2023 BMW 5.20i Fiyatları

2023 BMW 5.20i Fiyatları
0

Başarılı bir Alman araç markası olan BMW, 2023 yılında da sevenlerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Birçok farklı araç serisiyle yoğun bir talep gören marka, otomobiller konusundaki başarısını kanıtlıyor. Özellikle de BMW 5 serisinde otomobil tutkunlarını oldukça kapsamlı modeller karşılıyor. Eğer donanımlı bir otomobil almayı planlıyorsanız tercihinizi BMW 5.20i serisinden yana kullanabilirsiniz. Çeşitli nitelikleri ve özellikleri bünyesinde bulunduran bu araç modelleri 2023 yapımlarıyla daha fazla ilgi görmeye başladı.

2021 yılı BMW 5.20i modellerinin yanı sıra 2023 BMW 5.20i fiyatları merak edilir oldu. Bu konuda yakın zamanda fiyat listesi açıklayan BMW, şimdiden 5.20i modellerinde ciddi bir satış oranına sahip diyebiliriz. Peki, 2021 modellerine göre 5.20i araçlardaki 2023 yılına ait fiyat değişikliği nasıl şekillendir? Bu konuda detaylı bilgileri yazımızın devamında sizlere açıkladık.

Yeni BMW 5.20i 2023 Araç Modelleri

BWM farklı otomobil serileriyle karşımıza çıkan popüler araç markalarından biridir. Otomobillerdeki fonksiyonlar araç kullananlar tarafından fazlasıyla beğeni topluyor. Özellikle de 5.20i serisinde yer alan araç modelleri son dönemlerin en çok tercih edilenleri arasında yer alıyor. Yeni BMW 5.20i modelleri kapsamında Sedan Luxury Line ve Sedan M Sport araçları bulunuyor. Kullanıcılarına sunmuş oldukları donanım sayesinde konforlu bir araç kullanımı söz konusu. Üstelik Motor hacmi ve motor gücü bakımından da eskiye nazaran çok daha gelişmiş bir oran mevcut.

Yeni BMW 5.20i Sedan Luxry Line modelinde göz alıcı bir mavi tonu tercih edilmiş. Aynı renk tonu ile 5.20i serisinden Sedan M Sport bulunuyor. İki model arasında bazı farklılıklar olsa da genel anlamda istenilen performansı iki otomobilden de almanız mümkün. Dilerseniz BMW ile irtibata geçerek deneme sürüşü dahi yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda 2023 BMW 5.20i fiyatları konusunda da kolayca bilgi alabilirsiniz.

BMW 5.20i Sedan Luxury Line 2023 Araç Özellikleri

Konforu ve lüksü bir arada tutan BMW 5.20i Sedan Luxury Line özellikleri bakımından da fazlasıyla dikkat çekiyor. Otomatik şanzımana sahip olan araçta yakıt olarak benzin kullanılıyor. Aynı zamanda motor hacmi de 1597 cc şeklinde ifade ediliyor. Bunun yanı sıra motor gücü 170 bg olarak önceki yıla nazaran daha yüksek bir değere sahip. Yakıt tüketimi ise 100 kilo metre için 7.1 Litre değerindedir. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra BMW 5.20i Sedan Luxury Line modelinin araç içi özellikleri ve estetik görünümü de beğeniliyor. Özellikle de parlak krom kaplamasıyla Luxury Line otomobil modelinde şıklığı ve spor görünümü yakalayabilmeniz mümkün. Bu bağlamda 2023 BMW 5.20i fiyatları Sedan Luxury Line tutkunları tarafından merak ediliyor.

BMW 5.20i Sedan M Sport 2023 Araç Özellikleri

Daha sportif bir görünümle araç sahiplerini karşılayan BMW 5.20i Sedan M Sport modeli de sıklıkla tercih edilenler arasında bulunuyor. Araç özellikleri incelendiğinde ise Sedan Luxury Line modeliyle benzerlik gösteriyor. Şanzıman türü ve yakıtın benzin olması, Luxury Line araçlarla aynı nitelikleri taşıyor. Modelin motor gücü de 170 bg şeklinde ifade edilirken yakıt tüketimi için 7.1 lt/100km belirtiliyor. Ancak 2023 BMW 5.20i fiyatları Luxury Line ve M Sport modellerinde farklı bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Laserlight ön farlar ve led arka farklara sahip olan 5.20i Sedan M Sport, otomobil şıklığını yansıtan modeller arasında. Bu bağlamda BMW 5 serisi araçları hem zarif hem de sportif bir görünümle bizleri karşılıyor. Üstelik iç tasarımda da aracın deri direksiyonu estetik görünümü destekler nitelikte. Luxury Line modelinde de bulunan bir diğer araç özelliği ise akıllı telefon entegrasyonuna sahip bir sürücü ekranının olması. Oldukça kullanışlı ve teknolojik bir araç modelleri olduğundan 2023 BMW 5.20i fiyatları merak konusu diyebiliriz.

Yeni BMW 5.20i Sedan Luxury Line 2023 Fiyatları

Mat krom dış cephe yapısıyla görenlerin ilgisini çeken yeni BMW 5.20i Sedan Luxury Line fiyat bakımdan merak ediliyor. BMW’nin paylaşmış olduğu fiyat listesine bakıldığında 2023 Luxury Line 1.575.000 TL olarak karşımıza çıkıyor. Birinci sınıf sürüş konforu sağlayan bu modeller fiyat performans açısından uygun bir fiyata sahip. 2023 BMW 5.20i fiyatları bir önceki seneye oranla artış gösterse de yeni özellikleri kapsadığından dolayı ciddi bir fiyat farkı oluşturmuyor.

Yeni BMW 5.20i Sedan M Sport 2023 Fiyatları

Sedan M Sport modeller çok daha spor bir iç tasarıma ve dış görünüme sahipler. Bu doğrultuda bir spor arabanın taşıdığı tüm nitelikleri de bulunduruyor. Fiyat bakımından Luxury Line modeline göre biraz daha yüksektir. Ancak iki model arasındaki fark göz önüne alındığında oldukça normal bir fiyatlandırmadır. 2023 BMW 5.20i fiyatları kapsamında M Sport model araçlar 1.605.400 TL piyasaya fiyatına sahiptir. Enflasyon oranlarına bağlı olarak fiyatlarda yıl içinde değişiklik görmeniz muhtemeldir. Ancak genel olarak baktığımızda yeni BMW 5.20i fiyatları oldukça makul bir düzeydedir.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir