Bim Yufka Fiyatları 2023 – Bim Böreklik Baklavalık Yufka Fiyatı

Bim Yufka Fiyatları 2023 – Bim Böreklik Baklavalık Yufka Fiyatı
0

Bim Yufka Fiyatları 2023

Bim yufka fiyatları 2023 markasına göre değişiyor. Günlük olarak yufka türlerinin tamamına sürekli zam uygulandığını söyleyebiliriz. Özellikle de BİM marketlerde bulabileceğiniz yufkaların fiyatları her gün değişebilir. Bu nedenle satın almak isteyen vatandaşlar güncel fiyatlarını yakından takip ediyor. 2023 yılında BİM şubelerinde bulabileceğiniz yufka seçeneklerinin fiyatları ise şu şekilde yansıyor;

  • BİM Market Yufka 1 KG Fiyatı: 19 TL
  • BİM Market Connex Üçgen Yufka 360 Gram Fiyatı: 11 TL 
  • BİM Market Connex Günlük Yufka 1 Kg Fiyatı: 14 TL 
  • BİM Market Connex Üçgen Yufka 350 Gram Fiyatı: 12TL  
  • BİM Market Unlum Baklavalık Yufka Fiyatı 800 Gram Fiyatı: 16 TL 

Bim şubelerinde Unlum ve Connex markalı taze paketli yufkalar satılıyor. Her iki marka için sunulan en güncel fiyatlar yukarıdaki gibidir. Ancak bu fiyatların her gün değişebileceğine göz önüne alarak BİM şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Bimde Baklavalık Yufka Fiyatları 2023

Bimde baklavalık yufka fiyatları 2023 yılında ne kadar oldu sorusu vatandaşlar tarafından internette araştırılıyor. Baklava yapmak için satılan hazır yufka alternatifleri BİM market şubelerinde mevcuttur. Dilediğiniz BİM market şubesine giderek her zaman satın alabilirsiniz. Genel olarak Connex ve Unlum marka yufkalar satılıyor. Baklavalık seçenekleri için güncel fiyatlar ise şöyledir;

  • BİM Market Unlum Baklavalık Yufka Fiyatı 800 Gram Fiyatı: 16 TL 
  • BİM Market Baklavalık Yufka 1 KG Fiyatı: 19 TL

Yer verdiğimiz fiyatlar kampanya dönemlerinde daha cazip yansıyor. Ayrıca günden güne fiyat etiketleri de değiştiği için mutlaka BİM market şubelerini ziyaret ederek incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Bim Connex Yufka Fiyatı 

Bim connex yufka fiyatı yufkanın gramına v e türüne göre değişiyor. Connex yufka markasının ürünlerine sadece BİM şubelerinden ulaşabilirsiniz. Çünkü BİM marketlere özel üretim yapıyor. BİM’lerdeki güncel Connex yufka fiyatları ise kısaca şöyledir;

  • BİM Market Connex Üçgen Yufka 360 Gram Fiyatı: 11 TL 
  • BİM Market Connex Günlük Yufka 1 Kg Fiyatı: 14 TL 
  • BİM Market Connex Üçgen Yufka 350 Gram Fiyatı: 12TL  

Fiyat aralığı dönemsel olarak değişebilir. Lezzetli , taze ve cazip fiyatları yufka satın almak istiyorsanız tercihinizi BİM Connex yufka markasından yana kullanabilirsiniz.

Bim Unlum Baklavalık Yufka Fiyatı 

Bim Unlum baklavalık yufka fiyatı sürekli değişiyor. Bu nedenle de satın almak isteyen vatandaşlar en güncel fiyat etiketlerini yakından takip ediyor. Unlum markasının yufkaları hem taze hem de cazip fiyatlı olduğu için tercih ediliyor. Baklavalık Unlum marka yufka fiyatı ise 16 TL olarak yansıyor. Ancak bu fiyat her an değişebilir. 

Bim Üçgen Yufka Fiyatı 2023

Bim üçgen yufka fiyatı 2023 yılında zam alarak güncelleniyor. Üçgen hazır kesim yufka seçenekleri Unlum ya da Connex markalarına ait olarak satışa sunuluyor. BİM’deki üçgen yufka fiyatları ise 11 TL ile 16 TL aralığında farklılık gösteriyor.

Connex Üçgen Yufka Kaç Adet

Connex üçgen yufka kaç adet ve kalori değeri nedir sorularına da sıkça cevap aranıyor. BİM’de yer alan Connex marka üçgen yufkanın bir paketinde ortalama 24 adet yer alıyor. 100 gram içerisindeki besin değerleri ise şu şekildedir; 267 kalori, 0 yağ, 0 doymuş yağ ve 0,8 şeker  olarak yansır. 

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir