Bim Su Fiyatları 2023 – Bim Assu 1,5 LT, 5 LT Fiyatları

Bim Su Fiyatları 2023 – Bim Assu 1,5 LT, 5 LT Fiyatları
0

Bim Su Fiyatları 2023 

Bim su fiyatları 2023 yılında sürekli değiştiği için yoğun olarak araştırılıyor. BİM marketlerde küçük su, 1 litre, 1,5 litre ya da 5 litre gibi seçenekler mevcuttur. Tüm su seçenekleri için farklı marka alternatifleri de mevcuttur. Ancak vatandaşlar en çok da BİM markete özel olarak üretilen Assu markasının fiyatlarını araştırıyor. 2023 yılında en güncel fiyatları şöyle yansıyor;

  • Assu 5 Litre Su Fiyatı: 7,45 TL 
  • Assu 1.5 Litre Su Fiyatı 3,5 TL
  • Assu 500 ML Su Fiyatı: 1,45 TL 
  • Assu 12x 0.25 ML Su Fiyatı: 12 TL

Güncel BİM market su fiyatları yukarıda yer verdiğimiz şekilde yansıyor. Ancak bu su fiyatları için günlük bazda etiket değişiği için güncel fiyatlara ulaşmak üzere en yakın BİM market şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Özellikle de Aktüel ürün gamına giren su seçeneklerinde dönemsel indirimler olabiliyor.

Bim 5 LT Su fiyatı 2023 

Bim 5 LT su fiyatı 2023 yılında markasına ve kampanya dönemlerine göre değişiyor. Artırma kullanmayan herkes marketlerden 5 litrelik su seçeneklerini satın alıyor. En ucuz su markaları da BİM market şubelerinde TL sunulduğu için fiyatları merak ediliyor. Detayları şöyledir;

  • Bim market 5 LT su fiyatı : 8 TL

10 litrelik su seçenekleri BİM şubelerinin çoğunda mevcut değildir. İki adet 5 litrelik satın alsanız bile avantajlı fiyatlarla tasarruf edebilirsiniz.

Bim 10 LT Su Fiyatı 2023 

Bim 10 LT su fiyatı 2023 yılında en çok merak edilen soru olarak dikkat çekiyor. BİM market şubelerinde satışa sunulan su markalarının fiyatları diğer yerlere kıyasla çok daha caziptir. Bu nedenle de damacana almak istemeyen vatandaşlar su ihtiyacını BİM marketlerden gidermeyi tercih ediyor. 

Nitekim BİM market şubelerinin neredeyse tamamında 10 litrelik su ambalajı yoktur. Eğer 10 litre su almayı istiyorsanız 2 adet 5 Litrelik su satın alabilirsiniz.

  • 2 Adet 5 litrelik Bim market su fiyatı ortalama 15 TL olarak yansıyor.

Bim marketlerde sunulan güncel Assu marka su fiyatları listede yer verdiğimiz şekilde yansıyor.

Bim 12’li Su Fiyatı 

Bim 12’li su fiyatı sıkça merak ediliyor. 12’li su seçeneklerinin her biri 0,25 ml’dir. Toplu olarak Bim marketlerden satın alabilirsiniz. 12’li su fiyatlarının en güncel hali ise şöyle yansıyor;

  • Assu marka 12’li su fiyatı: 12 TL 

Assu marka 12’li su için en güncel fiyat bu yukarıda yer verdiğimiz şekilde yansıyor. Ancak bu fiyatlar sürekli değişkenlik gösterdiği için Bim şubelerini ziyaret ederek teyit etmeniz gerekiyor. Adet bazlı küçük su satın almak isterseniz de fiyatı 1 TL olarak yansıyor.

Bim 1,5 LT Su Fiyatı 

Bu fiyat suyun markasına ve kampanya dönemlerine bağlı olarak değişebiliyor.

  • Bim 1,5 LT Su Fiyatı : 3 TL

Güncel fiyatları öğrenmek için en yakın BİM şubesini ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü markadan bağımsız olarak su fiyatlarının etiketleri her gün değişebiliyor.

Bim Koli Su Fiyatları 

Bim koli su fiyatları yoğun bir şekilde merak ediliyor. Bu noktada özellikle 0,25 ml su seçenekleri koli bazlı satın alınıyor. 2023 yılında fiyatı ise en güncel haliyle şöyledir;

  • 12×0,25 ML Assu fiyatı: 12 TL

Bim su fiyatları 2023 yılında ne kadar oldu sorusunun yanıtını ayrıntılı olarak aktardık. Merak ettiğiniz diğer soruları yorum alanında bizimle paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir