Bim, Şok, A101 Lazanya Hamuru Fiyatı 2023 – Barilla Lazan

Bim, Şok, A101 Lazanya Hamuru Fiyatı 2023 – Barilla Lazan
0

Bim Lazanya Fiyatı 2023

Bim lazanya fiyatı 2023 yılında ne kadar oldu soruları sıkça merak ediliyor. Lazanya ildiğiniz üzere İtalyan mutfağına ait olan ve sevilerek tercihe dilen bir makarna seçeneğidir. BİM marketlerde de hazır paket halinde satışa sunuluyor. Yapılışı kolay ve bol lezzetli lazanya makarna seçenekleri için BİM’de sunulan fiyat aralığı şu şekildedir;

  • BİM Market Barilla Lazanya Hamuru-Makarna 500 Gram Fiyatı: 43 TL 

BİM market şubelerinden satın alabileceğiniz lazanyalar için birden fazla marka alternatifi bulunmuyor. Sadece Barilla markasına ait lazanya hamuru seçeneklerini BİM marketlerden satın alabilirsiniz.

A101 Lazanya Fiyatı 2023

A101 lazanya fiyatı 2023 yılında oldukça zamlandı. Bu nedenle de lazanya sever vatandaşlar fiyatlarını yakından takip ediyor. A101 market şubelerinde lazanya makarnasını yapabileceğiniz lazanya hamuru satışa sunuluyor. 500 gramlık paketlerde olan lazanya hamuru için en güncel 2023 fiyatı ise şu şekildedir;

  • A101 Market Giglio Makarna Lazanya 500 Gram Fiyatı: 25 TL

A101 marketlerde dönemsel olarak yapılan indirimlere denk gelirseniz bu fiyattan daha düşük fiyata satın alabilirsiniz. Ayrıca yer verdiğimiz fiyat zam oranlarına bağlı olarak her gün değişkenlik de gösterebiliyor. Bu nedenle sürekli kampanya dönemlerini ve fiyatları takip etmenizi öneriyoruz.

En İyi Lazanya Markası 

En iyi lazanya markası hangisi sorusu, lazanya sever vatandaşlar tarafından sıkça araştırılıyor. Lazanya bildiğiniz üzere İtalyan mutfağının bir ürünü olup makarna alternatifidir. Tadı ve görüntüsü Türk mutfağında yer alan makarnalardan oldukça farklıdır. 

A101, BİM ve ŞOK market zincirlerinde çeşitli markalara ait lazanya seçenekleri satışa sunuluyor. Bu markalar arasından en sevileni ise Barilla olarak dikkat çekiyor. Barilla makarna denince akla gelen ilk markalardan biridir. Hem lezzet hem de fiyat açısından sıkça cazip görülerek tercih ediliyor.

Bir Paket Lazanya Da Kaç Tane Var?

Bir paket lazanya da kaç tane var, paket içerikleri değişiyor mu gibi sorular araştırılıyor. Lazanya hamuru paketler halinde satışa sunuluyor. Genel olarak bir paket lazanya da 20 adet bulunuyor. Adet sayısı markaya bağlı olarak da değişkenlik gösterebiliyor.

Lazanya Hamuru Fiyatı 

Lazanya hamuru fiyatı her markada ve satış noktasında farklılık gösteriyor. Genelde lazanya sever vatandaşlar büyük market zincirlerinden lazanya satın almayı tercih ediyor. Bu marketlerde lazanya için sunulan fiyatlar ise şu şekildedir;

  • BİM Market Barilla Lazanya Hamuru-Makarna 500 Gram Fiyatı: 43 TL 
  • A101 Market Giglio Makarna Lazanya 500 Gram Fiyatı: 25 TL
  • ŞOK Market Barilla Lazanya Hamuru-Makarna 500 Gram Fiyatı: 41,5 TL 

Marketlerde sunulan 2023 en güncel lazanya fiyatları sıraladığımız şekildedir. Ancak bu fiyatlar sabit kalmadığı için sürekli takip etmenizi öneriyoruz. En yakın market zincirlerinin şubelerini ziyaret ederek net güncel lazanya fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir