A101 Ağda Bandı Fiyatı 2023 – Lure Ağda Bandı Fiyatı

A101 Ağda Bandı Fiyatı 2023 – Lure Ağda Bandı Fiyatı
0

A101 Ağda Bandı Fiyatı 2023 

A101 ağda bandı fiyatları 2023 yılında ne kadar oldu, hala satılıyor mu ve benzeri pek çok soru merak konusu oluyor. Ağda kadınların en sık kullandığı ürünler arasında yer alıyor. Birden fazla markaya ait ve çeşitlilik gösteren ağda seçeneklerinin neredeyse tamamı A101 market şubelerinde satışa sunuluyor. Ağda ve ağda malzemeleri için A marketlerde sunulan en güncel fiyat aralıkları ise şu şekilde yansıyor;

  • A101 Sesu 250 gram ılık ağda fiyatı: 18,5 TL
  • 41 adet Lure ağda bandı fiyatı: 16,5 TL
  • 41 adet Lure hassas ciltler ağda bandı fiyatı: 16,5 TL
  • 24 adet Remove sir ağda bandı fiyatı: 20 TL
  • 24 adet Remove hassas ciltler sir ağda bandı fiyatı: 24 TL
  • Agiss 24’lü yüz ağda bandı hassas ciltler için fiyatı: 10 TL
  • Agiss 24’lü yüz ağda bandı normal ciltler için fiyatı: 10 TL
  • Remove kalem ağda sık tüyler fiyatı: 25 TL

Çeşitli markalara ait ağda seçenekleri için A101 market şubelerindeki fiyatlar yukarıdaki gibidir. Nitekim bu fiyatların sürekli değişkenlik gösterdiğini belirtmeliyiz. Bu nedenle de satın almadan önce mutlaka yeniden fiyat analizi yapmanızı tavsiye ediyoruz.

A101 Lure Ağda Bandı Kullananlar

A101 Lure ağda bandı kullananlar hakkındaki yorumlarını forum ve sözlük sitelerinde aktarıyor.

Bildiğiniz üzere Lure markası sadece A101 market şubelerinde satışa sunuluyor. Çünkü bu marka A101’lere özel üretim yapıyor. 

Sir ağda bandı, normal ağda ve ağda sırasında kullanılan diğer tüm malzemeleri mevcuttur. Güncel yorumlara bakıldığı zaman kullanıcıların pek çoğu üründen memnundur. Detaylı yorumlar için sözlük ya da forum sitelerinden faydalanabilirsiniz.

A101 Ağda Çeşitleri 

A101 Ağda çeşitleri oldukça fazladır. Genelde ağda denince akla tek bir çeşit gelmektedir. Ancak A101 market şubelerinde çam sakızı ağda, sir ağda, ağda bandı, kalıp ağda ve kartuş ağda seçeneklerinin neredeyse hepsi satıla sunuluyor. 

  • Sesu, Agiss, Remove, Lure ve benzeri popüler ağda-epilasyon ürün markalarını hepsi satıştadır.

Dönemsel olarak bu markaların ürünlerine 101 şubelerinde indirim ve kampanyalar da uygulanıyor.

A101 Kartuş Ağda

A101 kartuş ağda Agiss markasına aittir. Kartuş ağda seçenekleri aynı zamanda roll on olarak da biliniyor. Sürülebilir mekanizmaya sahip olan bu ürün seçenekleri sıkça A101 şubelerinde satışa sunuluyor.

Özellikle de aktüel ürün kapsamında satışa sunulduğu için takip etmeniz gerekiyor. Ürünler eş zamanlı olarak tüm A101 şubelerine gelip hızlıca tükeniyor. Tükenmeden satın alabilmeniz için takip etmenizi öneriyoruz.

A101 Ağda Seti Ne Zaman Gelir?

A101 ağda seti ne zaman gelir sorusuna kesin bir yanıt vermek mümkün değildir. Genel olarak ne zaman getirileceğine dair aktüel ürün kapsamında duyuru yapılıyor.

Ürün duyuruları gelmeden bir hafta öncesinde yapıldığı içi takip ederek detaylı bilgi alabilirsiniz. Ama sıklıkla ağda seti ürünlerinin A101 şubelerini geldiğini söyleyebiliriz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir