sürüş asistan sistemleri bulunduğu için de sürücüye kullanım konforu ve kolaylığı da sağlıyor. BMW 5.30i Xdrive Sedan Luxury Line otomobiller bu nedenle fazlasıyla işlevsel kategoride yerini alıyor.

2023 modelinde de aracın şanzımanı otomatik şekilde karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra yakıt tipi olarak Mild Hybrid – Benzin tercih ediliyor. Araçların motor hacmi ise 1998 cc şeklinde ifade ediliyor. Üstelik 252 bg oranına kadar motor gücü olması modelin ne denli yüksek bir kapasiteye sahip olduğunu da gösteriyor. Bu bakımdan değerlendirildiğinde 2023 BMW 5.30i Xdrive fiyatları tüm talepleri en iyi şekilde karşılıyor.

2023 BMW 5.30i Xdrive Sedan M Sport Özellikleri

2023 BMW 5.30i Xdrive Sedan M Sport araç modeli Luxury Line modeline göre daha sportif bir işleve ve görünüme sahiptir. Aynı zamanda ufak da olsa nitelik farklılıkları olduğundan 2023 BMW 5.30i Xdrive fiyatları konusunda farklılık söz konusudur. Piyasaya sürülen 5.30i M Sport modelini incelediğimizde yakıt tüketimi lt/100km için 7.3 olarak belirtiliyor. Aynı zamanda bu model araçlarda hassas sürüş dinamikleri kullanıldığı için de sürücü konforu en iyi şekilde sağlanıyor.

Yeni nesil teknolojiyi en iyi şekilde otomobillerinde değerlendiren BMW, bu araç modelinde de sürüş asistan sistemleri sunuyor. Böylece hem iş hem de eğlence maksadıyla sürüş asistanlarınızı aracı sürerken kullanabilirsiniz. Maksimum güvenlik düzeyine sahip olan M Sport aynı zamanda birinci sınıf sürüş konforunu da garanti bir şekilde sunuyor. Birincil sınıf otomobiller kategorisine giren 2023 BMW 5.30i Xdrive fiyatları bakımından tam bir fiyat performans ürünüdür.  

BMW 5.30i Xdrive Sedan Luxury Line 2023 Fiyatları

Yeni BMW 5.30i Xdrive Sedan Luxury Line 2023 fiyatları ilgili müşteriler ve araç severler tarafından merak ediliyor. Bu kapsamda yakın zamanda liste açıklaması yapan BMW, fiyat konusunda makul davrandı. Sedan Luxury Line modellerinde 2023 yılında fiyat için 2.392.100 TL belirliyor. Ancak 2023 BMW 5.30i Xdrive fiyatları ülkedeki enflasyon oranına göre değişiklik de gösterebilir. Bu nedenle aracı almayı planlıyorsanız öncesinde fiyat araştırması yapabilirsiniz. Aynı zamanda aracın tüm özelliklerini keşfetmek için deneme sürüşü de gerçekleştirebilirsiniz. Böylece BMW 5.30i Xdrive modellerinin tüm konforunu yakından görebilirsiniz.

BMW 5.30i Xdrive Sedan M Sport 2023 Fiyatları

Göz alıcı ve üstün görümüyle dikkat çeken BMW 5.30i Xdrive Sedan M Sport 2023 yapımı modelleriyle de ilgi görmeye devam ediyor. Aynı zamanda 2023 BMW 5.30i Xdrive fiyatları da oldukça makul bir şekilde müşterileri karşılıyor. Bir otomobilde olması gerekenden çok daha fazlasına sahip olan bu araçlarda yeni standartlar müşterilere sunuluyor. Ayrıca modelin böbrek ızgara şeklinde de daha estetik bir görünüm söz konusu. Yapılan model yenilikleriyle birlikte 2023 yılının BMW 5.3i Xdrive M Sport modeli oldukça beğeni topluyor. Yaşanan enflasyon durumlarına bağlı olarak araç fiyatında değişiklik yaşanabilir. Ancak mevcut fiyatlandırma olarak araç için 2.436.800 TL belirtiliyor.  

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir