A101 Hediye Kartı Nasıl Alınır?

A101 Hediye Kartı Nasıl Alınır?
0

Günümüzde en çok tercih edilen marketlerin başında A101 gelmektedir. Hal böyle olunca da A101 hediye kartı nasıl alınır sorusu akıllara gelmektedir.

A101 Hediye Kartı Nasıl Alınır?

Bireyler bu kartlara kolayca ulaşıp uğraşmadan satın almak istiyorlar. A101 hediye çekleri A101 marketlerinden temin edebilirsiniz. Tüm şubelerinde bulunur. İstediğiniz şubeden nakit ya da kredi kartınız ile alabilirsiniz.

A101 Hediye Çeki Kaç TL?

50-100-150 TL aralığında olan bu kartları tercihinize göre seçebilirsiniz. A101 hediye çeki kaç TL? Sorusu bu kart limitleri ile sınırlı değildir. Alacağınız kartın içerisine daha fazla bakiye yükleyebilirsiniz. Yani misal 100 TL’lik bir kart aldınız. Ancak içerisinde 300 TL’lik bir limit olsun istiyorsanız eğer, market kasalarında yer alan personeller ilave yapılacak 200 TL ile ilgili yardımcı olacaktır.

Bu kartların en büyük özelliği ise hediye kartlarına dilediğiniz kadar yüklediğiniz bakiyeyi 2 yıl boyunca rahatlıkla kullanabilmeniz. İster kendiniz için isterseniz de hediye etmek için oldukça güzel bir alternatif.

Bireyler bu kartları nakit ya da kredi kartı ile alabilmektedir. Bu kartlardan dileyen herkes faydalanabilir. Karta yükledikleri bakiye ile zaman ve A101 şubesi fark etmeksizin istedikleri şubelerde alışveriş yapabilmektedirler. a

A101 marketin online alışveriş için kurduğu web sayfasında da bu kartların satışı bulunuyor. Markete gitmenize gerek kalmadan oradan da siparişinizi verebilirsiniz. Verdiğiniz online siparişte çek SMS ile telefona yönlendiriliyor. Mesajda yer alan bilgileri ile bu online çeklerde 2 yıl boyunca kullanılabilmektedir. 

A101 Hediye Çeki Nasıl Kullanılır?

A101 hediye çekleri kendiniz için kullanabileceğiniz gibi yakınlarınıza, sevdiklerinize ya da ihtiyaç sahiplerine yardımcı olabilmek içinde satın alabilirsiniz. Bu hediye çeki sayesinde ihtiyaç sahibi insanları kırmadan ve kendi ihtiyaçlarını kendileri alıp seçebilecekleri gibi yardımda bulunabilirsiniz.

Tabi bu sadece ihtiyaç sahibi olarak düşünülmemeli sevdiklerinizi de böyle jestlerle mutlu edebilirsiniz. Market alışverişi her evin en temek ihtiyaçlarını oluşturuyor sonuçta. A101 hediye çeki nasıl kullanılır?

A101 hediye kartlarında ürün sınırlaması bulunmamaktadır. İstediğiniz ürünleri limit dahilinde satın alabilirsiniz. İsterseniz tek seferde tüm limiti kullanır, isterseniz de her seferinde parça parça alışveriş yapabilirsiniz. 

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir