Adalet Bakanlığı PGM Nakil Çalışması

pgm-atama-nakil-calismasi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Adalet Bakanlığı PGM Nakil Çalışması

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü’nün Komisyonlar Arası Nakil Çalışması Duyurusu yayımlandı. Adalet Bakanlığı PGM nakil çalışması başvurusuna ilişkin bilgiler aşağıda mevcuttur.

BAŞVURU KOŞULLARI

-Komisyonlararası nakil çalışmasına; 657 sayılı Kanunun 4/A maddesinde sayılan (Yazı işleri müdürü ve idari işler müdürü unvanında görev yapan personel hariç) kadrolu statüdeki personel başvurabileceğinden, bu ilan sözleşmeli personeli (657 sayılı Kanunun 4/B ve 4/C maddesi) kapsamamaktadır.

-Nakil talebinde bulunanlar görev yaptıkları adalet komisyonları yetki alanı içerisinde,31/08/2017 tarihi itibarıyla en az iki yıllık süresini tamamlamış olmaları halinde başvuruda bulunabileceklerdir. (Askerlikte, açıkta ve aylıksız izinde geçirilen süreler ile hastalık raporlarının üç aydan fazlası bu iki yıllık sürenin hesabında dikkate alınmayacaktır.)

BAŞVURU ŞEKLİ VE ZAMANI

-Başvurular EK-1 Başvuru Formunun “A” bölümünün doldurulması suretiyle yapılacaktır.

-Başvurular 12/06/2017 Pazartesi günü başlayıp, 16/06/2017 Cuma günü mesai saati bitimi itibarıyla sona erecektir.        

-Komisyon merkezinde görev yapan personel; doğrudan bağlı bulunduğu adalet komisyonu başkanlığına, mülhakat adliyelerinde görev yapanlar ise; görev yaptıkları yerin Cumhuriyet başsavcılığı aracılığıyla ilgili adalet komisyonu başkanlığına EK-1 Başvuru Formunun “A” bölümünü eksiksiz ve açıklamalara uygun bir şekilde bilgisayar ortamında doldurarak teslim edeceklerdir.

-Son başvuru tarihi olan 16/06/2017 Cuma günü mesai bitiminden sonra yapılacak olan başvuruların komisyon tarafından kabul edilmeyeceğinin bilinmesi gerekmektedir.

Bu nedenle ilgililerin başvuruda bulunurken posta süresini gözetmeleri gerekmektedir.   

İLAN METNİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu Yazıya Tepki Ver

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Memur Hukuku Kamu Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!