Bim Yağ Fiyatları 2023 (5 litrelik Sole Ayçiçek Yağı)

Bim Yağ Fiyatları 2023 (5 litrelik Sole Ayçiçek Yağı)
0

Bim ayçiçek yağı tüketiciler tarafından sıkça tercih edilen bir üründür. Uygun fiyatlı oluşuyla ve kalitesiyle beğenilen Bim Sole ayçiçek yağı tüketiciler tarafından tavsiye edilir. Diğer marketlere göre daha uygun fiyatlı olan Sole ayçiçek yağı 1, 2 ve 5 litrelik şeklinde satılır. Bim Sole ayçiçek yağı ambalajıyla ve bütçeye uygun oluşuyla beğenilir. Kızartmalarda, tencere yemeklerinde veya çeşitli hamur işlerinde tercih edilen bir ayçiçek yağı olduğu söylenebilir.

Organik ayçiçeklerinden üretilen bu ürün sağlığa oldukça faydalıdır. İçerisinde herhangi bir zararlı madde bulunmayan bu ürün gönül rahatlığıyla tüketilebilir. Sağlığa faydasıyla ve lezzetiyle beğenilen Bim ayçiçek yağı fiyatları her bütçeye uygundur. 1 litrelik Bim Sole ayçiçek yağı 25,90 TL’dir. 2 Litrelik Bim Sole ayçiçek yağı 49,90 TL’dir. 5 litrelik Bim Sole ayçiçek yağı 109,00 TL’dir. Diğer ayçiçek yağı markalarına göre oldukça uygun bir fiyat aralığına sahip bir ürün olduğu söylenebilir.

Bim Sole Ayçiçek Yağı Fiyatları

Bim’de Salı ve Cuma günleri yapılan indirim günlerinde daha ucuz fiyatlarda veya indirimli şekilde Sole ayçiçek yağını alabilmek mümkündür. 1,2 ve 5 litrelik miktarlarda olan bu ürün uzun süre kullanılabilir. Yapısı çok akışkan olmayan bu ürün yemeklerinize lezzet kattığı gibi bütçenizi de korur. Severek kullanabileceğiniz markanın bu ayçiçek yağı ihtiyacınızı karşılayabilir.

1 KG Sole Yağ Fiyatı AYÇİÇEK YAĞI 25,90 TL
2 KG Sole Yağ Fiyatı AYÇİÇEK YAĞI 49,90 TL
5 KG Sole Yağ Fiyatı AYÇİÇEK YAĞI 109,00 TL

Geçen yıla göre Bim ayçiçek yağı fiyatları az miktarda değişmiştir. Geçen sene 5 litrelik Sole ayçiçek yağı 90-95 TL arasında fiyatı olan bu ürün bu yıl 109,00 TL olarak satışa sunulmaktadır. Birçok ayçiçek yağı markasına göre oldukça uygun fiyata sahiptir. Bundan dolayı oldukça rağbet gördüğü söylenebilir. Kullananlar tarafından beğenilen ve ihtiyacı olan herkese tavsiye edilen Bim Sole ayçiçek yağını herkes satın alıp kullanabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : BİM 2 KG, 5KG, 10 KG UN FİYATI 

Uygun Fiyatlı Bim Sole Ayçiçek Yağı

Bim’de satılan ayçiçek yağı markası olan Sole tüketiciler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Oldukça uygun fiyatlı olan markanın bu ayçiçek yağı birden fazla litre seçeneğiyle müşterilere sunulmaktadır. İhtiyaca uygun olan yağ satın alınabilir. Ayçiçek yağı fiyatları geçen yıldan bu yana herkesin cebini yakmaktadır. Fakat 2023 yılının başlarından bu yana ayçiçek yağı fiyatları geçen seneye göre çok fazla artmamış, hatta bazı markaların ayçiçek yağlarında düşüş görülmüştür. Bu markalardan birisi de Bim’de satılan Sole markasının ayçiçek yağıdır.

1, 2 ve 5 litrelik şeklinde satılan bu ayçiçek yağlarında geçen senenin son aylarına göre çok fazla artış yaşanmadığı görülmüştür. Müşteriler tarafından rağbet gören Sole markasının ayçiçek yağı Bim aktüel kataloglarından takip edilebilir. Bim yağ fiyatlar ayçiçek yağı her bütçeye hitap ettiğinden dolayı sıklıkla tercih edilir. Kaliteli, kullanışlı ve ekonomik olan bu markanın bu ürünü geçen sene ve bu sene sıkça satın alınmıştır.

Ayçiçek yağı fiyatlarındaki artıştan dolayı pek çok insan ucuz ayçiçek yağı satın almak için Bim’ i tercih etmiştir. Bu durum Sole markasının yükselmesine ve tanınmasına neden olmuştur. Pek çok ayçiçek markasına nazaran daha ucuz ve ekonomik olan markanın bu ürünü kullananlar tarafından beğeni toplar. Pek çok markanın ayçiçek yağı Sole markasının ayçiçek yağı fiyatının neredeyse iki katıyken, bu markanın ayçiçek yağı uygun fiyatlı oluşuyla dikkat çekmiştir.

Ekonomik Sole Ayçiçek Yağı

Bim tarafından düzenlenen Salı ve Cuma indirimlerinde Sole ayçiçek yağını daha uygun fiyatlarla satın almak mümkündür. Bu günlerde Sole markasının 1, 2 ve 5 litrelik tüm ayçiçek yağlarında çeşitli indirimleri görebilmek mümkündür. Tüketiciler tarafından beğenilen Sole markasının ayçiçek yağı Bim’ den başka hiçbir markette satılmamaktadır. Sadece Bim’ den satın alabileceğiniz bir marka olduğu söylenebilir.

Ayçiçek yağı fiyatları geçen yıldan bu yana oldukça pahalıdır. Bu durum pek çok kişi tarafından hoş olarak karşılanmamıştır. Bundan dolayı birçok insan uygun fiyatlı ayçiçek yağı arayışına girmiştir. Bu süreçte çoğu insanın alışveriş yaptığı ve uygun fiyatlarıyla dikkat çeken Bim’de Sole markasının ayçiçek yağı ekonomik olmasıyla ilgi toplamıştır. Şu anda da pek çok ayçiçek yağı markasına kıyasla daha ucuz olan bu markanın ayçiçek yağı tüketiciler tarafından satın alınmaktadır.

Geçen yıla kıyasla Bim’ de yağ fiyatları 2023 yılında çok fazla artmadığı söylenebilir. Müşteriler tarafından sıkça satın alınan ve pek çok kişiye tavsiye edilen markanın bu ürünü ekonomiktir. Sole ayçiçek yağının 5 litrelik ürünlerinde değil 1 ve 2 litrelik ayçiçek yağlarının fiyatlarında da çok fazla bir artış görüldüğü söylenmeyebilir. Ev ekonomisine katkıda bulunan, sağlıklı ve lezzetli olan Sole ayçiçek yağını merak eden herkes deneyebilir. Ev bütçesini korumak isteyen herkes markanın bu ürününü satın alabilir.

Bim Sole Ayçiçek Yağı 2023 Fiyatları

Bütçesine uygun ayçiçek yağı satın almak isteyen herkes Bim’ de satılan Sole markasının Ayçiçek yağını tercih eder. Ayçiçek yağlarının fiyatlarında yaşanan artıştan dolayı uygun fiyatlı, bilinen ayçiçek yağı markalarına ilgi artmaktadır. Bim’de satılan Sole markasının ayçiçek yağı her cebe uygun olduğu için ilgi çeken bir ayçiçek yağı markası haline gelmiştir.

Bim yağ fiyatları 2023 (5litrelik Sole Ayçiçek Yağı) 109,00 TL olmasıyla tercih edilen bir üründür. 5 litrelik Sole ayçiçek yağının yanı sıra 1 ve 2 litrelik ayçiçek yağları da oldukça uygundur. 1 litrelik Sole ayçiçek yağı 25,90 iken, 2 litrelik Sole ayçiçek yağı 25,90 TL’dir. Plastik ambalajlarda satılan markanın bu ayçiçek yağı hafif yapılıdır. Ayrıca plastik ambalajda olması kullanım pratikliği sunmaktadır.

Hem uygun fiyatlı hem pratik bir şekilde kullanılabilen hem de sağlıklı olan Sole markasının bu ayçiçek yağı müşteriler tarafından beğenilmektedir. Ev ekonomisini katkıda bulunmak isteyen herkes Sole ayçiçek yağını satın alabilir. Fiyat güncellemelerinden çok fazla etkilenmeyen Sole ayçiçek yağının fiyatlarında çok fazla artış görüldüğü söylenemez. Ekonomik olan Sole ayçiçek yağı fiyatları her cebe uygundur. İhtiyacı olan herkes markanın bu ayçiçek yağından satın alabilir.

Ev Bütçesine Uygun Sole Ayçiçek Yağı

Bim aktüel kataloglarından takip edebileceğiniz Sole ayçiçek yağının fiyatlarının geçen seneye kıyasla sadece 5-6 TL arasında değiştiği söylenebilir. Pek çok ayçiçek yağı markasına göre daha uygun fiyatı olan markanın ayçiçek yağının, geçen seneden bu yana az miktarda zam yapılan ürünlerden biri olduğu söylenebilir. Bim’de yağ fiyatları pek çok market ve zincir markete göre daha ucuzdur. Sole marka 5 litrelik ayçiçek yağı geçen seneden beri oldukça uygun fiyatlı bir markadır. Bundan dolayı ayçiçek yağı markaları arasında sıkça tercih edilmektedir.

Birçok ayçiçek yağı markası içinden öne çıkan Sole markası ayçiçek yağı uygun fiyatlı oluşunun yanı sıra doğal içeriğiyle de sevilir. Piyasada çok meşhur ayçiçek yağı markalarıyla neredeyse aynı kıvam ve lezzette olan bir üründür. Hem lezzetiyle ve yapısıyla hem de ucuzluğuyla son zamanların dikkat çeken markalarından biri haline geldiği söylenebilir. 2021 yılından bu yana ayçiçek yağı fiyatlarında yaşanan artıştan dolayı uygun fiyatlı ayçiçek yağları kategorisinde yer alan Sole 5 litrelik ayçiçek yağı, tüketiciler tarafından ucuz ayçiçek yağı arayanlara tavsiye edilir. Bim aktüel kataloglarından, çeşitli uygulama ve internet sitelerinden Sole 5 litrelik ayçiçek yağının fiyatı takip edilebilir.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir