Bim Puding Fiyatı 2023 – Daphne, Dr. Oetker Puding Fiyatı

featured
0

Bim Puding Fiyatları 2023

Bim puding fiyatları 2023 yılında sürekli güncelleniyor. Güncellenen en yeni fiyatlar vatandaşlar tarafından yoğun olarak merak ediliyor. Hazır puding ve toz puding olarak farklı seçenekler mevcuttur.

Ayrıca BİM market şubelerinde farklı marka pudingler sunuluyor. Fiyatlar markaya bağlı olarak da değişiyor. 2023 yılında sunulan en güncel puding fiyatları şu şekildedir;

 • BİM Daphne 125 gr. Toz Vanilyalı Puding Fiyatı: 5,5 TL
 • BİM Daphne 150 gr.  Toz Kakaolu Puding Fiyatı: 6 TL
 • BİM Daphne 150 gr.  Muzlu Puding Fiyatı: 3,5 TL
 • BİM Daphne150 gr.  Çikolatalı Puding Fiyatı: 4,5 TL
 • BİM Daphne 500 gr.  Hazır Puding Çikolatalı Fiyatı: 13 TL
 • BİM 196 gr. Dr. Oetker Kakaolu Puding Fiyatı: 13 TL

BİM market şubelerinde satışa sunulan puding fiyatları yukarıda yer verdiğimiz şekilde yansıyor. Ancak yer verilen fiyatlar her gün değişkenlik gösteriyor. Bu nedenle de BİM market şubelerini direkt olarak ziyaret ederek güncel fiyatlar hakkında bilgi almanızı öneriyoruz.

Bim Puding Markaları

Bim puding markaları Daphne ve Dr. Oetker olarak yansıyor. Daphne puding markası sadece BİM marketlere özel üretim yapıyor. Yani başka satış noktalarında bu markaya ait puding seçeneklerini satın almanız mümkün değildir. 

Her iki markanın hem toz hem de hazır hali satılıyor. Toz olanları evde kendiniz basit tarif uygulaması ile hazırlayabilirsiniz. Hazır olan puding seçeneklerinde ise aroma ve gramaj farkı söz konusudur.

Bim Daphne Puding Fiyatı 

Bim Daphne puding fiyatı 2023 yılında oldukça zam alarak değişti. Geçtiğimiz yıl 3,5 TL bandında satışa sunulan toz Daphne puding fiyatları bu yıl sürekli zam alarak güncellemeye devam ediyor. Tüm BİM market şubelerinde kolayca bulabileceğiniz Daphne markalı pudingler için en yeni fiyat aralıkları şu şekilde sunuluyor;

 • BİM Market Daphne 125 gr. Toz Vanilyalı Puding Fiyatı: 5,5 TL
 • BİM Market Daphne 150 gr.  Toz Kakaolu Puding Fiyatı: 6 TL
 • BİM Market Daphne 150 gr.  Muzlu Puding Fiyatı: 3,5 TL
 • BİM Market Daphne 150 gr.  Çikolatalı Puding Fiyatı: 4,5 TL
 • BİM Market Daphne 500 gr.  Hazır Puding Çikolatalı Fiyatı: 13 TL

Güncel Daphne markalı puding seçenekleri için sunulan fiyatlar yukarıdaki gibidir. Bu fiyatlar her an değişkenlik gösterebiliyor. Bu nedenle de BİM market şubelerini ziyaret ederek markaya ait en güncel fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bim Dr. Oetker Puding Fiyatı

Bim Dr. Oetker puding fiyatı vatandaşlar tarafından yoğun olarak merak ediliyor. Bildiğiniz üzere puding ürün grubu dendiği zaman akla gelen ilk markalardan biri Dr. Oetker olarak yansıyor.

Oldukça eski ve lezzetli ürünler sunan bir marka olduğu için tercih edildiğini söylemek mümkündür. BİM market şubelerinde de markanın puding alternatiflerine yer veriliyor. En güncel fiyat aralığı ise kısaca şu şekilde yansıyor;

 • BİM 196 gr. Dr. Oetker Kakaolu Puding Fiyatı: 13 TL

Dr. Oetker markası sadece kakaolu değil farklı aromalı seçenekler de üretiyor. Çilekli, vanilyalı, muzlu ve diğer tüm aroma seçeneklerini BİM market şubelerinin tamamında her zaman bulabilirsiniz.

Ayrıca dönemsel olarak BİM market şubelerinde yapılan aktüel ürün indirimleri kapsamında cazip fiyatlarla satın alma fırsatı da yakalayabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap