Bim Ketçap Mayonez Fiyatları 2023- Bol Bol Ketçap, Mayonez Fiyatı

Bim Ketçap Mayonez Fiyatları 2023- Bol Bol Ketçap, Mayonez Fiyatı
0

Bim Ketçap Mayonez Fiyatları 2023 

Bim ketçap ve mayonez fiyatları 2023 yılında değişerek sunuluyor. Her gün gıda ürünlerinin fiyatları değişebiliyor. Özellikle de BİM market zincirinde satışa sunulan gıda ürünlerinin tamamı için ürün etiket fiyatlarının günlük bazda değiştiğini söylemek mümkündür.

Bim markete özel üretilen Bol Bol marka ketçap ve mayonez ise en çok tercih edilen olarak dikkat çekiyor. Fiyatları ise 2023 yılında şu şekilde yansıyor;

  • Bol Bol Sade Ketçap Acılı/Acısız 1 Kg Fiyatı: 11 TL
  • Bol Bol Mayonez Fiyatı: 30 TL
  • Calvin 400 gram Ketçap Fiyatı: 14 TL

Bim market şubelerinde Tat ve benzeri ketçap mayonez markaları da mevcuttur. Ancak en ucuz ve lezzetli marka Bol Bol olduğu için fiyatları daha yoğun araştırılıyor.

Yer verdiğimiz fiyatlar güncel olsa da günlük olarak değişebilir. Bu nedenle de en yakın BİM market şubesini ziyaret ederek fiyat analizi yaparak teyit etmenizi öneriyoruz.

Bim Bol Bol Ketçap Fiyatı 2023 

Bim bol bol ketçap fiyatı 2023 yılında artış gösterdi. Acılı ve acısız seçenekleri bulunan Bol Bol ketçap markası sadece BİM market şubeleri için üretim yapıyor.

Lezzet ve fiyat açısından her bütçeye hitap ettiği için de yoğun olarak tercih ediliyor. Bu noktada tüm BİM market şubelerindeki en güncel Bol Bol ketçap fiyatı şu şekildedir;

  • Bol Bol Marka Acılı/Acısız 1 kg Ketçap Fiyatı: 13 TL’dir.

Yer verdiğimiz bu fiyat aktüel ürün ya da benzeri kampanya dönemlerinde daha düşük olabiliyor. Bu nedenle de en güncel fiyatlar için BİM market aktüel kataloğunu ya da direk şubeye giderek ürünleri takip etmeniz gerekir.

Bim Bol Bol Mayonez Fiyatı 2023

Bim bol bol mayonez fiyatı 2023 yılında artış gösterse de dönemsel olarak aktüel ürün kataloğunda indirimli şekilde sunuluyor.

Bol Bol markasının mayonezi hem lezzetli hem de cazip fiyatlıdır. Bu nedenle vatandaşlar fiyatlarını yoğun bir şekilde araştırıyor. En güncel haliyle fiyatları şu şekilde yansıyor;

  • Bol Bol Mayonez Fiyatı: 30 TL’dir.

Bazı dönemlerde bu fiyat indirime girebilir. Ya da zam alarak fiyatı yükselebilir. Bu nedenle de en güncel fiyatlara erişmek için en yakın BİM market şubesini ziyaret edebilirsiniz. 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir