Bim Kakao Fiyatı 2023 – Daphne Kakao Fiyatı

Bim Kakao Fiyatı 2023 – Daphne Kakao Fiyatı
0

Bim Kakao Fiyatı 2023

Bim kakao fiyatı 2023 yılında ne kadar oldu, zamlandı mı ve benzeri sorular yoğun şekilde araştırılıyor. Toz kakao seçenekleri pek çok tatlının yapımında kullanılıyor. BİM şubelerinde de kakao seçenekleri farklı marka alternatifleriyle satışa sunuluyor.

BİM şubelerinde bulabileceğiniz kakao seçenekleri için sunulan en güncel fiyatlar şu şekilde yansıyor;

  • Bim Market 100 Gram Daphne Kakao Fiyatı: 9,25 TL
  • Bim Market 160 Gram Daphne Kakao Fiyatı:11 TL

BİM şubelerinde sunulan Daphne marka kakao seçenekleri sadece BİM’e özel üretim yapıyor. Bunun yanı sıra BİM’lerde Doktor Ötker ve benzeri popüler markalara ait pasta malzemelerini de kolayca bulabilirsiniz. Fiyat aralıkları ise oldukça değişkendir.

Bim Daphne Kakao Fiyatı 2023

Bim Daphne kakao fiyatı 2023 birçok kez zamlandı. Yapılan zamlar neticesinde herkes güncel kakao fiyatlarını araştırmaya başladı. Bildiğiniz üzere Daphne markasının ürünleri sadece BİM market şubelerine satış yapıyor.

Daphne markalı kakao seçenekleri 100 gram ve 160 gram olarak iki farklı şekilde sunuluyor.

  • 100 gramlık paketi için sunulan fiyat ise 2023 yılında 9,25 TL olarak yansıyor.
Bim Kakao Fiyatı

Bim Daphne Puding Fiyatı 2023

Bim Daphne puding fiyatı 2023 yılında ne kadar oldu sorusu da yine sıkça merak edilen sorular arasındadır. Daphne markası pek çok tatlı ve pasta malzemesi üretiyor.

Puding seçeneği de bunlardan biridir. Muzlu, çilekli, kakaolu ya da diğer aroma seçenekleriyle BİM’de satışa sunulan Daphne puding fiyatları şu şekildedir;

  • BİM market 500 gram Daphne puding fiyatı: 14,90 TL

Puding seçenekleri için BİM’de sadece bir markanın ürünlerine yer verilmiyor. Daphne markasının yanı sıra farklı ve popüler puding markalarının ürünlerini de BİM şubelerinde bulabilirsiniz.

Fiyat aralıkları ise sürekli değişiyor. Bu nedenle en yakın BİM market şubesini ziyaret ederek güncel fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bim Kakao Kaç Gram

Bim kakao kaç gram sorusu merakla araştırılıyor. BİM market şubelerinde sadece BİM’e özel üretim yapan Daphne markasının kakao seçenekleri satılıyor. Markanın kakao seçenekleri 100 gram ve 160 gram olarak iki farklı ambalajla sunuluyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir