Bim Ağda Bandı Fiyatı 2023 – Bim Sir, Epi Ağda Bandı Fiyatı

Bim Ağda Bandı Fiyatı 2023 – Bim Sir, Epi Ağda Bandı Fiyatı
0

Bim Ağda Bandı Fiyatı 2023

Bim ağda bandı fiyatları 2023 yılında oldukça değişiyor. Bildiğiniz üzere Bim market şubelerinde birden fazla markanın ağda bandı seçenekleri sunuluyor. Bu seçenekler için sunulan fiyatlar se markaya, zam veya indirim oranlarına göre sıklıkla değişiyor. Ancak en güncel haliyle 2023 BİM ağda bandı fiyatlarını sıralamak gerekirse de;

  • BİM Market 350 Gram Epi Ilık Ağda Fiyat: 25 TL
  • BİM Market 41 Adet Epi Sir Ağda Bandı Fiyat: 35 TL

Bim marker şubelerinin tamamında sunulan en güncel ağda ve ağda bandı fiyatları yukarıdaki gibidir.

Ancak bu fiyatların sürekli değişkenlik gösterebildiğini unutmamalısınız. Buna göre de güncel fiyatları almadan önce mutlaka analiz etmenizi tavsiye ediyoruz.

Bim 41’li Epi Sir Ağda Bandı Fiyatı

Bim 41’li Epi sir ağda banda fiyatı 2023 yılında değiştiği için herkes tarafından merak ediliyor.

  • Epi markasına ait hazır ağda bantlarının bir paketinde 41 adet yer alıyor. En güncel satış fiyatı ise 35 TL olarak yansıyor.

Bu fiyatın değişkenlik gösterebileceğiniz bulundurun. Bunun için de en yakın BİM market şubesini ziyaret ederek güncel fiyatını teyit edebilirsiniz.

Bim Ağda Bezi Fiyatı 2023

Bim ağda bezi fiyatı 2023 yılında ne kadar oldu sorusu merak ediliyor. BİM market şubelerinde her zaman hazır ılık ağda ve ağda bandı, sir ağda bandı seçeneklerini bulmanız mümkündür.

  • Ağda bezleri genelde 25 TL civarında satışa sunuluyor.

Ancak kartuş ağda, kalıp sir ve aynı zamanda ağda bezi seçenekleri sadece aktüel ürün ya da kampanya kapsamında satışa sunuluyor. Fiyat aralıkları ise satışa sunuldukları kampanyaya göre değişkenlik gösteriyor.

Bim Ağda Çeşitleri

Bim ağda çeşitleri oldukça fazladır. Her markanın ağda çeşitleri de kalite ve özellik açısından farklılık gösteriyor. BİM market şubelerinde satışa sunulan ağda çeşitleri ılık ağda, sir ağda bandı şeklindedir.

Bunun yanı sıra dönemsel olarak kalıp ağda ve kartuş ağda seçenekleri de satışa sunulabiliyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir