Bim Pizza Fiyatı 2023 – Lezzethane, Superfresh 4’lü Pizza Fiyatı

Bim Pizza Fiyatı 2023 – Lezzethane, Superfresh 4’lü Pizza Fiyatı
0

Bim Pizza Fiyatı 2023

Bim pizza fiyatı 2023 yılında değişti. Bim marketlerde dondurulmuş ürün kategorisinde sunulan pizzaların markaları değişiyor. Markalarına göre de fiyatları güncelleniyor. Pratik yemek seçeneklerinden biri olduğu için sıkça tercih edilen dondurulmuş pizzaların BİM market fiyatları şöyle yansıyor;

  • BİM Market 4’lü İnci Pizza 880 Gram Fiyatı: 27 TL
  • BİM Market 780 Gram Superfresh Pizza Fiyatı: 39 TL

Bİm market reyonlarında yerini alan dondurulmuş pizza seçenekleri için sunulan en güncel fiyatlar yukarıda yer verdiğimi gibidir. Bu fiyatlar günlük olarak zam alarak değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle her gün güncel fiyatları takip etmeniz gerekiyor.

Bim Superfresh Pizza Fiyatı 

Bim superfresh pizza fiyatı 2023 yılında oldukça zamlanarak değişti. Yükselen fiyatlardan sonra pizza sever vatandaşlar BİM market şubelerinde yeni pizza fiyatlarının ne kadar olduğunu merakla araştırıyor.

Superfresh markası bildiğiniz üzere dondurulmuş ürün kategorisinde öne çıkan öncü markalar arasında yer alıyor. BİM market şubelerinde aktif olarak satışa sunulan Superfresh pizza fiyatı şu şekilde yansıyor;

  • BİM Market 780 Gram Superfresh Pizza Fiyatı: 39 TL

Bu fiyat 2023 yılında hazırlanmıştır. Güncel fiyat olsa da her gün etiket fiyatlarının zamlardan ya da indirimlerden kaynaklı değiştiğini göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Bim 4’lü Pizza Fiyatı 

Bim 4’lü pizza fiyatı değişkenlik gösteriyor. Birden fazla dondurulmuş pizza markası sunan BİM marketlerde en çok Lezzethane markasının pizzaları tercih ediliyor. Fiyat ve lezzet bakımından daha avantajlı olduğu için tercih edildiğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Lezzethane markasına ait dondurulmuş pizzalar 240 gramlık ambalajlarda 4 adet şeklinde sunuluyor. 2023 yılında en güncel fiyatı ise şöyle yansıyor;

  • BİM market Lezzethane 4’lü pizza fiyatı: 40 TL
  • BİM Market 4’lü İnci Pizza 880 Gram Fiyatı: 27 TL

Lezzethane ve İnci markalı tüm dondurulmuş ürün seçenekleri hem fiyat hem de lezzet açısından avantaj sağlıyor. Bu nedenle de pizza sever vatandaşlar tercihini bu markaların dondurulmuş pizza seçeneklerinden yana kullanıyor. 

Güncel fiyatlar yukarıda sıraladığımız şekilde yansısa da değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle BİM market şubelerini ziyaret ederek en yeni fiyat etiketlerini gözden geçirebilirsiniz.

Bim Pizza Tavada Olur Mu? 

Bim pizza tavada olur mu, fırında mı pişirilmeli gibi sorular merak ediliyor. BİM marketlerde satışa sunulan dondurulmuş pizza seçenekleri hem lezzetli hem de pratik olduğu için çok tercih ediliyor.

Normal şartlarda satın aldığınız dondurulmuş pizzaları 180 derecelik önceden ısıtılmış fırında birkaç dakika bekletmeniz yeterli olacaktır. 

Nitekim fırın yoksa bunun yerine pizzaları tavaya koyup kapağını kapatarak birkaç dakika buharla pişmesini de sağlayabilirsiniz. Çünkü BİM dondurulmuş pizzalar önceden pişirilmiştir. Sadece ısıtılarak da kolayca tüketilebilir.

Bim Bir Tane Pizza Kaç Kalori? 

Bim bir tane pizza kaç kalori sorusu sıkça araştırılıyor. BİM market dondurulmuş pizza seçeneklerinin 100 gramında toplam 245 değerinde kalori mevcuttur.

Bu kalorinin besin değerleri ise değişkenlik gösteriyor. Ancak yüksek kalori barındıran ve kilo alımını tetikleyen gıda seçeneklerinden biri olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir