Bim Tavuk Döner Fiyatı 2023 – Tavuk Döner, Et Döner Fiyatı

featured
0

Bim Tavuk Döner Fiyatı 2023

Bim tavuk döner fiyatları 2023 yılı içerisinde sürekli değişmeye devam ediyor. Değişen güncel fiyatları ise vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Paketli halde hazır ve ısıtılmış dana ya da tavuk döner seçenekleri tüm BİM market şubelerinde satılıyor.

Satılan tavuk dönerlerin fiyatları ise gramına ve markasına göre değişiyor. En güncel BİM market tavuk döner fiyatı şöyledir;

  • BİM Market Emin Dana Kuzu Döner 2023 Fiyatı: 30 TL
  • BİM Market Piliç Döner 2023 Fiyatı: 24 TL
  • BİM Market Piliç Köfte 2023 Fiyatı: 24 TL

Herhangi bir işlem yapmadan sadece ısıtarak anında tüketebileceğiniz döner seçenekleri için BİM’de sunulan fiyatlar bu şekildedir. Nitekim, fiyatların sürekli değişebileceğini unutmamanız gerekir.

Bim Piliç Döner Fiyatları 2023

Bim piliç döner fiyatları 2023 yılı içerisinde birçok kez değişti. Hala sürekli güncel tavuk eti fiyatlarına göre değişmeye devam ediyor.

  • BİM market piliç döner fiyatı 24 TL’dir.

Bigrill, Emin ya da diğer marka seçeneklerine bağlı olarak da fiyatlar değişebiliyor. Bu nedenle de eğer satın alacağınız gün tavuk dönerin ne kadar olduğunu merak ediyorsanız en yakın BİM market şubesini ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Bim Bigrill Tavuk Döner Fiyatı 2023

Bim Bigrill tavuk döner fiyatı 2023 yılının Nisan ayında ortalama 24 TL civarında satışa sunuluyordu. Ancak bu fiyat sürekli değişkenlik gösteriyor. En güncel haliyle fiyatının 28-30 TL bandında değiştiğini söylemek mümkündür.

Bigrill marka tavuk döner seçenekleri lezzet ve fiyat açısından sıkça tercih ediliyor. Bu nedenle de fiyatlarına BİM şubelerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Bim Emin Tavuk Döner Fiyatı 2023

  • Bim Emin tavuk döner fiyatı 2023 yılında ortalama olarak 25 TL civarındadır.

Emin markalı et ürünleri sıkça tercih ediliyor. Çünkü hem lezzetli hem de diğer et markalarına göre daha cazip fiyatlıdır. Hatta BİM market şubelerinde en çok tercih edilen markalardan biri olduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır.

Bim Acılı Piliç Kebap Fiyatı 2023

Bim acılı piliç kebap fiyatı 2023 ne kadar sorusunun yanıtı markasına ve ürünün gramına göre değişiyor. Ancak Bİm market şubelerinde sadece Lezita markasına ait acılı piliç kebap ürünleri satılıyor.

  • Lezita marka acılı piliç kebap için paket fiyatı ortalama 22 TL civarında seyrediyor.

Bu fiyat sabit olmayıp sürekli değiştiği için en yakın BİM market şubesine giderek fiyat okutabilirsiniz. 

Bim Et Döner Fiyatı 

Bim et döner fiyatı ne kadar oldu, hangi marka et dönerler satılıyor gibi sorulara cevap arıyorsanız hemen detaylarını aktaralım. Bildiğiniz üzere BİM market şubelerinde çok sayıda et ürünü markasına yer veriliyor. Et döner paketli ürünler için Emin markası ön plana çıkıyor.

  • Emin dana kuzu et döner paket fiyatı en güncel haliyle 30 TL civarındadır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap